TAARRUZ Birlikleri Saldırı & Savunma Raporları

• Yargılamak suçlmak için söylemiyorum ama söylüyorum güzel bir savunma he Boş konuşan bir sen varsın daha fazla boş yapıp rapor sayfamızı kirletme hadi başka kapıya

• 2 gun once vaha yagmalayan adanlar oyun etiginden bahsediyor.

Tamam kardesim siz cok durustsunuz ahlaklisiniz . Sizsiniz tamam.

Pohpohcu semih de begeniyor her mesaji :D . Onda da saglam yaralar actik tabi unutamaz kolay kolay.

Hak edene hakkını veririz!

• üst paragrafa katılmakla birlikte.. ikinci paragrafta da görüldüğü üzere insanlara birşeyler katmış olmak mutlu etti.. umalımda bu bakışınız serverın geri kalanına uysunda en azından günahlarınızı bir nebze affettirmiş olun

• Kimseye birşeyi affettirmek gibi bir derdimiz yok. Defalarca söylediğim gibi herkese adamına göre muamele yapıyoruz. Hak edene hak ettiği gibi.

Hak edene hakkını veririz!

• 2 gun once vaha yagmalayan adanlar oyun etiginden bahsediyor.

Tamam kardesim siz cok durustsunuz ahlaklisiniz . Sizsiniz tamam.

Pohpohcu semih de begeniyor her mesaji :D . Onda da saglam yaralar actik tabi unutamaz kolay kolay.

Sen nasıl bir adamsın birader.Bana durumu söyledin.Ne dedim sana haksız mısın dedim yoksa ne kadar sevmesem de haklısın olayı çözecem dedim çözdüm mü çözdüm.Ne konuşuyorsun şimdi o zaman algı mı yapıyorsun yoksa inkar mı edeceksin..

Kür Şad ölmüş,fakat attan düşmemişti.Ölmüş,fakat yenilmemişti..

• haha kuduruyorlar hâlâ yazmadığım halde adam yerine koymuyorum zorlarına gidiyor haliyle anca böyle yıkardınız zaten beni iyi oldu böylesi ne kadar acınası aciz olduğunuzun kanıtı oldu arkamdan atıp tutmalarınıza zaten cevap vermeyeceğim devam böyle algı operasyonu süper

Ç&T yada semih4444 de tanırlar duvarda resmim alemde ismim :D

• dedimya aydın arkadaşımız istersen seninle özelden konuşalım sizin ekip ile bizim ekibi ahlak yarışına sokalım ? Kabul edersen en kısa vakitte yapalım. italyan21 de kadı olsun.

Selam ve dua ile ...

Benim okadar vaktim yok tek tek cetere tutmadım tlf numaram sende var istediğin guruba ekleye bilirsin

Server başında Başkanlar gurubunda çıngar çıkaran sizlersiniz tabi o gurupta olupta hala başkan olan yok Ben dahil ;) ve benim ekibimden kimse buraya yazmaz yankoye girmez vahaya girmez etkiye tepki verir senin dediğin gibi reaksiyon gösterdiler hatta ilk raporu ben attım ve anında ağlamaya başladılar diye cevap verdiler.

Tılsımı biz sizden Aldıysak Sizde bizden alaydınız para ile niye alamadınız ilk bunu düşün.

Tarih !mkansızı Başara

Komutanlarla

Yazılır...

BİZİM YOLUMUZ ÇAKILDIR AYAGINI

SEVEN GELMESİN...

• Olur mu yaaa bu traviani açarken bizim bu dayiya sormuslar. Hatta ilk sv ilk oyuncu bu dayimis :D Siz bilmezsiniz o zamanlar Türk serverleri yok Almanya serverlerinde mülteci gibi oynadı be bu adam ! Azıcık saygı bea ;)