Regisztráció

• Sziasztok!
    Szeretnék regisztrálni a HUX szerverre,de nem tudok. Már korábbi szerveren játszottam,ezért az email címem már létező címként kezeli és ezért nem enged regisztrálni.

• Már a freemail is fekete listára került? Azért ez már egyrenagyobb gáz Gyevocska. És sokan ezért elveszítik a kiharcolt átvihető medáljaikat mert a németek bénáskodnak. Gondolkodjatok már elazon mennyi munkába volt nekünk egy medál megszerzése például a TT szerveren. És utána jön a fekete leves , hogy az a email címem többbé nem használhatom azért ez valahol nagy szemét dolog ám a németek részéről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Hát akkor tedd át nekem a survivor medálomat a letiltott citromailes email címemről mert azért meg dolgoztam::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Hú annyiszor kértem már szépen én itt sok mindent de mindig csak a rosszat kapom::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Te ne szabd meg nekem mit csináljak! Milyen hölgyekkel? Gyevocskára mint adminisztrátorra nézek. Kedvelem de sok mindent szerintem rosszul csinál. És már bocsánat de ő adminisztrátor így nem azt nézem, hogy férfi vagy nő hanem jól csinálja e az adott dolgot . Amúgy semmi sértőt vagy csúnyát nem írtam csak rávilágítottam arra, hogy nagyon nehéz szerveren szereztem meg a medálomat egy kis klán tagjaként akit a többszörös túlerős AVG-sek végig nyomás alatt tartottak! Szóval igen csak megérdemelném a medálomat ami nagyon úgy nézki el veszett örökre.:::( Ha te lettél volna ott azon a szerveren akkor te is tiltakoznál az én helyemben.:::( És hiába lájkolod le a hozzászólásaimat attól még se neked se Gyevocskának se a németeknek nincsen igazuk.::( Fogadok te még egy TT-s Finálés szerveren nem voltál így nem tudhatod milyen sok munka ott elérni valamit.::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)