Punkty Off

 • Mam pytanie, a w zasadzie wniosek do administratorów.
  Proszę mi powiedzieć, dlaczego nie ma żadnych punktów off za zniszczonie budynków (za skatasowanie)?
  Obecnie gram na serwerze s5 i sam wyzerowałem już co najmniej 5 wiosek, a grupa off, z którą latam na akcję około 30 wiosek. Dlaczego punkty off są liczone tylko od ilości zabitego wojska? Przecież dużo trudniej jest wyszkolić 3k katas niż 30k piechoty.
  Wnioskuję o wprowadzenie punktów off od ilości zabitego popa przy burzeniu budynków, to w zasadzie jest minimum jakie powinni gracze dostawać.


  Oczekuję jakiejś konstruktywnej odpowiedzi, bo zgłaszam to od kilku serwerów do MH, ale oni są bezradni.
  Pozdrawiam zav/zavaro

  Jestem dumny z %
  Pozdrawiam zav

 • Grot jest defferem, to pewnie nie rozumie, bo nie lata na akcje, tylko czasami deffa wysyła, a offerzy lataja i przy burzeniu nic z tego nie mają

  Jestem dumny z %
  Pozdrawiam zav

 • "tylko czasami wysyla deffa"


  Probujesz mnie teraz obrazic?
  Deffa wysylam na kazda stalke. Kazdy deff zorganizowany jak i prywatnie po kolezensku. Nie gralem off bo nie chcielismy.
  Teraz pytanie. Czy tylko offerzy przyczyniaja sie do zwyciestwa? Bo piszesz tak jakby gracze deff nie znaczyli dla Ciebie nic.

 • jak to nic nie masz?
  Twój przeciwnik został pogruzowany


  jak sobie wyobrażasz dodatkowe punkty deff za złapanie katas np na klinie? też mają być liczone jakby wpadły na pustą wiochę i conajmniej tyle co zbiłyby popa?


  jak liczyć te dodatkowe punkty za gruzowanie dla tych co wpadają po czyściochu - ktoś za nich zrobił robotę a zbił jedynie płotek, a ktoś wpada tylko dobić?  pomijam fakt, że jak ktoś gra w sojuszu/koalicji o cud to wszelkie staty powinien mieć w głębokim poważaniu, no chyba, że sojusz składa się z kilku wolnych strzelców, którzy dobrali sobie kilku deffowców, i dla których właśnie tylko się staty liczą


  a za przejęcia nie chciałbyś dodatkowych punktów off?

 • Ja jestem za! Pomysł ma potencjał, ale trzeba dobrze przemyśleć na jakiej zasadzie miałyby być przyznawane takie punkty, ewentualnie zrobić oddzielną statystykę tak jak top off, deff, grabka i awans. Pomysł warty dopracowania i wprowadzenia w życie

 • Wg mnie ciekawa koncepcja ale to osobne staty jakies by musialy byc ;) Zaraz by sie znalezli cwaniacy katasujace mulciaki albo farmy czy natarow :) Turkowi podrzuccie pomysl jakos niebawem jedzie do tych szwabów tam;)

 • to zły pomysł
  Pkt. są naliczane za walkę a nie za zerowanie
  Ale jakiś profity ofowcą się należą

  zerujesz sam wioskę co ma 700 popa, a w tym 20k wojska np. na stałkach, za to dostajesz 700 pkt. Czy to jakaś przesada? A ile byś za to dał pkt? Najlepiej w ogóle, tak jak teraz jest. Bo za co?. Do tego potrzeba tylko 2k kul i sporo offa.
  Offerzy są ładowani w du... i tyle.

  Jestem dumny z %
  Pozdrawiam zav

 • Adam, a od kiedy Ty latasz na akcje? jakaś zmiana nastawienia, inna polityka?
  zaciekawiłes mnie tym postem

  Zawsze latałem na akcje, ale chyba już nie będę, tak jak większość "niby offerów" ;)

  Jestem dumny z %
  Pozdrawiam zav

 • Wg mnie ciekawa koncepcja ale to osobne staty jakies by musialy byc ;) Zaraz by sie znalezli cwaniacy katasujace mulciaki albo farmy czy natarow :) Turkowi podrzuccie pomysl jakos niebawem jedzie do tych szwabów tam;)

  nie szukaj dziury w całym
  pomysł jest przedni
  Są multi pf i system sobie mniej lub więcej z tym radzi,poradzi sobie i z tym
  Bo pkt.mogą być naliczane po wyczyszczeniu defa
  Ale to już zadanie informatyków

 • dajcie mu te punkty bo nie bedzie latal na akcje juz albo wogole zakonczy gre i travianGames nie bedzie na nim zarabial

  Ty się lepiej zajmij deffowaniem. Wielki KO DEFF, który sam zapomina, ze trzeba deffa wysłać, zgodnie z MM. ;)

  Jestem dumny z %
  Pozdrawiam zav