NIEDOPUSZCZALNY BLAD GRY NA CUDZIE

• Witam

W dniu wczorajszym miało miejsce dziwne zdarzenie.

Chyba nie jest tajemnica, ze na Naszym cudzie stało 45kk defa, czyli minus wynosił ponad 22kk. W godzinę czasu wyparowało z konta 35kk defa i następne godziny kolejne prawie 10kk. Cud pozostał praktycznie bez obrony, mimo traktów, dostaw z młynków, mimo tego ze każda zjadana się jednostka powinna do spichlerza również dostarczać zboże def parował w zastraszającym tempie. Nie jest możliwe, żeby ten def zjadł się w takim tempie nawet gdyby rynek świecił pustkami.

Oczywiście od razu została sprawa zgłoszona i przedstawione zostały dowody na to, ze to co się dzieje nie jest Nasza wina a prawdopodobnie jest to błąd gry.
    W wyniku tego błędu gracze stracili wojsko, czyli efekt swojej ponad 3- miesięcznej gry na serwerze, zmarnowali kupę czasu, zm , energii a teraz to i masę nerwów. Do wczoraj byliśmy na 2 miejscu z Naszym cudem i były raczej iluzoryczne szanse na zmianę tego miejsca, aż to momentu wystąpienia błędu. To na jego skutek nasz cudak został zbity do zera.

W związku z zaistniała sytuacja mam dwa pytania, a w zasadzie jedno pytanie i jedno żądanie.
    Dlaczego Nasi gracze są okłamywani i dostają odpowiedzi zarówno od multihunterow jaki i supportu, ze def zniknął z Naszej winy. Skoro tak się stało proszę o dowody i wyliczenia, ze jest to w ogóle możliwe

A teraz żądanie. Oczekujemy rekompensaty stosownej do zaistniałej sytuacji a przede wszystkim cofki serwera czyli rollbacka do czasu przed wystąpieniem błędu. To niedopuszczalne! Za chwile minie 24h od zaistniałej sytuacji a za kolejna chwile serwer dobiegnie końca. Czy tak powinien wyglądać serwer finałowy?

Wściekła i zniesmaczona Justyna- ZarazCigrzmotne

• ja tylko w kwesti tytulu, powinien brzmiec :nieudolnosc i niekompetencja administracji gry
    Bledy zdarzaja sie , sztuka jest umiec sie do nich przyznac i je naprawic.

Nurtuje mnie rowniez dziwna zbieznosc w czasie : wystapienia bledu i wyslania "rekordowego offa" przez gracza Dacii.

• Nurtuje mnie rowniez dziwna zbieznosc w czasie : wystapienia bledu i wyslania "rekordowego offa" przez gracza Dacii.

Akurat tu nie doszukiwałbym się spisku, bo Dacia i tak miała wygraną w kieszeni, poprostu wykorzystał sytuację.

A to jak Travian rozwiązuje problem to jakiś kabaret.

• mate, we are sympathetic with you, concerning the bug.

also we had issues with crop. We had the granaries full, in the interface, and soldiers were still dying. We also lost millions of troops due to "game errors", with a full granary.

But we did not blame the polish for the game bugs. We have no reason to exploit a bug we did not even know about. We already won.

Please grow up.

I strongly assure you that you have our full support concerning the issues if its a game bug. We all want a decent game. But as it seems, lately, travian team has a very big issue keeping up with the expectations.

Outsourcing is not always a winning card.

Ro server ts4 - Snail
    Qualifications 2017 - Snail
    TT 2017 Muad`Dib

Proud to be a noob

• Akurat tu nie doszukiwałbym się spisku, bo Dacia i tak miała wygraną w kieszeni, poprostu wykorzystał sytuację.
    A to jak Travian rozwiązuje problem to jakiś kabaret.

dacia tak, ale ich kumplom z italii braklo do 2 m , a gwarancji ze ten off zbil by 2 lvl nie mieli do konca.
    Wiec ten tego :-P
    wykorzystali sytuacje no tak , tylko kto im info o niej sprzedal

• Witajcie, w żadnej odpowiedzi nie napisaliśmy, że to Wasza wina i że błędu nie było. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i nie myślcie proszę, że tutaj nic nie dzieje się w tej sprawie. Proszę Was o cierpliwość w miarę możliwości. Będę Was informowała na bieżąco.
    Pozdrawiam

• ja czytalem inna odpowiedz, gdzie bylo to wyraznie napisane, sugerowano graczowi ze def zostal zaglodzony z naszej winy
    Nie byla to odpowiedz od polskiego MH,ale nie jest prawda ze TG takiej informacji nie wyslali do gracza

• This was not the first time that def disappeared. The first time there were not so many disappearing armies and despite all the full granaries, the def disappeared. We reported this, we presented evidence ... we received the answer that def died of hunger, which was not true. It was not as important to us as now. We want a fair game! We want to def our players on our miracle and we want our miracle to be at a level that was before the error. If we have to lose positions, then as a result of a pure game .... no bugs in the game

• Tylko z informacji od naszych graczy wynika ze uzyskali informacje od MH ze przez nasze nie dopatrzenie stracili cale wojsko.

Z poziomu tego, co widzi w panelu MH mogło to tak dla niego wyglądać. Najwyraźniej nie był na bieżąco z sytuacją, jaka miała miejsce. Przykro mi, że takie informacje do Was docierają i jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

• Witajcie, w żadnej odpowiedzi nie napisaliśmy, że to Wasza wina i że błędu nie było. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i nie myślcie proszę, że tutaj nic nie dzieje się w tej sprawie. Proszę Was o cierpliwość w miarę możliwości. Będę Was informowała na bieżąco.
    Pozdrawiam

Dacia ma już 95lvl cudu, zdążą coś zrobić przed końcem serwera czy grają na zwłokę ? ;) Na podjęcie decyzji jakiejkolwiek stracili już 24h, mam wrażenie że nic nie zrobią i będą liczyć na niepamięć graczy na kolejnych serwerach ;)

Dawne czasy:
    MI
    TNOS
    (...)
    Ostatnio:
    E&T ... itp.

• na niepamieć graczy ?? jakich graczy :P podejzewam ze jezeli sprawa nie zostanie rozwiązana nikt z nas wiecej nie zagra na MS o ile w ogole zagra w traviana

• Sam nie gram na mistrzostwach ale to już jest przesada ...ceny monet na mistrzostwach nie są małe i jeszcze dodatkowo ten czas ... świństwo i jeszcze raz świństwo. Przeglądam forum codziennie i czytam te wzajemne oskarżenia itp. itd. ale to jest pikuś w porównaniu do tego :D

• Podobne, a czasem poważniejsze błędy już były. Z dokończeniem budowy cudaka przez TG włącznie (na polskim serwerze).
    Będzie oficjalny komunikat: "Sorry" i już.

Pozdrawiam
    Marek
    Sto lat temu:
    S2 - Gizmo
    SantaS

• Dear players. Due to a critical bug with starvation troops on the World Wonders the decision has been made to rollback the server. The gameworld will be put in maintenance work at 12:00 UTC.

We'll keep you posted about the details on our forum.

Sorry for the inconvenience.

COMF Server Rollback

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

The post was edited 1 time, last by krysstian ().

• Kiedyś cofali ze 3 razy i nie pomogło. Jeśli błąd nie został usunięty, to za moment może być powtórka. Zobaczymy. :)

Ja wiem, że jesteście mocno zdenerwowani, ale proszę Was, poczekajcie jeszcze małą chwilę, niebawem podam informacje.

E tam, raczej zrezygnowani, że nic się nie zmieniło :(

Pozdrawiam
    Marek
    Sto lat temu:
    S2 - Gizmo
    SantaS