GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Tebrikler.Fakat Gf birliklerinin başkanının oyunun 80 küsürüncü gününde askeri üssünün 20 olmaması ve saniyelere bakacak olursak sıralı atmayı bilmiyor olması gerçekten ironik.Elbette böyle atılan bir saldırının savunulmamış ara yapılmamış olması da bizim ayıbımız.

Kür Şad ölmüş,fakat attan düşmemişti.Ölmüş,fakat yenilmemişti..

• Askeri üst konusunda unuttum dostum dalga geçmekte haklısın. Fakat sıralı atmayı biliyoruz problem yok. Mozillanın gazabına uğradık.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Tebrikler.Fakat Gf birliklerinin başkanının oyunun 80 küsürüncü gününde askeri üssünün 20 olmaması ve saniyelere bakacak olursak sıralı atmayı bilmiyor olması gerçekten ironik.Elbette böyle atılan bir saldırının savunulmamış ara yapılmamış olması da bizim ayıbımız.

Asıl ayıp benim ... Bırakalım gf avcı taaruz işini ver elini Eşkiya :D

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• arkadaş o köyü reislettirmek istiyordu can kardeşim yıkmışlar keşke reisleseydiniz işinize yarardı.samimice söylüyorum bunu uzak köyler varsa söyleyin reislettirelim boşuna yıkmayın uzak köyü...işerim var şu işlerimi halledeyim... biraz renk tonlarına çalışmak lazım.gri başta olmak üzere :D

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• arkadaş o köyü reislettirmek istiyordu can kardeşim yıkmışlar keşke reisleseydiniz işinize yarardı.samimice söylüyorum bunu uzak köyler varsa söyleyin reislettirelim boşuna yıkmayın uzak köyü...işerim var şu işlerimi halledeyim... biraz renk tonlarına çalışmak lazım.gri başta olmak üzere :D

Baştan yanlış resim çizdiniz :D Kılıç kıran seviyorum seni biliyorsun.. Senle sorunum yok :) Hoş avcılarla da artık sorunum yok. Kaçan ayı ve tayfası silmiş hesapları. Sizlerle artık rakip olmaktan keyif alıyorum doğrusu..

• sözde dediği tetikçi oluyor(ki katılıyorum tövbe haram devir olmuş karakter işte) bu arada diğirede army birliğinden kuşkonmaz çeko server başında iki havaya girip ben saldırı komutanım diyip 5 askeri kahramanla kestikten sonra sonra saf değiştiren ve hesap silen arkadaşlar gibi bu arada 1000 dolara kimliğimi açıklıyorum speed serverda başladım 1 haftaya devredip geliyorum yine foruma bu aralar rahatsınız yine hani 150 lik, gri bölge, uzak doğuda ikinci köy kurulumu en temiz şekilde yapı

Arkamdan atıp tutan insanlara ilk ve son yazımdır.. İşlerim ve sağlık sorunlarım nedeniyle 2 aydır ne forumu nede oyunu takip etmiyordum.. Şu yazıları okuyunca bi kaç şey yazma gereği duydum..

Bu servera Tetikçi ve Çeko hesapları olarak 2 arkadaş ts29'dan geldik.. Oynadığım süre zarfınca hiç bir zaman kimseden herhangi bir görev talep etmedim .. Oyun başı GF-1 birliğinden yönetime gelmemi istediler geldim benim yönettiğim birlik dışında top10'da tek bir GF birliği yoktu Bu servera kaç kişi geldiğiniz birde senin ağzından duysun herkes oluşumun reklamını yapan tetikçi ve çeko hesabı dışında tek bir hesap ismi yaz buraya, genel saldırı komutanı olmamı istediniz sağlık sorunlarım var tek başıma yürütemem dedim bende sana yardımcın olacam dedin.. tamam dedim..

Olaylar nası başladı ona değineceğim biraz.. Sınır bölgelerini güvene almak için Tetikçiyi - + sınırına yolladım bende + - sınırına gittim.. HIP birliklerinin bizim sınır bölgemizin içine kadar girmiş olan 2 birliğini GF yaptım.. Bu andan itibaren sınır bölgesinde HIP'larla savaş halinde olduğumuzdan sav.komutanı olan alpturk hesabı bi kaç hesap için birliklerden savunma allysi geçirememesi yüzünden can'la yaptığı tartışmada GF yaptığımız birlikler için can'ın onları kullanırız atarız tarzı konuşmalar bir yana, Bu ülke için gazi olmuş tek kolunu kullanamayan Alpturk hesabında oynayan settar abiye sarfettiği sözler benim için bardağı taşıran son damla olmuştur..
    Kurganla gerek wp'den gerek telefondan yaptığımız konuşmalarda bir sonuca varamadık..
    Bizim tek isteğimiz Genel Başkan sıfatını taşıyan birinin yaşını başını almış ve herkes tarafından saygı duyulacak birinin genel başkan olmasaydı.. Kurgan'da bunu can'la konuşacağını ikna etmeye çalışacağını söyledi.. sonrası malum.

Can şurada wp konuşmalarını atsam utancından foruma giremezsin.. senin ***** beton yetmez çekom diyen sen, oyun bir yana dostluğumuz her zaman devam edecek diyen sen ne olduda arkamızdan bir anda atıp tutmaya başladın merak ediyorum.. neyse fazla uzatmaya gerek yok herkes kimin ne olduğunu zaten biliyor..

Vesselam..

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

The post was edited 1 time, last by Justice4All: Kelimelere dikkat lütfen ().

• Sevgili çeko dediklerimin hepsinin arkasındayım. Ama sen sana uzatılan dost elini geri çevirip, arkadan bıçaklayadın. At bana özelden ss lerini kendi ellerimle koyayım foruma. Ben sizin gibi değilim koçum rahat ol. 4 kişi ayrılıyoruz diyip helalleşip birliği bölmeye kalkmayız. Kaldı ki senin konun dahi geçmiyor be evladım kendini nimetten sayma :D Tam gaz yolumuza devam ediyoruz. Komik çocuk seni. Anca yaparsın sen. Delikanlı gibi sözünün eri olup adam olsaydın beton yetmez çekom her zaman dostumsuz laflarım hala geçerliydi. At bana wp den ss leri kendi ellerimle koyayım foruma. Senin gibi dümenci değiliz biz atarız rahat ol koçum :)

The post was edited 1 time, last by Jeanne dArc: Argo/üslup! ().

• Sevgili çeko dediklerimin hepsinin arkasındayım. Ama sen sana uzatılan dost elini geri çevirip, arkadan bıçaklayadın. At bana özelden ss lerini kendi ellerimle koyayım foruma. Ben sizin gibi değilim koçum rahat ol. 4 kişi ayrılıyoruz diyip helalleşip birliği bölmeye kalkmayız. Kaldı ki senin konun dahi geçmiyor be evladım kendini nimetten sayma :D Tam gaz yolumuza devam ediyoruz. Komik çocuk seni. Anca yaparsın sen. Delikanlı gibi sözünün eri olup adam olsaydın beton yetmez çekom her zaman dostumsuz laflarım hala geçerliydi. At bana wp den ss leri kendi ellerimle koyayım foruma. Senin gibi dümenci değiliz biz atarız rahat ol koçum :)

Klavye delikanlılığı yapma aslanım..
    Senin entrikalarına, yalanlarına ayrıacak vaktim yok.. Birliklere çeko'yu görevden aldığım için birlikleri bölmeye çalışıyor, oyuncularıma birlik teklifi yolluyor yalanlarını söylediğinde, bize böyle tek bir mesaj göster dediğimizde neden cevap veremedin..
    en son ki wp görüşmemizde bana bizle devam et dediğinde, alpturk hesabı neredeyse ben ordayım dediğimde neden birliklerin profillerinde yönetim kadrosunda ismimi tutmaya devam ettin peki,

- - bölgesinde oynayan herkesin emeğinin, zamanının ve parasının hakkına girmemek için Efendi gibi geldim efendi gibi gittim..
    Sen baban yaşındaki bu ülke için gazi olmuş bir abimize küfür ve tehtit edecek kadar zavallıı birisin..
    senin gibi kendini beğenmiş egoist birisi için bunların bir önemi yok farkındayım..
    Ama benim yüreğimde oyun dahi olsa hak'kın sanalı real'i olmaz..
    Senin için bu sadece bir oyun, oynayanlarda sadece birer oyuncu olabilir ama benim için oyunda tanıdığım her insan abi, kardeş ve arkadaş olmuştur..
    Aramızda ki fark bu işte..
    Senin ne kadar kolpa biri olduğunu bırak - - 'yi server gördü be aslan parçası..
    Arkadaş s4'te wowu kurduktan sonra turnuvada da wowu kuracakmış artık ne içiyorsa kafa uzay boşluğunda askıda kalmış aslan parçasının..
    Oda anlayacak bunların aslında ne kadar boş olduğunu,
    meselenin aslında wow kurmak olmadığını oyun bitiminde yanında selam verip alacağı kimse kalmadığında anlayacak..
    Bende sıfır sıkıntı..

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

The post was edited 1 time, last by Sirius: kelimelerimize dikkat edelim lütfen ().

• Klavye delikanlılığı işini sen iyi bilirsin. Yaran var ki gocunuyorsun. Durduk yere gelip yazan sensin. At ss leri wp den koyayım buraya kendi ellerimle. Ayrıca ben Settar abiye küfür etmedim ortağı Bekire kufur ettim. Sonuna kadar da arkasındayım. Benim selam verecek dostum çokta senin hiç yok ki gelip buraya yazma gereği duydun :) Seni adam sanıp dost dedik ya ona yanarım ona.. Varsa yüreğin maça yiyorsa o ss leri bana atarsın wp den bende buraya koyarım. Ama yemez ki sende o yürek yok. Hadi boş yapma şimdi

The post was edited 2 times, last by Sirius: Üsluba dikkat edelim. ().