CZ29 Chceme názory všech na tuto situaci

 • Zdravím, jelikož se nám stala hodně zajímavá věc na tomto serveru CZ29. při přebírání jednoho hráče "Medvídek púúú ". Obecně je známo že tento hráč má vysoké kvality ale co je moc toho je příliš. Jelikož všichni víme že tento účet nehraje fér hru a je něco složité mu dokázat tak teď se nám povedlo získat důležité informace ohledně "nemožných věcí" které on dokáže " vše v rámci pravidel" takže výsměch. Jednáme touto cestou o spravedlnost na tomto serveru. Není možné aby toto procházelo na Cz a Sk serverech. Prozatím když to tak řeknu tak MH na CZ29 je totální výsměch a zatím ostuda české scény. Doufáme že když se to bude řešit cestou Fóra že se to dostane tam kam má a né " danou věc prověříme" a tím se to smete ze stolu. Položme si otázku má hra smysl pokud se neodstraní hráči kteří nedokážou hrát podle pravidel? má cenu tuto hru sponzorovat našimi penězi za zakoupení zlatek když jsou hráči a účty který hrají fér a jsou poškozeni. Tuto situaci budeme řešit i na více fórech. tento text bude přeložen do Němčiny,Angličtiny,francouzština.Dány na Facebook fóra aby se tento incident který se děje na ČESKÉ SCÉNĚ neopakoval.


  Zde přikládáme věc o které chceme aby jste se vyjádřili. Napsali svůj názor-o ten nám jde především.  Zdravíme MH serveru TS29
  Po dnešní noci už zcela nevěříme že tu MH vůbec je, nebo zda vůbec řeší přestupky tohoto serveru.
  Posíláme už asi 20tou stížnost na hráče Medvídek púú. ( [player]7[/player] )
  Důvody jsou vám určitě jasné pokud jste četli předešlých 20 zpráv psaný tento věk. Jedná se o porušování pravidel. Používání scriptů a nedovolených programů v této hře. Pokud tu Existuje spravedlnost tak určitě i když vám do toho sype kupu „zlata“ by měl být potrestán a to největším trestem!
  Ted tedy přesně k věci:
  Dnešní noc se stala opravdu zajímavá věc a to v nulté sekundě 2x tabulky na 125% loajality. Je to možné bez nedovolených progranů? Odpovězte si na tyto logy pokud je všechno v pořádku tak to budeme řešit asi jiným způsobem než MH toho serveru.
  Zde dávám odkazy na reporty v časové posloupnosti:


  Travian cz29


  Travian cz29


  Travian cz29


  Travian cz29


  Travian cz29  Travian cz29


  Zde to bude v Konvertoru aby nedošlo k nedostatku informací této zprávy zase v časové posloupnosti:
  Konvertor - reporty z travian boje
  Konvertor - reporty z travian boje
  Konvertor - reporty z travian boje
  Konvertor - reporty z travian boje
  Konvertor - reporty z travian boje
  Konvertor - reporty z travian boje
  Více informací vám bylo psáno v průběhu servera o hráči Medvídek púúú to si musíte dohledat v archivech pokud se vám také neztratili.


  S pozdravem Udivená Aliance NWM  Každý kdo se zamyslí nad reporty tak si řekne není možné to takto uhrát bez pomocí nedovolených programů. Žádáme tímto MH aby se už zamyslel na svým jednáním na cz29 a uvědomil si že jejich jednání odradilo od hry strašnou spoustu hráčů ze kterých mají peníze. To chcete přijít o další?  Děkujeme za vaše názor a pohled na danou situaci.

 • Osobně já mám s několika dalšími lidmi pocit, že zde na tomto serveru MH někomu nadržuje, vzhledem k tomu v jakých místech občas banuje farmy a v jakých chvílích banuje hráče, kteří ať už hrají podle pravidel nebo nehrají.


  A též na posledním serveru co jsem hrál před tímto, tak tam bylo MH, kterému bylo víceméně všechno jedno, posílali jsme důkaz kde se hráč sám přiznal že hraje multi acc a nedostala se nám ani odpověď od MH a ten člověk dál hrál, používal ony účty jako špehy v jiných aliancích a měl tudíž všechny informace o serveru v danou chvíli.

 • Určite to nie je normálne, máte moju podporu, snáď sa vám podarí niečo s tým spraviť :-)

  Stále málo je času aj na účte malé je číslo.

 • Zdravím,


  byl jsem požádán, abych se k tomuto za Sokolíky vyjádřil (R-SO a N-SO).


  Za nás bych byl rád, aby se daná situace prošetřila a bylo nám zdůvodněno jakým způsobem toto mohl hráč udělat aniž by využil "skriptů". Na jedné straně se tady potkávám u nás v aliancích a i u spojenců s tresty pro hráče za zřejmé kraviny. Není u nás pomalu schopnější hráč, který by nepotkal za něco na chvilku ban. Proto žádáme, aby byl stejný metr pro všechny aliance a aby byla tato situace prověřena a vysvětlena.


  Věřím, že se z této hry nevytratil duch "fair play" a že tato situace bude mít nějaké důsledky či konstruktivní veřejné vysvětlení. Protože sami máme pocit, že oproti jiným serverům je HM zaujatý. Těžko se nám dávají dohromady důkazy jako mají NWM, protože reporty jsou všeříkající. Ale narážíme také na problémy, které se zdají neobjektivně posouzené, či není doložen důkaz proč byl daný trest udělen.


  Předem děkuji,
  Matlafous.

 • viva Češi a Slováci,


  závist je svinstvo, chlubit se 20 x násobným nahlášením je vskutku super věc... když se Vám zdá něco špatně je potřeba na to upozornit i když sami jíte ze země v prasečím chlívku... trefit 11 x vln od 5 hracu do 1 sekundy to vám přijde úplně v pohodě... to je dosti pokrytecké od Vás.


  používat offline režim na prohlížeči není zakázané ..... pokud se s tím nedokážete srovnat běžte hrát jinou hru kde není možná interakce na vaši akci.


  váš milovaný medvídek bůůů


  a PS : díky za publicitu

 • Hodte si 4x stránku s herem a tabulkami.Natabulujte na použiti .


  Jak píše hipik offline režim a styl vlny.A tabulky se v sekunde použijí 4x maximálně.


  Pak je to omezené.


  Je to lucker,protože to se dost povedlo:D

 • Když je to tak easy, tak prosím o nahrátí videa :) rádi se všichni podíváme :)

 • Vážené a méně zkušené alianci NWM,


  2x tabulkovat ve vteřině zvládne průměrně inteligentní primát, kterému internetová data nepřenáší oslové v pytlích a zároveň dokáže 2x stisknou myš/klávesu, aniž by mezi tím uslyšel nový úder vteřinové ručičky.


  Doporučím Vám váš čas, který chcete věnovat do překládání textu, investovat do nauky této běžně známé herní techniky.


  Pěkný den
  M.

 • Kdyby to bylo poprvé tak by to nemělo takové Haló. Už jsem to nahlašovali před tím ale aby 2x na 125%. Nejsme tu Naivní !

  The post was edited 1 time, last by Melfox ().

 • uvedomte si tí , ktorí sa stazujete na velké mnozstvo utokov v rovnakej sekunde , ze niektorí hráme túto hru prakticky od začiatku :D ....a keby ste trosku skumali youtube uz len ...how to send attack in 1 second a podobne :D ....tusim okolo 12 300 výsledkov :D

  Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
  Vidíme sa na SKX ;)


  SocrateS ;)

 • Pokud pozoruješ logy tak je to 2x v nulté sekundě což je technicky nemožná věc. Ale určitě je vidět že ty praktiky používáte i vy . :/

 • melfox :) ....skus si otvoriŤ 6-7 okien travianu ...stiahni si autclicker :) ....a naČasuj to na 30 ms odozvu a zapni ho :) ....uvidis co sa stane....zrazu vsetko zmrzne a vtlaci ti to utoky do jednej sekundy :) ....a to je len uplny zaklad....chalani to maju premakane viac :) ...a prestan mi davat dislike :D

  Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
  Vidíme sa na SKX ;)


  SocrateS ;)

 • To musíš urážať Česko a Slovensko? Zabudol si, kde si sa narodil? Daj si pozor, aby ti nenapršalo do nosu z toho umývania riadu.

 • Posielam príspevok do diskusie za alianciu BB 2.


  Čo sa týka účtu Medvídek Púú, čo máme informácie tak od začiatku serveru s jeho účtom nie je niečo v poriadku. Je nemožné aby jeden hráč nafarmil viac ako ally v TOP 10. A teraz toto už je jasný dôkaz porušovania pravidiel. Nie je v ľudských silách niekoľko krát v jednej sekunde zvýšiť lojalitu.


  Za toto by sa mal ten účet zmazať a MH ak to nerieši by sa mal vymeniť.


  Mishurin
  Aliancia BB 2