GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Devamı sıralı.. Patroniçe boş durmuyor :)

AYIP SANA BİRDE GENEL BAŞKAN OLACAN YAN KÖY..... 50 SEKTÖRDE OLAN VE SADECE ORADA TEK KÖYÜ OLAN HESABI UTANMADAN SIRALI ATMIŞ SENDE BUNU FORUMDA PAYLAŞIYORSUN..SENİN OYUN KAREKTERİN BU KADAR...... GEÇEN BANA BÖYLE ŞEYLERLE GELİN DİYORDUN SENDE ADAMSAN 2 MERKEZ YIKTA BURADA PAYLAŞ KAREKTERLİ BAŞKAN

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• AYIP SANA BİRDE GENEL BAŞKAN OLACAN YAN KÖY..... 50 SEKTÖRDE OLAN VE SADECE ORADA TEK KÖYÜ OLAN HESABI UTANMADAN SIRALI ATMIŞ SENDE BUNU FORUMDA PAYLAŞIYORSUN..SENİN OYUN KAREKTERİN BU KADAR...... GEÇEN BANA BÖYLE ŞEYLERLE GELİN DİYORDUN SENDE ADAMSAN 2 MERKEZ YIKTA BURADA PAYLAŞ KAREKTERLİ BAŞKAN

Aglamayı kes ben ılk gun soyledım bolgeme koy atanı yan man dınlemem dıye bak dalgana sımdı

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Kufur etmeden konusamıyor musun dostum merak etme oraya da gelecegız oyuncularına soyleseydın guneybatıya koy atmayın dıye GEYIK AVINA devam

• AYIP SANA BİRDE GENEL BAŞKAN OLACAN YAN KÖY..... 50 SEKTÖRDE OLAN VE SADECE ORADA TEK KÖYÜ OLAN HESABI UTANMADAN SIRALI ATMIŞ SENDE BUNU FORUMDA PAYLAŞIYORSUN..SENİN OYUN KAREKTERİN BU KADAR...... GEÇEN BANA BÖYLE ŞEYLERLE GELİN DİYORDUN SENDE ADAMSAN 2 MERKEZ YIKTA BURADA PAYLAŞ KAREKTERLİ BAŞKAN

Bu söylediklerinde haklı olmak için lolotürk emrecik ve dedimya aydına aynı tonlamada yaz bak o zaman haklısın. ccakır paylaştıgı raporlar yan değilmi hiç ses etmedin

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• BEN GEÇEN YAZDIM FORUMDA HALA YAZIM DURUYOR...AMA 50 SEKTÖR UZAKTA BİRDE ÇIKIŞ KÖYÜ OLAN BİR KÖY YIKILIYOR VE BUNU BİR SÖZDE GENELBAŞKAN RAPOR OLARAK ATIYORSA O DA ONUN KAREKTERİ ZATEN ,,,ONUN DERDİ BU SERVERİN İÇİNE ... TOPLAYABİLDİĞİ KADAR PARDON KANDIRA BİLDİĞİ KADAR OYUNCU İLE TURNUVAYA GİTMEK YALAN DESİN

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• BEN GEÇEN YAZDIM FORUMDA HALA YAZIM DURUYOR...AMA 50 SEKTÖR UZAKTA BİRDE ÇIKIŞ KÖYÜ OLAN BİR KÖY YIKILIYOR VE BUNU BİR SÖZDE GENELBAŞKAN RAPOR OLARAK ATIYORSA O DA ONUN KAREKTERİ ZATEN ,,,ONUN DERDİ BU SERVERİN İÇİNE ... TOPLAYABİLDİĞİ KADAR PARDON KANDIRA BİLDİĞİ KADAR OYUNCU İLE TURNUVAYA GİTMEK YALAN DESİN

Her oyuncunun bir düşüncesi yokmu ? Xx delis turnuvaya senin dediğin gibi kandırarak oyuncu toplamak bir başkasının derdi ne ?

Yan köy yıkmaya bir kez daha söyleyim Eski eşkiya ve solotürk başladı . Sen yan köy yıkan arkadaşlarının raporlarını gurur ile sunum yaptıklarını görmedinmi ?

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

Yok dostum yanlısın var artık amacım sıze o wowu kurdurtmamak. Kuramayacaksınız o wowu. Sıze her sey mustahak. Ben serverın ılk gunu soyledım. Benım bolgeme farklı bolgeden koy atan olursa yan man dınlemem yıkarım dıye. Aglamayacaksınız o yuzden. Madem bu kadar karsısın yan yıkımına guneybatıdakı hesaplarını at bırlıkten ayakta alkıslayayım senı. Macan yer mı ? Tabı kı de yemez. Ben bolgemde TAARRUZ ve GF harıcı bır olusuma ızın vermem dostum. Sımdı aglamayı kes. Telefonumu kuzenımde unuttum bugun alacagım. Ozelden numaranı yaz bana konusalım bır senınle.

• Server zevkli ve bol baharatlı tarhana çorbası olmuş bende gelirsem bulamaça döner :)

Sen gelirsen malum kişi kalp krizi geçirebilir korkudan inme inebilir bosver :D #KalbimizdesinKONTES