מדריך בניית חשבון בסיסית קלללל

• אהלן חברים,
    לצערי הרבה אנשים פה לא מבינים את חשיבות התחלה נכונה בחשבון שלכם המשפיעה על כל המשך השרת,
    מדריך זה מיועד לא רק למתחילים אלא לכל מי שמעוניין.
    כל מה שאציין במדריך זה נטו מהניסיון שלי ומורכב ממדריכים אחרים במשחק, אז אם אתם מעוניינים להוסיף עליו או לתקן אותו יותר מאשמח.

פתחנו שחקן חדש, וכולם באטרף על כפר 2 איך נעשה את זה נכון? בלי בזיזות.
    מדגיש שוב.
    נכון לגרסא הנוכחית, לשרת מהיר 3x,
    לי עובד מעולה ומסודר.
    קודם כל עדיפות לפתוח כמה שיותר מוקדם את השחקן, מ 17:00 בצהריים שנפתח השרת.
    וברגע שפתחנו,
    נצמדים למשימות הבסיסיות ומסיימים אותם.
    לאחר מכן רצים עד משימה מספר 10 של "כלכלה", אסם שלב 3, מסיימים עם האסם ואז עוצרים עם כלכלה.
    עכשיו נעבור למשימות בקטגורית" עולם", עד משימה 9. עוצרים עם "עולם".
    כעת נעבור ל קטגורית "קרב", מבצעים את משימה 4 ועוצרים, לא לבצע את משימה מספר 5.
    חוזרים למשימות "עולם", בונים מגורים מלכותיים ל 1 מסיימים גם את משימת פתיחת לשונית נק תרבות.
    מסיימים את משימת מחסן ל 7 ודוחות סביבה.
    ברגע שאנחנו גמרנו עם משימה מספר 7, יהיה לנו המון משאבים, נתחיל להעלות שדות לשלב 3 במקביל נרים אסם 7.
    מפה בגדול אתם כבר אמורים לחשב על כל שדה, תוך כמה זמן מהמצב הנוכחי אנחנו מגיעים לכפר חדש מבחינת נק תרבות, ותוך כמה זמן הדשה עצמו יחזיר את עצמו.
    עדיף לשמור מספר משימות לצורך שיחרורם לבניית הקרופר בקצב יותר מהיר.
    אם אתם בקצב טוב, אתם אמורים לעשות שדות משלב 3 ומעלה בצורה הבאה:

שדה יבול אחד של שלב 5, תחנת דגן שלב 1,

לאחר מכן כל השדות יבול ל 4, כל הטיט ל4, כל העץ ל 4, כל הברזל ל 4, ואז שוב, כל היבול ל5, כל הטיט ל 5 כל העץ ל 5.

מפה להרים בלבד עם המשאבים מגורים מלכותיים 10 ו3 מתיישבים.
    וכפר חדש!

פתחנו כפר חדש!
    מה עושים?

כמובן שזה קרופר 15 של 125 או 150 נאות מדבר של יבול , למשתמשי זהב .
    (שאגב ההבדל בניהם הוא אך ורק 40000 יבול לשעה).
    עכשיו יש פה מדריכים לבניית קרופר בצורה הנכונה ככה שלא אפרט יותר בנוגע לקרופר.
    למי שלא משתמש בזהב, שיתפשר על קרופר 9 של 125 ומעלה נאות מדבר, או שיפתח פידר 6-4-4-4 משבצת מקרופר 9 ואז את כפר קרופר 9 יפתח ככפר 3.
    בנתיים הסטארטר רץ לו , ברגע שיש ייסוד, נרים בכפר 2 מחסן ל 3 אסם 3 מרכזי 5, שוק 1 נק מפגש 1,
    נמשיך להזרים לשם משאבים ומשלוחים באופן קבוע, השוק בסטארטר אמור להיות בשלב 8 מינימום בטאוטונים שלב 10 גאלים, ורומאים(הסוחרים של רומאים וגאלים הרבה יותר איטיים ועם סחיבה פחותה בצורה משמעותית מטאוטונים) .
    מזרימים משאבים מהסטארטר לקרופר, כל שעתיים משלוח. שיהיה בשליחה תמיד, במקביל שהסוחרים תפוסים להעלות שדות בסטארטר.
    ואנחנו לא עושים חיילים, לא עושים שום דבר שלא קשור לשדות משאב או אחסון.
    נטו על ייצור חשבון ,
    למה?
    מסיבה פשוטה מאוד.
    שערך המשאב הולך ופחת ככל, שהשרת מתקדם יותר, משמע 1000 משאב ביום הראשון זה המון, אחרי שבוע זה אפסי.
    לכן נשקיע בשדות משאב ולא בחיילים או מבני אוכלוסיה /תרבות(בהתחלה לפחות) למינהם.
    כי מדריך בזיזות זו גם דרך אבל זה לא המדריך.
    ממשיכים להזרים לקרופר /פידר/ מיני משאבים בצורה דראסטית.
    ברגע שאנחנו שדות 7 בקרופר, נתחיל לחגוג חגיגות קטנות שם גם. בנוסף על הסטארטר.
    ממשיכים לפתח קרופר לפי המדריך הנכון, ממשיכים לייסד כפרים כמו שייסדנו קרופר , שתגיעו למספיק נק תרבות לכפר 4 אמור להיות לכם 900 נק תרבות פר יום, נתחיל עם חגיגה גדולה בכפר 4 מייד.
    מה זה אומר למשתמשי הזהב?
    נעשה תשתיות חגיגה לפני שנתחיל שדות, כי חגיגה גדולה מסתמכת על ייצור החשבון כולו, ולא על כפר ספיציפי שהיא מתרחשת בו בלבד.
    תשתיות חגיגה הן מרכזי ל 10 מחסן 16 אסם 8, מגורי חיילים 3, שוק 1, נק מפגש 1, אקדמיה 10, בניין ערייה 1.
    חוגגים וממשכים להרים שדות בקצב שוטף.
    בנתיים כרגע מצב החגיגות הוא, סטטרטר קטנה, קרופר קטנה, כפר 3 קטנה, כפר 4 גדולה.
    אנחנו רוצים עכשיו כמה שיותר חגיגות גדולות נכון?
    נעשה את זה בסדר הבא, נחגוג גדולה ב כפר 4, כי הוא מביא הכי פחות נק תרבות לחגיגה קטנה, נעבור לכפר 3 לאחר מכן לקרופר ואז לסטארטר( אפשר את הסטארטר להתחיל במקביל גםלחגיגה גדולה ב כפר 4), עכשיו יקח לכם זמן להגיע לגדולות בהכל, זה לא בא ביום.
    למי שבלי זהב, שירים שדות ל 7 רק אז יתחיל להרים תשתיות חגיגה לחגוג.
    ככה ממשכים עם כל הכפרים הבאים, באותה צורה, ממשכים לחגוג תמיד בשום שלב לא מפסיקים, כמובן רק בשלב הממש יותר מאוחר בשרת שזה כבר לא רלווטני
    אז זהו זה תהנו! מקווה שעזרתי למי שצריך.
    ;)

:thumbup:

• כן מסכים, אתקן את התחנת דגן צודק, לגבי השדות אני חושב ששלב 7 אם אתה מגיע בקצב טוב זה בסדר גמור.
    ואין סיבה שלא אם אתה משתמש בזהב, בכל מקרה תודה רבה חבר מעריך תביקורת.

• אחלה מדריך, רק שתי הערות שיש לי:
    עדיף לשדרג שדות עץ,טיט וברזל ל5 מאשר להשאיר אותם על 4 ולשדרג את היבול ל6 (למרות הבונוס של הטחנה)
    ולגבי חגיגות קטנות בקרופר בשלב מוקדם לפי דעתי זה יותר כל אחד והסגנון שלו, אני אישית מעדיף להרים שדות ולהתבסס על ייצור משאבים גבוה יותר ורק לאחר מכן להשקיע בתרבות חזק יותר

• לגבי העניין של השדות אני שוקל גם שעדיף אולי כמו שאמרת, מאחר ואין יותר בחינם את התחנת דגן שלב 2 מהמשימות לצערי.
    מאמין שאתה צודק ואוסיף את זה למדריך שאתקן.
    חוץ מזה תודה רבה אחי

• כן מסכים, אתקן את התחנת דגן צודק, לגבי השדות אני חושב ששלב 7 אם אתה מגיע בקצב טוב זה בסדר גמור.
    ואין סיבה שלא אם אתה משתמש בזהב, בכל מקרה תודה רבה חבר מעריך תביקורת.

התכוונתי בריצה לכפר 2
    ריגקס חישובים מצא שצריך ברזל 3 עץ,טיט 4 ויבול 5

• יבול ל6 לשחקן זהב? עדיף לך יבול 5 טחנה ל2 אגב הפרס של טחנה שלב 1 הומר למשאבים פשוט, (העלות של טחנת דגן רמה 2.) יש לך בחירה.
    ומשאב 4 הכי משתלם לשחקן עם זהב לא בוזז.

• מגניב לא ידעתי לגבי הפרס,
    מאוד מיוחד שכל אחד מביא פה את הדעות שלו זה ייצור את מדריך האולטימטיבי, מאמין שצריך לחשב.
    ושוב זה משתנה מחשבון לחשבון אילן.