GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Klavye delikanlılığı işini sen iyi bilirsin. Yaran var ki gocunuyorsun. Durduk yere gelip yazan sensin. At ss leri wp den koyayım buraya kendi ellerimle. Ayrıca ben Settar abiye küfür etmedim ortağı Bekire kufur ettim. Sonuna kadar da arkasındayım. Benim selam verecek dostum çokta senin hiç yok ki gelip buraya yazma gereği duydun :) Seni adam sanıp dost dedik ya ona yanarım ona.. Varsa yüreğin maça yiyorsa o ss leri bana atarsın wp den bende buraya koyarım. Ama yemez ki sende o yürek yok. Hadi boş yapma şimdi

sen kimsinde bana küfür ettiğini beyan ediyorsun burda orda burda arkdamızdan yada arkamdan konusan sen mişsin bakıyorumda çeko dogru yada yanlış yapmıştır onada bizzat söylemişimdir ona buna klavye delikanlıgı yapıyorsun diyecegine kendine bak beni burda konusturma adabını takın uslupunu düzelt efendi ol

• Baştan yanlış resim çizdiniz :D Kılıç kıran seviyorum seni biliyorsun.. Senle sorunum yok :) Hoş avcılarla da artık sorunum yok. Kaçan ayı ve tayfası silmiş hesapları. Sizlerle artık rakip olmaktan keyif alıyorum doğrusu..

hesap degistirmistir o noob :D

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• sen kimsinde bana küfür ettiğini beyan ediyorsun burda orda burda arkdamızdan yada arkamdan konusan sen mişsin bakıyorumda çeko dogru yada yanlış yapmıştır onada bizzat söylemişimdir ona buna klavye delikanlıgı yapıyorsun diyecegine kendine bak beni burda konusturma adabını takın uslupunu düzelt efendi ol

Ya Bekir bak dalgana. 2 ay önceki muhabbetler. Ne çekonun ne senin adın dahi geçmiyor. Gelip eski defterleri açıp durmayın. He bir derdin varsa hala benimle ara beni. Bak şimdi işine gücüne.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Ya Bekir bak dalgana. 2 ay önceki muhabbetler. Ne çekonun ne senin adın dahi geçmiyor. Gelip eski defterleri açıp durmayın. He bir derdin varsa hala benimle ara beni. Bak şimdi işine gücüne.

öncelikle benim olmadığım bir grupta yerde küfür etmişsen bende senin .. delikanlılık pozlarına giriyorsun millete bahaneler buluyorsun benim olmadığım yerde yok sunu ettim diyerek ben olsam zaten azının payını veririm bunu sende çok rahat biliyorsun (senınle olan butun yerlerde birebir konusmalar duruyor ) yalan yanlış konuşma eğer yapmışsan da bur da delikanlı ayaklarına hiç girme

Gelelim çeko muhabbetine aranızda bi muhabbet olmuş bu olaylar içinde bizimde ismimiz geçmiş gf birliğinde iken ne tartışmalar ne olay geçirmişsek de gizli kapaklı işler çevirmedik cevirdi diyen adam varsa da ispat edecek ss atsın...

Alpturk hesabı gibi gf ile yollarını ayırır tek başına takılır yada başka yere geçebilirdi -yada hesap silebilirdi.

çeko hesabın tek kızdığım nokta hesap silerken alpturk xdelis yada vs. tartıştıgı kişi kimse hesap silerken elinde olan askeri kullanacaksa o kişileri yıkar yada çakılır.. Gidipte olaylarla hiç bir alakası olmayan sava hesabına saldırması bunu settar abi ile yada sava hesabı ile konusmusuzdur ..sava hesabı orda git sor . sen zannediyor musun yapılan yanlışa yanlışla devam edelim gf olmadığım halde git sava hesabına sabaha kadar telde settar abi ben de elimden geldiği kadar o gece neler yapmışız ögren genel başkansın ya bu sadece 1 kişiye yaptıklarımız daha bu isimleri çogalta bilirim hepside ayrı ayrı kışıler ama burda gelipte sunu yaptım bunu yaptım diye anlatmanında anlamı yok

Derdin varsa öyle ara beni diye emri vaki mesaj yazıp da aramamı bekliyorsan bekleme telefonumuda biliyorsun arasın sıkıntın sorunun neyse cvp veririz ...

• Bak Bekircim bende geri vites olmadığını en az adının Bekir olduğu kada iyi biliyosun. Sava konusundan haberim var merak etme. Çekonun guven abiye abim abim diyip saldırı çıktığında Settar abi bizzat Savaya def attı. Hatta ben tesekkur ettim settar abiye. Git sor inanmıyorsan. 2 ay once sinirle kufur ettim sana. Ne diyim simdi inkar mi edeyim. Ss mevzularina gelince. Ben soylemissem soylemisimdir. At ss leri kendim koyarim buraya neyin kafasindasin arkadasim ? Valla benim seninle derdim yok senin var belli ki gelip durduk yere eski defterleri acan sensin. Bekle ariyorum.

• Bak Bekircim bende geri vites olmadığını en az adının Bekir olduğu kada iyi biliyosun. Sava konusundan haberim var merak etme. Çekonun guven abiye abim abim diyip saldırı çıktığında Settar abi bizzat Savaya def attı. Hatta ben tesekkur ettim settar abiye. Git sor inanmıyorsan. 2 ay once sinirle kufur ettim sana. Ne diyim simdi inkar mi edeyim. Ss mevzularina gelince. Ben soylemissem soylemisimdir. At ss leri kendim koyarim buraya neyin kafasindasin arkadasim ? Valla benim seninle derdim yok senin var belli ki gelip durduk yere eski defterleri acan sensin. Bekle ariyorum.

Etmişsen dedim zaten etmişin olmadığım bir yerde bende senin can ...

• Sava hesabinda oynayan kisiye yasina hurmet ettigim icin isminin yanina abi sıfatı koyarak hitap etmisimdir.. Yani senin soyledigin tarzda abi abi deyip kimsenin arkasindan ne is çevirdim nede yanlis yaptim.. Olaylari dramatize ederek, carpitarak anlatma.. benlik hic bi durum olmamasina ragmen sevdigim, saydigim insanlara yapilan yanlislara sessiz kalmadigim icin suan bos muhabbetlerin, iftiralarinin ve kendinin bile inanmadigi yalanlarinin icindeyim... Burada guzel kullanilmisim onu anladim..
    Korler sagirlar birbirlerini agirlar olmus kimin eli kimin cebinde belli degil.. hayirli isler size.

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

The post was edited 1 time, last by Apocalypto ().

• Sava hesabinda oynayan kisiye yasina hurmet ettigim icin isminin yanina abi sıfatı koyarak hitap etmisimdir.. Yani senin soyledigin tarzda abi abi deyip kimsenin arkasindan ne is çevirdim nede yanlis yaptim.. Olaylari dramatize ederek, carpitarak anlatma.. benlik hic bi durum olmamasina ragmen sevdigim, saydigim insanlara yapilan yanlislara sessiz kalmadigim icin suan bos muhabbetlerin, iftiralarinin ve kendinin bile inanmadigi yalanlarinin icindeyim... Burada guzel kullanilmisim onu anladim..
    Korler sagirlar birbirlerini agirlar olmus kimin eli kimin cebinde belli degil.. hayirli isler size.

Yanlış yapmadığın için mi hesabını silerken kamikaze saldırdın adama ? O değilde burada sallıyorsun da dün aradığımız zaman sesin titreyerek beyefendi kimsiniz yanlış numarayı aradınız sanırım diye geri vites yaptığını de söyle bari :)

• Yanlış yapmadığın için mi hesabını silerken kamikaze saldırdın adama ? O değilde burada sallıyorsun da dün aradığımız zaman sesin titreyerek beyefendi kimsiniz yanlış numarayı aradınız sanırım diye geri vites yaptığını de söyle bari :)

ya sen kendini ne saniyorsun.. sen beni ne zaman aradin da konustuk.. ara numarami konusalim aslan parcasi ates olsan dustugun yeri bile yakamazsin brkliyorum....

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Üzmeyin kırmayın bir birinizi El ele tutuşup atın kendinizi Akdenizin Mavi sularına .... :D

Fitne ateşini yakan bellidir fesat tohumunu eken bellidir.

Gerek yok atara tutara ... Gelin el alın pirim @zekiLiseli_TR den gerisi hikaye

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki