GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Arkadaş Avcı birliklerindeydi. İhraç edilmiş reislenince sanırım.

Küçük bir savunma. Saldıran rakibi ve Savunan ekibimi tebrik ederim.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Gerek yok deli-s nicki yakışıyo tam oturuyo sana :)

Diplomat naban lan .. gel deli deli seveyim seni

amanında amanın nede güzel sin amanında amanın agıcuk bagucuk kısaca kavucuk :D

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• Gerek yok deli-s nicki yakışıyo tam oturuyo sana :)

Diplomat naber ya ? Gözümüz yollarda kaldı nerelerdesin ? deli-s nickini sevdim. Bir dahakine deli-s ile oynayacağım. Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş. Sevdim bu önerini. Aferin diplomat bazen işe yarıyorsun :D

• Diplomat naber ya ? Gözümüz yollarda kaldı nerelerdesin ? deli-s nickini sevdim. Bir dahakine deli-s ile oynayacağım. Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş. Sevdim bu önerini. Aferin diplomat bazen işe yarıyorsun :D

Seni andırdığı için yakışıyo sana :rolleyes: napalım sınırda gf avcına çıktık yoğunuz bu arada hadi bişey öğretiyim sana bozuk değil durmuş saat günde 2 defa doğruyu gösterir neyse ben artık sana hiç kızmıyorum umursamıyorum istediğin gibi takıl sen deli-s dir ne yapsa yeridir ;)

The post was edited 1 time, last by SoNoKTa ().

• Seni andırdığı için yakışıyo sana :rolleyes: napalım sınırda gf avcına çıktık yoğunuz bu arada hadi bişey öğretiyim sana bozuk değil durmuş saat günde 2 defa doğruyu gösterir neyse ben artık sana hiç kızmıyorum umursamıyorum istediğin gibi takıl sen deli-s dir ne yapsa yeridir ;)

Ava giderken avlanmayın diplomat :) Eğlenin biraz daha. Hemen silmeyin hesapları.. Diplomatçım sen bozuk saatsin ama. Deli-s değil ya deliyiz biz.. Biz Beşiktaşlılar hiç normal insan olamadık.. :D Canım diplomatcım benim. Aydın abinle aran iyidir inşallah. Seni oturtuğu yer rahattır umarım.. Görüşürüz diplomatçım kendine iyi bak :)

• solucan yinemi sen kadın kılığına yine giriyomusun bu serverdede :) gerçi neyse senle vakit kaybedemem :)

Kavucuk :) ruhun anaforlara kapılmış bidenem :D

diplomat panpişim benim. Ağzından çıkan kelimelere dikkat et sonra forum köşelerinde mert can bana küfretti diye agladığın gibi ağlarsın

• Ava giderken avlanmayın diplomat :) Eğlenin biraz daha. Hemen silmeyin hesapları.. Diplomatçım sen bozuk saatsin ama. Deli-s değil ya deliyiz biz.. Biz Beşiktaşlılar hiç normal insan olamadık.. :D Canım diplomatcım benim. Aydın abinle aran iyidir inşallah. Seni oturtuğu yer rahattır umarım.. Görüşürüz diplomatçım kendine iyi bak :)

Kim siliyo hesapları görüyoruz merak etme deli :) Ben aynı yerimde duruyorum Genel saldırı komutanı olarak Senin nerelere oturduğunu kimse bilmiyo heralde :)

Kavucuk :) ruhun anaforlara kapılmış bidenem :D
    diplomat panpişim benim. Ağzından çıkan kelimelere dikkat et sonra forum köşelerinde mert can bana küfretti diye agladığın gibi ağlarsın

Yeliz meşgul etme beni...

• diplomat silenler senden korktugu için siliniyordur. Gecende bir arkadaş senin başkanına ana avrat küfrediyordu profilden onu ekleyimmi ben istermisin bak isbatla falan de ısrar et öyle bişey yok de bak hemen atayım görüntüyü :D

Arkadaş dedim bizden değildi Avcı dan bu arkadaş :D

• diplomat silenler senden korktugu için siliniyordur. Gecende bir arkadaş senin başkanına ana avrat küfrediyordu profilden onu ekleyimmi ben istermisin bak isbatla falan de ısrar et öyle bişey yok de bak hemen atayım görüntüyü :D

Arkadaş dedim bizden değildi Avcı dan bu arkadaş :D

Muhatabım değilsin...