CZ TS 20

• Ahojte, co máte s tímhle serverem? Strašně pomalu se načítaj stránky travianu a je přímo bolest tam něco klikat. TS 29 jede úplně v pohodě.

• Upřesním není to jen dnes ale táhne se to od včera. Toto se nedá hrát. Co kliknutí to minuta čekání, občas hláška bad gateway. Toto nelze hrát jak se má člověk trefit útok? mezidef? když nejde skoro ani poslat FL.

To snad raději server zastavte do vyřešení problému.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Omlouvam se za potize. Opakovane vypadek hlasim a opakovane se mi dostava odpovedi, ze na serveru pridali vetsi vykon, pak vzdy cekame na zpetnou reakci hracu. Technici na problemu pracuji, prosim o trpelivost.

• Včera to jelo celkem v klidu, teď momentálně je zase trošku pomalejší ale 2s našítání už zvládám. Já si všiml už před pár dnama že je nějakej utahanej... Snad se to bude jen zlepšovat :)

• Přece nejsme pokusní králíci. Za hru si většinou platíme a 3 den stále stejné problémy. Jsem schopen pochopit krátkodobé problémy, výpadky a pod. Ale toto zkoušíte co hráči vydrží? Hra přestává být zábavná což ve finále poškodí celou komunitu, odlivem hráčů. Pokud nejde udělat ani NPC tak je asi něco špatně.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Mně se nenačítá nic. Stavby, útoky, dobrodružství, podpory vše se zasekne na čase 0:00:0? a tím končím... Buďte rádi že to máte jen zasekané...

• Výpadek nebyl způsoben aktivitou botů, nicméně nemůžeme zcela vyloučit, že tato aktivita botů, která probíhala ve stejnou dobu jako výpadek, vedla k většímu dopadu na CZ20 než na ostatní servery. Momentálně jsou tito boti zablokovaní a náš tým vývojářů tuto záležitost prošetřuje a pracuje na trvalém řešení.