GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Muhatabım değilsin...

Sen burda kimsenin muhattabı değilsin fasulyedensin sen :D

hadi ısrar et bana ısrat et ekran atayım

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• Bir saldırı aldı diye ortalığı ateşe veren paşqanjna küfreden oyuncuları sevmiyoruz

Şikayetlerinizi server multihunterına iletiniz lütfen. -S

The post was edited 1 time, last by Sirius ().

• Ahmet dün yeni aldığım tava ıle patates kızarttım hiç yapışmıyor :D senin zat i muhteremı denesek bide tavanın kalite olcumunde.

ahsen ne geziyorsun buralarda canın sıkıldı ise dur arayımda arasın seni :D

• Diplomat Aydın abin seni Saldırı Komutanlığıma terfi etti demek :D Artık nasıl muamele yaptıysan Aydın abine.. Bırak bu sınır hattını temizliyoruz ayaklarını. Sizin birlikte her ne kadar kavga etsekte ÇAKIR diye bir oyuncu var operasyonları o düzenliyor. Ki helal olsun. Başarılıda. Boşuna sahiplenme diplomat. Sen aydın abiciğinin seni oturttuğu yerde oturmaya devam ediyorsun :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• @BiLGiLi AdaM_TR Ahmet dün yeni aldığım tava ıle patates kızarttım hiç yapışmıyor :D senin zat i muhteremı denesek bide tavanın kalite olcumunde.

Ahsen tava ile fantazi yapmana gerek yok bak şuan Ahmet abinin dibindeyim watsapdan engellemişin telefonu açsana :D

Kırıkkalenin gülü ahsen

meşgule atma ahsen hakkı ahmet abiler ve ben ısrarla senle konuşmak istiyoruz tava ile neler yapacagını anlatacagız

• Diplomat Aydın abin seni Saldırı Komutanlığıma terfi etti demek :D Artık nasıl muamele yaptıysan Aydın abine.. Bırak bu sınır hattını temizliyoruz ayaklarını. Sizin birlikte her ne kadar kavga etsekte ÇAKIR diye bir oyuncu var operasyonları o düzenliyor. Ki helal olsun. Başarılıda. Boşuna sahiplenme diplomat. Sen aydın abiciğinin seni oturttuğu yerde oturmaya devam ediyorsun :D

can kardeşim bzide genel yönetim var .. diğer birlikler gibi bir kişi var herkese talimat verir. bizde bu anlayış yok ve olamazda olsa en başta ekibimle karşı çıkarım.uçan ayı kardeşimiz genel saldırı komutanıdır.doğrudur. tılsımlardan sonra gerekeni yapar...bölgesel operasyonlarda .... sınıra gelince sınırı kendi ekibmle temizliyorum.ekibimdeki kişiler 15 li dışında bir yer yıkmaz.yıkamazda. ben mani olurum. sizlerede başarılar.. konuşmaktan çok raporların ön planda olduğu bir server olması dileğiyle...

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• can kardeşim bzide genel yönetim var .. diğer birlikler gibi bir kişi var herkese talimat verir. bizde bu anlayış yok ve olamazda olsa en başta ekibimle karşı çıkarım.uçan ayı kardeşimiz genel saldırı komutanıdır.doğrudur. tılsımlardan sonra gerekeni yapar...bölgesel operasyonlarda .... sınıra gelince sınırı kendi ekibmle temizliyorum.ekibimdeki kişiler 15 li dışında bir yer yıkmaz.yıkamazda. ben mani olurum. sizlerede başarılar.. konuşmaktan çok raporların ön planda olduğu bir server olması dileğiyle...

Üstad kavga etsekte sana ve cakira saygi duyuyorum. Kavga etsekte hakkınızı yemem. Sınır operasyonlarında başarılısınız. Ama bu diplomat bir işe yaramıyor sahiplenmesin boş yere :) Aydın abisinin oturttuğu yerde oturmaya devam etsin..

Ben solotürk birliklerindede genel saldırı komutanıydım avcı birliklerindede genel saldırı komutanıyım senin oturduğun yerlerle karıştırma beni :) CAKIR hesabıda bizim genel saldırı komutanlarımız arasında bizde o sen yok biz varız hadi raporla gel bize düne kadar kurgan genel başkan olsun diye içinde çıkan kavgalarıda biliyoruz bizde ego yoktur kendinle karıştırma bizi :)

• Genel başkandın diplomatım ben aslında dedin. Diplomattın saldırı komutanıydım diyosun. Ne olduğun belli değil angara bebesi :D Kurgan olayına gelince. Ihtiyar iyi ki kırmadı geldi bizimle oynadı. Öz dedem olsa ancak bu kadar severdim. Bizde makam mevki muhabbeti olmaz kardeş. O dediğin olayda 3-4 tane çakalın yaptığı muhabbetti. Biri hesap sildi gitti diğeri devretti (sözde) diger ikiside kendi hallerinde takılıyorlar işte. Ne onlar bize sarıyor ne bi onlara. Peki sen şimdi söyle bana genel başkan mısın? diplomat mısın ? saldırı komutanı mısın ? Nesin la sen değişik :D

• Genel başkandın diplomatım ben aslında dedin. Diplomattın saldırı komutanıydım diyosun. Ne olduğun belli değil angara bebesi :D Kurgan olayına gelince. Ihtiyar iyi ki kırmadı geldi bizimle oynadı. Öz dedem olsa ancak bu kadar severdim. Bizde makam mevki muhabbeti olmaz kardeş. O dediğin olayda 3-4 tane çakalın yaptığı muhabbetti. Biri hesap sildi gitti diğeri devretti (sözde) diger ikiside kendi hallerinde takılıyorlar işte. Ne onlar bize sarıyor ne bi onlara. Peki sen şimdi söyle bana genel başkan mısın? diplomat mısın ? saldırı komutanı mısın ? Nesin la sen değişik :D

Deli olduğun kadar görme problemlerinde varmış demek ki SOLOTÜRK birliklerinde genel başkan kimdi daha onu bilmiyosun ne zaman benim adım genel başkan yazmış orda bi söyle bakıyım kararlar ortak alınır bizde diye birliği temsil için konuştum seninle o zamanlar sende gerçekten zeka sorunu var :) şu solucanla sana laf ebeliği yapmama gerek yok sahibiniz gelsin hadi bakıyım :)

sözde dediği tetikçi oluyor(ki katılıyorum tövbe haram devir olmuş karakter işte) bu arada diğirede army birliğinden kuşkonmaz çeko server başında iki havaya girip ben saldırı komutanım diyip 5 askeri kahramanla kestikten sonra sonra saf değiştiren ve hesap silen arkadaşlar gibi bu arada 1000 dolara kimliğimi açıklıyorum speed serverda başladım 1 haftaya devredip geliyorum yine foruma bu aralar rahatsınız yine hani 150 lik, gri bölge, uzak doğuda ikinci köy kurulumu en temiz şekilde yapılır