הזזת מבנים אחרי בנייתם

• שלום לכולם,
    יש לי הצעה קטנה לשיפור המשחק, שחקנים רבים אוהבים את מבנה כפרם בצורה מסויימת, קורה מקרים(שונים ומשונים) ששחקנים מעוניינים לשנות מיקומי מבנים קיימים בתוך כפרם(ללא צורך בהריסתם).
    אני מאמין שזה בסך הכל דבר טכני, ובהחלט יעזור להרבה מאוד שחקנים. בגלישה באתרים בינלאומיים ראיתי שהרבה שחקנים מעוניינים בזה.

מה דעתכם בעניין? ואיך ניתן לגרום לדבר הזה לקרות(ומהר)?

שבוע מדהים לכולם:)

• לי אישית זה לא כזה מפריע.
    אם אתה כל כך רוצה תעשהלך סדר מההתחלה שאתה רוצה בלי צורך להסתבך...

• לא יודע אם להזיז תמיד את המבנים
    אבל באמת היה נחמד אם היה אפשרי לתכנן סדר מסוים של מבנים בפידר ושלא משנה מה תבנה הוא יבנה במקום שבחרת.
    זה באמת יכול להיות נחמד

רעיון נחמד! הבעיה היחידה שאני רואה בזה היא שיש יותר מבנים ממקומות(אם תבנה X לא תוכל לבנות Y או אם תרצה לבנות שתי X וכך הלאה), נראה לי עניין יותר מסובך מאשר הזזת מבנה טכני.

לי אישית זה לא כזה מפריע.
    אם אתה כל כך רוצה תעשהלך סדר מההתחלה שאתה רוצה בלי צורך להסתבך...

נכון, אך מדובר על מקרים רבים ושונים כמו כיבוש כפר, הצטרפות לשחקן קיים, שחקן מתחיל שמתחרט ויכול להיות עוד אלף סיבות.
    בגדול זה נראה לי רק בעיה טכנית פשוטה של הצגת הכפר למשתמש(אני מאמין שניתן לעשות זאת בפשטות ולהוסיף את כל העניין להגדרות המשתמש).

• תודה על ההצעה!

אדאג להעביר את זה הלאה.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• תודה על ההצעה!

אדאג להעביר את זה הלאה.

תודה רבה!
    מידע בתכנות העניין נדמה לי פשוט ליישום. מקווה שהדבר יקרה בקרוב, אישית לטרוויאן תיהיה כבר נקודת זכות נוספת אצלי.

• רעיון נחמד! הבעיה היחידה שאני רואה בזה היא שיש יותר מבנים ממקומות(אם תבנה X לא תוכל לבנות Y או אם תרצה לבנות שתי X וכך הלאה), נראה לי עניין יותר מסובך מאשר הזזת מבנה טכני.

נכון, אך מדובר על מקרים רבים ושונים כמו כיבוש כפר, הצטרפות לשחקן קיים, שחקן מתחיל שמתחרט ויכול להיות עוד אלף סיבות.בגדול זה נראה לי רק בעיה טכנית פשוטה של הצגת הכפר למשתמש(אני מאמין שניתן לעשות זאת בפשטות ולהוסיף את כל העניין להגדרות המשתמש).

אני חושב שזה משהו קצת יותר מסובך.. לכל מקום של ביניין יש כתובת אתר שונה, אם תוכל לסדר ככה את הביניינים בצורה נוחה, זה יקל מאוד על מעבר לאותו הביניין בכפר אחר, ויש לי הרגשה שהם לא רוצים שזה יהיה קל כל כך...

• אני חושב שזה משהו קצת יותר מסובך.. לכל מקום של ביניין יש כתובת אתר שונה, אם תוכל לסדר ככה את הביניינים בצורה נוחה, זה יקל מאוד על מעבר לאותו הביניין בכפר אחר, ויש לי הרגשה שהם לא רוצים שזה יהיה קל כל כך...

זה לא בעיה לעשות את זה, יש אנשים שעשו את זה דרך סקריפט אבל עם טריוויאן יעשו באופן רשמי זה יקל מאוד

IL5 - TechnoTal

ro2 - kush-academy

• זה לא בעיה לעשות את זה, יש אנשים שעשו את זה דרך סקריפט אבל עם טריוויאן יעשו באופן רשמי זה יקל מאוד

עשו סקריפט שמזיז לך את המבנים בכפר?:/

• עשו סקריפט שמזיז לך את המבנים בכפר?:/

כן, אנשים בנו סקריפט מיוחד שאתה מחליף מיקום של מבנים וכל פעם שנכנס לכפר המיקום משתנה לפי איך שהגדרת, אפשר לעשות בטריוויאן מובנה במקום סתם לייצר סקריפטים חיצוניים

IL5 - TechnoTal

ro2 - kush-academy

• כן, אנשים בנו סקריפט מיוחד שאתה מחליף מיקום של מבנים וכל פעם שנכנס לכפר המיקום משתנה לפי איך שהגדרת, אפשר לעשות בטריוויאן מובנה במקום סתם לייצר סקריפטים חיצוניים

איך בדיוק אפשר לעשות דבר כזה בטרוויאן? תסביר.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

• כן, אנשים בנו סקריפט מיוחד שאתה מחליף מיקום של מבנים וכל פעם שנכנס לכפר המיקום משתנה לפי איך שהגדרת, אפשר לעשות בטריוויאן מובנה במקום סתם לייצר סקריפטים חיצוניים

אני חושב שאני מבין... זה יכול להיות סקריפט שמשנה את התצוגה ושמשנה את הכתובת, למשל מגורי החיילים נמצאים בכפר אחד ב35, אבל בכל הכפרים האחרים ב39, אז הסקריפט יעשה שכאשר אכנס ל39, הוא ימיר לי את הכתובת ל35... אני מניח שזה אפשרי אבל מסובך ומיותר...

• אני חושב שאני מבין... זה יכול להיות סקריפט שמשנה את התצוגה ושמשנה את הכתובת, למשל מגורי החיילים נמצאים בכפר אחד ב35, אבל בכל הכפרים האחרים ב39, אז הסקריפט יעשה שכאשר אכנס ל39, הוא ימיר לי את הכתובת ל35... אני מניח שזה אפשרי אבל מסובך ומיותר...

לא מיותר, זה ממש שימושי ונעים למשתמש
    כשיש לך 5 מחסנים זה ממש כיף

IL5 - TechnoTal

ro2 - kush-academy

• נשמח אם זה יעלה זהב למה ככה בחינם ? הריי על טעויות משלמים

טעות ? אם השותף בנה או שכבשת ?

זה רק קוסמטיקה למי שיש OCD קל, לי אישית לא אכפת, אבל בכל זאת רעיון טוב

• טעות ? אם השותף בנה או שכבשת ?

זה רק קוסמטיקה למי שיש OCD קל, לי אישית לא אכפת, אבל בכל זאת רעיון טוב

נתקלתי באנשים עם OCD קשה והיו ריבים על זה שבנו מבנה במקום "לא נכון" חחח