s29 SAYGI ve NO FEAR Birlikler Yıkım ve Saldırı Raporları

• Playboyda da çakılan askerleri atsana sen atmazsan ben atıcam :D

beş kuruşluk ordunuz var attığınız mavraya bak ben sana diyiyorum 60 kişi yazdığın birlik hanedan birlikleriyle ortaklaşa multileriyle saldırı yaptınız saygı birliklerine casus koyup sonra küççük saygı birliği açtınız sonra yetmedi delilerle bağlantı kurdunuz ula oda yetmedi multihunterle temas kurdunuz oda yetmedi gitarist burağınız ağladı hesap sildi e daha sizden kalitesizi var mı

• helal olsun şef army ve hanedan multileriyle anca bu kadar dayanabilmişler anrşist diye bi hesap var adamın 35 tane multisi var anca anca SAYGI BİRLİKLERİNE WOW YOLUNDA BAŞARILAR

Tutarsızlığa devam..

Gerçekten üzülüyorum bu hallerinize, akıl tutulması insana suçunu da itiraf ettiriyormuş..

Bakıyormusun hiç şikayet ettiğin forumda serzenişte bulunduğun 35 tane multiyle oynuyor dediğin hesap ''anarchist'' hangi birliğin oyuncusu? Saygı birliği oyuncusu..

Şu oyunu saygılı seviyeli bir şekilde oynayamıyor muyuz, oynayamayacak mıyız biz bu ülkede?

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

• Tutarsızlığa devam..
    Gerçekten üzülüyorum bu hallerinize, akıl tutulması insana suçunu da itiraf ettiriyormuş..

Bakıyormusun hiç şikayet ettiğin forumda serzenişte bulunduğun 35 tane multiyle oynuyor dediğin hesap ''anarchist'' hangi birliğin oyuncusu? Saygı birliği oyuncusu..

Şu oyunu saygılı seviyeli bir şekilde oynayamıyor muyuz, oynayamayacak mıyız biz bu ülkede?

kusura bakmada army birliğinin eğitiminden geçmişş kişilerden bahsediyoruz hoborozofingenin vardı nesrinininiz vardı hani hanımağanız o bile dayanamadı size kaçtı gitti

• kusura bakmada army birliğinin eğitiminden geçmişş kişilerden bahsediyoruz hoborozofingenin vardı nesrinininiz vardı hani hanımağanız o bile dayanamadı size kaçtı gitti

Yine çaktın dostum, Nesrin birliğin başında, sen biraz çalış öyle konuşuruz seninle, kalbini kırmak istemiyorum, abi tavsiyesi olarak al yeter. Bizden 2 ay önce hesap silen oyuncuların bile isimlerini hatırlaman güzel, ben dün yıktığımı hatırlamıyorum sizden, sen 2 ay önce kendi hesap silen bir ARMY oyuncusunu bile hatırlıyosun, şimdi anladın mı ARMY olmak nasıl birşey 8)

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

• Yine çaktın dostum, Nesrin birliğin başında, sen biraz çalış öyle konuşuruz seninle, kalbini kırmak istemiyorum, abi tavsiyesi olarak al yeter. Bizden 2 ay önce hesap silen oyuncuların bile isimlerini hatırlaman güzel, ben dün yıktığımı hatırlamıyorum sizden, sen 2 ay önce kendi hesap silen bir ARMY oyuncusunu bile hatırlıyosun, şimdi anladın mı ARMY olmak nasıl birşey 8)

ben sadece multcileri hatırlıyorum bak nasıl düştün tongaya sana o zman bir kardeş tavsiyesi çok konuşma böyle tongaya düşürüler adamı 35 tane farklı hesap açarak hanedan birliklerine sığınarak olmuyor bu işler neeeeeee haberrrrrrrrr

• ben sadece multcileri hatırlıyorum bak nasıl düştün tongaya sana o zman bir kardeş tavsiyesi çok konuşma böyle tongaya düşürüler adamı 35 tane farklı hesap açarak hanedan birliklerine sığınarak olmuyor bu işler neeeeeee haberrrrrrrrr

Hiçbir şey anlamadım demek istediğinden, ne tongası ne multisi ne 35 i ne Hanedana sığınması? 35 multi açtı dediğin adamın saygı birliklerinde olduğunu gösterdim aşağıya resimde koyayım açıklayıcı olsun. Diğerleri hakkında da varsa söyleyeceğin bir şey resimle veya hiyeroglif ile anlatmaya çalışırım sana anlaman için, yazdıklarımı pek okumuyorsun gibi çünkü. Saygı ve sevgi çerçevesinde kal kafi..

• yani diyiyorumki ula boşuna benimle tartıştın banene senden banene saygıdan ben dalgamı geçerim forumdan siz altın alın altın altın iyidir

• yani diyiyorumki ula boşuna benimle tartıştın banene senden banene saygıdan ben dalgamı geçerim forumdan siz altın alın altın altın iyidir

Tartışmıyorum seninle, sadece banane dediğin birliğe burada desteksiz salladığını görünce, had dersi diyelim.

Kal sağlıcakla.

• Tartışmıyorum seninle, sadece banane dediğin birliğe burada desteksiz salladığını görünce, had dersi diyelim.
    Kal sağlıcakla.

tabi canım bizde hemen senden had aldık bir güzel kavurduk inanmazsın ama çokta güzel oluyor

• Buda aynı köye giren 2.saldırı anca forumda algı yapın saygısız saygılar :D:D

cık cık benim köyü göremediniz :) aynı köy mü, ya o değilde biz yıkamadık hadi çaldınız tılsımı bi hukukumuz var bölgede kalsaydı hemen şafak birliklerine geçmiş.

şunuda iliştiriyimde ŞAFAKLAR BANA GELİN BANA..

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

• Bence saygıdakı arkadaslar boş konusuyor ellerinden giden tek asker yetiştirme tılsımı büyük hemde sonrasındada rapor bile alamadıkları 4 ordu gömdükleri köyüm oldugu doğrudur:)

Bitti dedikleri army az öncede spartacus dan çılgın tılsımı çaldı

sen ne konuşuyosun ya çal kardeşim çal sen elindeki tılsımı verdin bölgeden kaçırdın çaldın eyvallah neyden korktun o tılsımda benimdi bana gel bana..

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

The post was edited 1 time, last by Sirius: 1 ().

• İBRAHİM ÖNCE İNSAN OLMAN LAZIM BİLMEDİĞİN ŞEYLERE KONUSMAMAN LAZIM.BEN AYRILIRKEN BİŞEY SÖYLEDİM HERKESE FAHRİDE ORDAYDI POLT DENEN ERGEN KILIKLIYA WOW FALAN YOK.HALADA LAFIMIN ARKASINDAYIM BEN SIZDEN KIMSEYE SAYGISIZLIK ETMEDIM ADININ HAKKINI VERIN SAYGILI OLUN.

Lütfen capslock açık şekilde yazmayalım -TS

The post was edited 1 time, last by Tony Stark: Hakaret ().

• Gördüğüm kadarıyla rapor sayfanızda rapor yok, sabah ARMY diye kalkıyosunuz akşam ARMY diye yatıyorsunuz gerek yok bunlara.

Bak burada konuşanların ayağına taş deymedi daha, fake fake fake. Biz sizden kaptığımız tılsım raporlarını bile koymaya değer görmezken üstelik..

Hakaret etmeden raporlarla konuşabilirsiniz, rapor alabiliyorsanız. Gerisi çirkin konuşmalardan ibaret kalıyor.

• sen ne konuşuyosun ya çal kardeşim çal sen elindeki tılsımı kocana verdin bölgeden kaçırdın çaldın eyvallah neyden korktun dönek herif o tılsımda benimdi bana gel bana.
    Tiberiuss,sen ne konuşuyorsun.Türkçeyi kaç yaşında unuttun.Bulunduğun birliğin adı ''Saygı'' abilerinden hiçbirşey kapmamışsın almıyorlar mı sizi terbiye verip 'Saygı'' birliklerine .Bir avuç adam karşısında halen bu saldırgan dil.Yok kocan felan senin kaç kocan var ki no fearlarında ismini yazmışsın.Gerçi senin için zor olmamalı birliğinin maskotu olarak bu aslı vazife sana düşmüş anlaşılan armylerin karşısında inim inim inlemen garip 30 kişi var ya da yoklar bu aşşağılık psikolojisinden kurtulda rapor koy