Punkty Off

• Mam pytanie, a w zasadzie wniosek do administratorów.
    Proszę mi powiedzieć, dlaczego nie ma żadnych punktów off za zniszczonie budynków (za skatasowanie)?
    Obecnie gram na serwerze s5 i sam wyzerowałem już co najmniej 5 wiosek, a grupa off, z którą latam na akcję około 30 wiosek. Dlaczego punkty off są liczone tylko od ilości zabitego wojska? Przecież dużo trudniej jest wyszkolić 3k katas niż 30k piechoty.
    Wnioskuję o wprowadzenie punktów off od ilości zabitego popa przy burzeniu budynków, to w zasadzie jest minimum jakie powinni gracze dostawać.

Oczekuję jakiejś konstruktywnej odpowiedzi, bo zgłaszam to od kilku serwerów do MH, ale oni są bezradni.
    Pozdrawiam zav/zavaro

Jestem dumny z %
    Pozdrawiam zav

• Grot jest defferem, to pewnie nie rozumie, bo nie lata na akcje, tylko czasami deffa wysyła, a offerzy lataja i przy burzeniu nic z tego nie mają

Jestem dumny z %
    Pozdrawiam zav

• "tylko czasami wysyla deffa"

Probujesz mnie teraz obrazic?
    Deffa wysylam na kazda stalke. Kazdy deff zorganizowany jak i prywatnie po kolezensku. Nie gralem off bo nie chcielismy.
    Teraz pytanie. Czy tylko offerzy przyczyniaja sie do zwyciestwa? Bo piszesz tak jakby gracze deff nie znaczyli dla Ciebie nic.

• jak to nic nie masz?
    Twój przeciwnik został pogruzowany

jak sobie wyobrażasz dodatkowe punkty deff za złapanie katas np na klinie? też mają być liczone jakby wpadły na pustą wiochę i conajmniej tyle co zbiłyby popa?

jak liczyć te dodatkowe punkty za gruzowanie dla tych co wpadają po czyściochu - ktoś za nich zrobił robotę a zbił jedynie płotek, a ktoś wpada tylko dobić?

pomijam fakt, że jak ktoś gra w sojuszu/koalicji o cud to wszelkie staty powinien mieć w głębokim poważaniu, no chyba, że sojusz składa się z kilku wolnych strzelców, którzy dobrali sobie kilku deffowców, i dla których właśnie tylko się staty liczą

a za przejęcia nie chciałbyś dodatkowych punktów off?

• Ja jestem za! Pomysł ma potencjał, ale trzeba dobrze przemyśleć na jakiej zasadzie miałyby być przyznawane takie punkty, ewentualnie zrobić oddzielną statystykę tak jak top off, deff, grabka i awans. Pomysł warty dopracowania i wprowadzenia w życie

• Wg mnie ciekawa koncepcja ale to osobne staty jakies by musialy byc ;) Zaraz by sie znalezli cwaniacy katasujace mulciaki albo farmy czy natarow :) Turkowi podrzuccie pomysl jakos niebawem jedzie do tych szwabów tam;)

• to zły pomysł
    Pkt. są naliczane za walkę a nie za zerowanie
    Ale jakiś profity ofowcą się należą

zerujesz sam wioskę co ma 700 popa, a w tym 20k wojska np. na stałkach, za to dostajesz 700 pkt. Czy to jakaś przesada? A ile byś za to dał pkt? Najlepiej w ogóle, tak jak teraz jest. Bo za co?. Do tego potrzeba tylko 2k kul i sporo offa.
    Offerzy są ładowani w du... i tyle.

Jestem dumny z %
    Pozdrawiam zav

• Adam, a od kiedy Ty latasz na akcje? jakaś zmiana nastawienia, inna polityka?
    zaciekawiłes mnie tym postem

Zawsze latałem na akcje, ale chyba już nie będę, tak jak większość "niby offerów" ;)

Jestem dumny z %
    Pozdrawiam zav

• Wg mnie ciekawa koncepcja ale to osobne staty jakies by musialy byc ;) Zaraz by sie znalezli cwaniacy katasujace mulciaki albo farmy czy natarow :) Turkowi podrzuccie pomysl jakos niebawem jedzie do tych szwabów tam;)

nie szukaj dziury w całym
    pomysł jest przedni
    Są multi pf i system sobie mniej lub więcej z tym radzi,poradzi sobie i z tym
    Bo pkt.mogą być naliczane po wyczyszczeniu defa
    Ale to już zadanie informatyków

• dajcie mu te punkty bo nie bedzie latal na akcje juz albo wogole zakonczy gre i travianGames nie bedzie na nim zarabial

Ty się lepiej zajmij deffowaniem. Wielki KO DEFF, który sam zapomina, ze trzeba deffa wysłać, zgodnie z MM. ;)

Jestem dumny z %
    Pozdrawiam zav