Statystyki polskich sojuszy na MS

• Wystarczy, że przypomnę sobie nieoficjalne mistorzstwa polski i dział propagandy, albo wybory na najgorszego moda, w których jedyną konkurencją dla Ciebie mogła być Mojra.

Co to powodu kartki, to z własnego doświadczenia wiem, że jakby go nie było to wiedziałbym tyle samo o powodzie bana. @neon pewnie potwierdzi moje słowa, że bana za niewinność wyłapywało się nie raz. Poza tym pisałeś, że lalka nie dostała wiadomości od moda za co ban, więc tylko przypomniałem, że kiedyś także mod nie wysyłał takiej wiadomości, a zakładam, że nie widzi powodu kasacji/kartki czy też tego za co dostała bana ze względu na to jakie są funkcjonalności nowego forum.

Oj to chyba coś złe kojarzysz, bo ja NMP nie moderowalem.
    Napisałeś wcześniej, że póki się nie napisało do moda, to nie znało się przyczyny. Skoro powód był podawany, to jaki był sens to samo powtarzać w wiadomości do ukaranego ?
    A co mnie obchodzi ułomność w funkcjonalności nowego forum ? Każdy powinien znać powód otrzymania kartki. Tyle w temacie.

Po słowie KOCHAĆ, najpiękniejszym słowem jest POMAGAĆ ♥♥♥

• ale nie zawsze mod mógł ten powód racjonalnie wytłumaczyć- kartki były rozdawane na misie ... tzn "widziMiSie" i tyle - jedyny bonus był taki, że można się było odwołać wyżej.

Tutaj tego nie ma, pewnie jak Turek zauważył że względu na nowe forum - ale za to jest mniejsze ingerowanie (albo i większa tolerancja) ze strony moderatorów, dlatego też nie ma sie czego czepiać

• Może to była paraolimpiada (nie widać żadnych wątków w archiwum, więc nie sprawdzę), ale pewnie @Altheo będzie lepiej pamiętał, kiedy pewnego moderatora ochrzcił przydomkiem "bipruk".

Jeśli naprawdę jedynym problemem Laleczki jest to, że nie zna powodu bana i musi się pofatygować i napisać pw do moda, to ja jej życzę nadal tylko takich problemów.

Jak na osobę, która rozdała miliony kartek za offtop w wątku, w którym można pisać o wszystkim wydaję mi się, że Twoje pretensje do obecnej moderacji są nie na miejscu.

• Neon, tu nie chodzi o to czy mod dawał słusznie kartki, czy tez nie. Pan nieomylny twierdzi, że nie znano powodu otrzymania upomnień i trzeba było pisać pw do moderatora, a to jest nieprawda.

Po słowie KOCHAĆ, najpiękniejszym słowem jest POMAGAĆ ♥♥♥

• Osobiście pamiętam stare forum i na nim już dawno ten temat byłby zamknięty, posty pokasowane a Wam dali by kartki za komentowanie pracy moderatorów (nieprzychylne) - tak było, to fakt.

Nowe forum jest o niebo lepsze! Można pisać ile się chce i o to chodzi! To właśnie forum napędza graczy i ich udział na serwerach. Pamiętam notorycznie powtarzany kiedyś zarzut (za który łapało się bany i kartki), że moderatorzy i admini psują forum, zniechęcają ludzi i przez to niszczą grę. Dziś tego nie ma, a my możemy normalnie prowadzić dyskusję. Jak dla mnie zmiany na plus.

Co do kartek (tak miałem parę) zawsze miałem podany powód jej otrzymania, mogłem pisać i wyjaśniać to z tym kto mi ją dał (raz w wyniku takiej rozmowy anulowano mi kartkę) albo odwoływać się wyżej (również mi raz odwołano :) ).

Gamba Osaka Team - Nowe Miasto Crew
    a.k.a. Gamba Boy, AciutekPro, gambaosakateam

• Pan nieomylny twierdzi, że nie znano powodu otrzymania upomnień i trzeba było pisać pw do moderatora, a to jest nieprawda.

Pan nieomylny twierdzi, że moderator nie wysyłał wiadomości z powodem bana, bo nie wysyłał. To że kiedyś było widać powód otrzymania bana/kartki, a teraz nie widać to jest najprawdopodobniej spowodowane silnikiem forum, a nie złą wolą moderatorów. Na szczęście (Twoje) nie jestem moderatorem, więc nie jestem w stanie potwierdzić tej teorii na 100%, ale takie wyjaśnienie wydaje się najsensowniejsze.

• To cud graczy Prime i KAZDEGO GRACZA, KTORY CHOCIAZ TROCHE GO WSPIERAL. Byli to polscy gracze z roznych sojuszy i nie masz prawa odbierac im ich wkladu w to 2-gie miejsce.

Wysyłałem croop i deff na cudu, ale proszę mnie w to nie wciągać, to nie mój cud, nie identyfikuję się z nim.

• pilnowałam planów, napisalam mm o def i crop na cudaka i na rysik, ale proszę mnie w Waszego cudaka również nie mieszać:)

Nie rozumiem w dalszym ciągu co przeszkadza Wam statystyka dotycząca sojuszy polskich?, Dlaczego ma byc odniesienie do sojuszy miedzynarodowych i o czym mowa z sojuszami pod bonus jak w PS nie bylo zadaniowych sojuszy, choc powinny być?

Defa jest więcej jak eko jest lepsze - więc tez nie rozumiem co znaczy zatrzymac rozwój by kolejkować defa
    Ogólnie za duzo nie rozumiem, czas na emeryturę

• Takie takiem:

8o

no nie da się ukryć, że jest zasadnicza różnica w przejmowaniu bronionych wiosek od przeciwników, a rozbieraniem kont sojusznika, który z jakiś powodów zakończył grę, czy przejmować wiochy od natarów i to często poniżej 150 popa (bo kilka takich przejęć tu widziałem) chyba tylko dla statystyk
    konto offowe,musi się dopytywać, czy ktoś mu zwolni PK, aby powalczyć o kolejną wiochę od przeciwnika, tu może nie było za dużo takich przypadków, ale na pl-ach ile razy trzeba było zerować przejęte wioski, bo nie było chętnych z powodu braku PK?

to tylko moje zdanie, ale jakby się dało to zliczanie do statystyk przejęć powinno być punktowane
    2 punkty za wiochę przeciwnika, z której odparowało powiedzmy co najmniej 10k woja
    1 punkt za wiochę przeciwnika i strategiczne wiochy natarów
    0 punktów za rozbieranie byłego sojusznika i zwykłe wiochy natarów
    -1 punkta za wiochy natarów poniżej 300 pop
    może wtedy ci co grają dla statystyk przejęć, grali by bardziej dla sojuszu, w którym są, a nie dla statystyk konta,

grajki, którzy grają dla statystyk konta nigdy nie poczują się właścicielami każdej wioski w sojuszu i że są jedynie bezpośrednimi opiekunami kilku wioch tegoż sojuszu, a tak trzeba patrzeć na takim serwie jak finałowy - sojusz to jedno konto, którego jest się współwłaścicielem, ale samemu nie ma się ani jednej wioski

a tak jak już jesteśmy przy różnych statystykach, bardziej by mnie interesowały takie dane jak np.
    ile razy ktoś niepokoił wioski z cudoffami chociażby fejkiem ?
    ile razy były niepokojone wioski z planami czy strategicznymi artkami ?
    ile razy były niepokojone "młynki" ?

Wysyłałem croop i deff na cudu, ale proszę mnie w to nie wciągać, to nie mój cud, nie identyfikuję się z nim.

hmm, ze względu na lokalizację wszyscy wspierali cud PS(PL)-PRIME, choć chyba nie wszyscy mieli tego świadomość, ale co innego wspierać, a co innego czuć się jego częścią, też mi strasznie daleko do tego łaciatego cudaka, choć go wspierałem i mu kibicowałem

• Ja bym dodał dodatkowe punkty za wysyłanie ataków w bikini ;)

• No to po co o tym mowisz? :D Nie rozumiem Twojego toku myslenia :p

Np Startówki :D:D:D:thumbup::thumbup:

Adam skończ już z tym bo sam pisałem osobiście do graczy PS czy oddadzą mi startowke w zamian za surkę. Większość napisała że woli skatasowac lub oddać Chinczyka czy Turka. A jak się znalazł taki co chciał taka oddać to zarządzał takiej ilości surki że głowa boli i osada miał zablokowane sloty. Więc twoja startoowka nie poszła na marne. No Adaś nie płacz już. ;)

• Adam skończ już z tym bo sam pisałem osobiście do graczy PS czy oddadzą mi startowke w zamian za surkę. Większość napisała że woli skatasowac lub oddać Chinczyka czy Turka. A jak się znalazł taki co chciał taka oddać to zarządzał takiej ilości surki że głowa boli i osada miał zablokowane sloty. Więc twoja startoowka nie poszła na marne. No Adaś nie płacz już.

Nie rozumiesz aluzji ;) ja sie smieje ... ale skoro do tego nawiazujemy to sobie porownaj moja srednia i Twoja i Lalki chyba oboje wyprzedzilem chociazby w popie :p Niestety okolice mielismy wyczyszczona z wrogow wiec i nie bylo co przejmowac , Nie laze po FG i sie nie podniecam srednia:P To Lalka ma ciagle jakies kompleksy ktore ja staram sie wysmiewac zeby sobie dala spokoj po prostu ;)
    Za to Wy zescie zabierali osady ale nam po nocach z partyzanta , baliscie sie zabrac chinczykom czy turkom ... Dopiero jak zostali wykurzeni albo w fazie cudakowania bez obrony poprzejmowaliscie i wielkie halo :p Rozumiem jakbyscie sie chwalili przejeta offowka jakiegos dobrego gracza ....
    Nawet ten straszny =O=O=O Milan oddal wam cropa przenoszac stolice.. :P Ot to cala potega PT :P

Doprecyzujmy: Strategiczne startówki z 8k deffa oddalone 50 pól od stolicy, siejące postrach wśród Chińczyków i Turków.

Moja akurat bez wojakow byla bo spodziewalem sie takiego numeru za to z traperami w gratisie;)Chodzi o styl a nie wartosc osady :p Lalke trzeba nauczyc zasad współgrania :D Ja to widze tak... Jesli szeregowy gracz nie chce oddac wioski pisze do dowodcy.... To tylko pokazalo tchórzostwo PT a obok byla masa innych wrogich ;) ale gdzie tam.... przeciez tam moga zadefic ;)

Natomiast The Crow ok 20 k pretek odparowane zeby pozniej Lala mogla na koncu serwera STATYSTYKI pokazac ;)