Hlasování o změně času startu serverů

 • V jakou hodinu chcete start serveru? 67

  1. 10:00 (29) 43%
  2. 11:00 (1) 1%
  3. 12:00 (6) 9%
  4. 13:00 (1) 1%
  5. 14:00 (2) 3%
  6. 15:00 (5) 7%
  7. 16:00 (23) 34%

  Vážení hráči,


  rádi bychom změnili čas začátku serverů - šestá hodina ranní není úplně praktická pro řešení případných technických potíží či rozesílání e-mailů o začátku serveru, a jistě není dvakrát příjemné ani pro vás vstávat v tuto dobu, pokud chcete začít hned od začátku, případně dobýt artefakty či stavební plány.


  V anketě máte možnost vybrat si časy mezi 10:00-16:00. Zaškrtněte prosím možnost, která se vám zamlouvá nejvíce.
  Hlasování je pouze pro CZ servery!


  Můžete zde i diskutovat o svých preferencích.


  Děkujeme vám za vaše názory!


  Váš Travian Team

  The post was edited 1 time, last by Black ().

 • jasná volba - 16:00. Klidně i později, ale 16:00 je nejzazší termín, tak jsem hlasoval pro něj. Přijdu z práce a mám dost času, abych řešil start nového serveru apod., případně mám odpolední, tak je to zase už dost pozdě na to, abych měl opět chvilku a mohl řešit hru :)

 • Potom, co už se většina hráčů nemůže předregistrovat, tak jsi se blacku rozhodl, že se ti nechce na 6tku vstavat a řešit problémy? Nebo snad pro to máš nějaké jiné rozumné vysvětlení? Jen bych tě chtěl upozornit, že jsi tuto změnu času opět nedomyslel. Uvedu příklad na serveru s rychlostí x3. Pokud by server čistě teoreticky startoval po 12:00, tak by ubyla jedna odměna, což by ve výsledku znamenalo o dalších 25% menší šance na zisk kbček od Bonifáce. Již nyní ten systém není ideální a 75% neznamená vždy kb, ale povětšinou přijdou, takže by spíše stalo zato doladit tento “náhodný” systém, než ho ještě více zapojovat do hry o nejlepší druhé vesnice.
  Ps: Doufám, že alespoň tušíš o čem píšu.
  D.

 • Jinými slovy, když je tu prosba ze strany hráčů třeba posunout start jednoho jediného servru o 1-2 dny tak je to pro tebe nepřípustný, ale o trvalé změně, startu všech serverů, které hraje v průměru kolem 1000 lidí, rozhodlo 29 hlasujících? Gratuluju

 • O datu startu nerozhoduje Black, ale centrala v Nemecku a k posunuti serveru dochazi jen ve vyjimecnych pripadech. I ta zmena casu startu byla iniciovana z jejich strany, nejde o zadny Blackuv vymysl.


  Co se hlasovani o posunu casu tyce, hraci byli informovani ve hre - pokud moznost hlasovat nevyuzili, bohuzel s tim nic neudelame. Druhou moznosti bylo, ze by o tom rozhodl Black. To uz je mozna i tech "par" lidi v ankete o neco lepsich, ne?