Breaking news: Sebevraždy otroků

 • Rád bych upozornil na zvýšený výsky sebevražd otroků. Dle nejnovějších průzkumů a informaci se začal tento nový trend šířit z aliance známé jako aegina. Pokud se nenajde nikdo kdo by s timto problémem bojoval nebo ho nějak začal aktivně řešit, může v krajní situaci dojít až k úplnému vymření této nově objevené a stále ještě ne zcela probádané egyptské jednotky.


 • Co chceš řešit? Když to nebudou otroci, budou to třeba špehové. Když se zakáže vraždění vlastních jednotek nebo se to nebude počítat do statistik, budou vraždit jednotky na nějakých "support účtech". Dokud budou hrát travian zoufalci, kteří si uměle vytvořenou pozicí v žebříčku kompenzují mindráky z reálného života, budou se podobné věci prostě dít pořád. To nijak nevyřešíš.

 • Kdyby to bylo na konci serveru, tak neřeknu, ale když to někdo dělá druhý týden hry, tak je víceméně jasné, že je to kvůli laciným expům. Úsměvné je, že to píše někdo, kdo defuje farmy a kazí hru všem hráčům. Tohle nekazí hru nikomu.


  Navíc v té alianci si natajno jako špeh pro nepřítele, to mi připadá daleko víc nemorální.

 • Rád bych upozornil na zvýšený výsky sebevražd otroků. Dle nejnovějších průzkumů a informaci se začal tento nový trend šířit z aliance známé jako aegina.

  Neviem sice o co ti ide, ale ked to bude robit vacsina ludi na serveroch, tak potom nezabudni na tento prispevok a zopakuj ho, aby sme vedeli, kto tuto novinku zaviedol :D .
  Mal si takyto prispevok, aj ked tato prax vznikla (a este aj je) pri spehoch, alebo paliciach? Alebo ked "offkari" nahanaju body na bezcielnom vymlacovani stavebnych natariek, aj ked tam nezamyslaju stavat Div Sveta? Podobnych prikladov je mnozstvo.


  Brano

 • Úsměvné je, že to píše někdo, kdo defuje farmy a kazí hru všem hráčům.

  Všem bych neřekl. Farmářů je na serveru jen pár oproti počtu lidí co podporují DS, který nakonec sejme vlastní hráč kvůli reportu. At už si offáci zabíjí špehy, vlastní techniku nebo si defaři zabíjí vlastní jednotky, aby vyhráli def rank, tak to ovlivní víc lidí než ty první tři v každé kategorii. A jelikož jsou Egyptani tak moc OP a na konci zbyde otroků fakt hodně, tak jsem zvědav co s nima Aegina udělá, když tu zase kecá o morálce a nebo si lopíku zase sejmeš vlastní techniku?