s29 SAYGI ve NO FEAR Birlikler Yıkım ve Saldırı Raporları

• cık cık benim köyü göremediniz :) aynı köy mü, ya o değilde biz yıkamadık hadi çaldınız tılsımı bi hukukumuz var bölgede kalsaydı hemen şafak birliklerine geçmiş.
    şunuda iliştiriyimde ŞAFAKLAR BANA GELİN BANA..

tebrikler çokgüzel bir rapor.
    70k savunma koymussunuz, ben bu kadar savunmayı geçemeyeceğim için gelmiyorum

• tebrikler çokgüzel bir rapor.70k savunma koymussunuz, ben bu kadar savunmayı geçemeyeceğim için gelmiyorum

sen 70k savunmayı geçemiyorsan daha bırak oyunu server bitecek adam 70k asker kesemiyor.HF sarı sen hesabı satıyordun en son 50 kuruşa alırım ben gelim kesim yapım daha ne yapım size

• Benim koyduğum raporlar yukarıda biraz göz gezdir ben Türkçe bilmiyorum evet haklısın sende nöroloji uzmanına gitsen iyi olur var mı girdiğiniz bir rapor buyrun gelin kapım açık maskot mu diyorsun burda ki en ala maskot sizsiniz bak yazmış sizi oynatan çılgınıda verin Şafak'lara silin gitsin denediniz ırkları yeterince bence sözüm meclisten dışarı burda sizin birliğinizde karakterini bozmayan insanlar mevcut ben sadece yoksunlara laf atıyorum anadolunun bağrında yetişip game of thrones de oyuncu olacak kapasitede insanlar var bir de benim memleketimden çıkmış eh her kasada vardır bir çürük elma ben Army grubunun içindede konuştum gayet mütevazi bir şekilde ama burada yok Army bitmemişte yok çılgın çalmışta diye eski bir Saygı oyuncusu yazarsa gerekli cevabı herkes verir aynı şey sizin başınıza gelse aynı tepkiyi verirdiniz sırf egosu yüzünden olan şeyler birdahaki server genel başkan olur başrol oyuncusu. Biride yazmış 70 k koymuşsun üfürme o bölgeden gel sana 5 katını koyarız bi cengiz görsün -\- öyle kahoyla tılsım almaya benzemez :)

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

• şu army birliği neden bu kadar arkadan iş çevirmeyi seviyor kardeşim oyun hakkıyla savaşın ama yıkılın sıkıntı zaten wowu sizden kimse kuramayacak bari wow kurar da belki bizde birleşiriz dediğiniz hanedan birliğinin alt birliği olun hanarmy alın size isimde yaptım muhahahahajajaj

• sen 70k savunmayı geçemiyorsan daha bırak oyunu server bitecek adam 70k asker kesemiyor.HF sarı sen hesabı satıyordun en son 50 kuruşa alırım ben gelim kesim yapım daha ne yapım size

ben ismi HF sarı olan köyümü hiç bir serverda satmadım, bu kolpaları geç.
    70 k savunmayı geçemeyeceğimi söylediğim bu mesajdaki kinayeyi anlamıyorsan senin sorunun :)) oyunun 40. günü şahsi defansım bundan fazlaydı.
    Forumun eski trolleri kalmadı, yenileri çok cins :)

• ben ismi HF sarı olan köyümü hiç bir serverda satmadım, bu kolpaları geç.70 k savunmayı geçemeyeceğimi söylediğim bu mesajdaki kinayeyi anlamıyorsan senin sorunun :)) oyunun 40. günü şahsi defansım bundan fazlaydı.
    Forumun eski trolleri kalmadı,

yav he he sen satmadın ben satışa çıkardım senin yerine aslanım sen ne oyuncu olabilmişsin ne de trol olabilirsin

• yav he he sen satmadın ben satışa çıkardım senin yerine aslanım sen ne oyuncu olabilmişsin ne de trol olabilirsin

kesinlikle trol olamam :))
    beni başka biriyle karıştırıyorsun büyük ihtimalle, hesabımı satışa çıkarmadım. uygun gördüğüm zaman köyümü silicem.
    He şunu da yazayım, utanmadan 15k yaya kestiği raporu buraya koyup şafak birlikleri bana gelsin falan diyenleri de senle aynı statüye koyuyorum :)
    ortamı güzel kurmuşsunuz eğlencenize devam edin.

• kesinlikle trol olamam :))beni başka biriyle karıştırıyorsun büyük ihtimalle, hesabımı satışa çıkarmadım. uygun gördüğüm zaman köyümü silicem.
    He şunu da yazayım, utanmadan 15k yaya kestiği raporu buraya koyup şafak birlikleri bana gelsin falan diyenleri de senle aynı statüye koyuyorum :)
    ortamı güzel kurmuşsunuz eğlencenize devam edin.

tabii öyle en kısa sürede sil 15k yayanındaki 8000 atlıyı görmüyorsun herhalde onlar çeşnici başı sen oyuncusun oyuncu askerleri iyi tanıyorsun

• Arkadaşlar,

Bence zamanınızı da şuradaki emeğinizi de boşa harcıyorsunuz. Ve laf cambazlığında uzmanlaşmış bir ekip karşısında cenenizi boşa harcıyorsunuz. Artık uzatmayın bu konuları.. Bazı arkadaşlarımız birbirimizi tanıyoruz zaten, fiilen olmasa da sanal ortamlarda daha önce aynı ortamda bulunmuş, etik kuralları olsun, başka konular olsun bir cok kez diyalog icinde bulunmuş kişileriz...

Tüm saygı mensubu arkadaşlara ricam şudur;

* ARMY vs nedir, kimdir ya ? Rica ediyorum cevap vermeyin böyle ekiplere, şahsiyetlere... Bunlar server server dolaşır, turnuva oyuncularıdır, amacsızdırlar, hedefleri olmadığı icin etiksizlerdir de... 20-30 kişi servera başlarlar, 20-30 x 1 = 20-30 multi def ve 20-30 x1 = 20-30 multi yagma köy ve uzmanlaştıkları casuslarını vs yerleştirirler ; "ne travian ortamına, ne oyuna, ne de bir gelişime katkıları olur, tüm server boyunca amacsız ve kifayetsizce dolaşır, o serverın afedersiniz icine eder sonra da diğer servera defolup giderler..." Bunlar kısaca böyledir...

Yani;

Sevincleri, vaha ve yan köy yagmaları, yan köy yıkmaları, yerse 2-3 tane zayıf merkezlere girmek ve 1 tane tılsım calmak ki (tamamen saygı 4 de tılsım gecişinde yapılan anlık hatadır, olur, olsun da zaten ) onu da kullanmazlar zaten, dönem dönem değişen sahiplerine verirler vs vs vs.. Ve de Acırım ki; hayalleri de, amacları da bu 3 kelime sınırlı olan, karşısındakine de zarar vereyim de nasıl ve ne yoldan olduğu önemli değil diyen, her yol mubahtır bize olan gereksizlerdir sadece... Bunla mutlu olur, bunlarla beslenir, bunlarcıkla avunurlar maalesef...

! BU NEDENLE LTFN BESLENECEK KANALLAR VERMEYIN VE YAZMAYIN BUNLARA ARKADAŞLAR ! GELIN BİZ OYUNA DÖNELİM...

Tüm Saygı mensubu arkadaşlara duyurulur...

• haklısın başkan ama bunların ne kadar multici olduğunu tüm üyeler görsün ki prim vermesin bu arada wow yolunda başarılar SAYGI BİRLİĞİ BURDADIR MULTİCİLERE YER YOK HİÇBİR YERDE

• Bak bu arkadaşı dinleyin, doğru söylüyor.

Emeğinizi oyuna harcayın forum forum dolaşıp hakkımızda yazı vs yazmayın.

Kuzeynorth sonunda bozukta olsa günde 2 kere doğruyu gösteren saatsin sen teşekkürler öncelikle.

Fakat biraz akli dengede problem olmuş olabilir cümlenin yarısında ARMY ile saygıyı karıştırmışsın.

Cümlenin doğrusu şudur;

saygı vs nedir kimdir ya? ARMY bunları adam yerine koyup forumda 1 tane konu açmamış hakkında. saygı dediğin forum forum dolaşır, facebooktan forumdan ekip toplar, 3-5 kişi servera başlarlar vs vs.

Bir de bilgi eksikliğin var ya da hızımıza yetişemiyorsun;

2 günde çalınan 2 tılsım, öyle geçerkenini sarkarkenini bilmem onu şahsi travian becerinize bırakıyorum.

Bu nedenle lütfen rica ediyorum artık forumlarda hakkımızda konu açmayı bırakın, rapor atın rapor..

Ayrıca, ya hakikatten umurumuzda değilsiniz, bunu samimiyetle söylüyorum.

Bu ne yüzsüzlük yaa, hem konu aç hem de prim yaptırma de, az adam olun be kardeşim!

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

• ARMİNUS GÜZEL KARDEŞİM HERKESE YAZIYORSUN AZ ADAM OL BE KARDEŞİM BENCE SENİN ÇOK ADAM OLMAYA İHTİYACIN VAR İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIRACAN SANA KİMSE HAKARET ETMİYOR DİKKATİNİ ÇEKERSEN İSTERSEN ADAM OLDUKTAN SONRA AĞZINA ADAMLIĞI AL

• Dediğim gibi cevap yazmayın arkadaşlar...

Bizim rakibimiz sadece bunların sahipleri olur ki, o da wow da belli olur arkadaşlar.. Hep beraber biz bu yolda uğraşalım, başarırız başaramayız, oyun bu ve biz oyunumuzu oynayalım olabildiğince...

iyi geceler.

• SON KEZ SÖYLÜYORUM,

HAKKIMIZDA FORUMDA VS. KONULAR AÇIP GEREKSİZ DİYALOGLARA SEBEP OLMAYIN. BİLDİĞİNİZ GİBİ NE OYUNDA NE FORUMDA ZATEN BİZ SİZİNLE HİÇ MUHATTAP OLMADIK OLMAYIZ.

SAHİBİ OLANLAR TASMA TAKARLAR, BU KONUNUN BAŞLIĞINDAN DAHİ TASMA SAHİBİNİZ ORTADADIR, ŞİZOFRENİ SEVİYESİNDE BİZİ HANEDANLA İLİNTİLEME ÇABANIZI İSE SERVER BAŞINDAN BERİ ANLAYAMADIK, ARTIK ANLAMA AMACIMIZ DA YOK, HE BİLE DEMEYE DEĞMEZSİNİZ.

DAHA ÖNCE MEDRESEMİZDEN GEÇMİŞ TOKADIMIZI YEMİŞ ARKADAŞLARIN DA BURADA ADAM OL VS. GİBİ BASTIRILMIŞ EZİKLİKLERİNİ AÇIĞA ÇIKARMASINI NORMAL KARŞILIYORUM.

TAKİP EDEN SÜREÇTE YALAN RAPOR/EKSİK RAPOR PAYLAŞMADIĞINIZ SÜRECE, NE FORUMDA NE OYUNDA HERHANGİ BİR ÜYENİZİN MESAJINI CEVAPLAMAYACAĞIZ, SON MESAJIMDIR.

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

• yav he he en büyük sensin dometesin kilosu kaç olmuşl haberin var mı

• Dr. dogru söyluyor herzamankı gibi hepınız susun padişahınız konussun.Çok ıyı bılırler haksızlıga susmayı kendileri.

hadi şimdi çeneler değil askerler çalışsın.

• Dr. dogru söyluyor herzamankı gibi hepınız susun padişahınız konussun.Çok ıyı bılırler haksızlıga susmayı kendileri.

hadi şimdi çeneler değil askerler çalışsın.

yav kardaşım durun hele şimdi askerin varsa kes at boş konuşma

• RAPORA GEREK VARMI İTALYAN :) BİRLİKLER TOP 10 DA GÖREBILIRSIN 400K ORDUNUZ RAPOR ALAMADI KÖY YIKAMADI HADI ŞİMDİDE KOYUN CAKILDIKLARINIZI.BENDE 9 RAPOR VAR DAHA FAZLA EZİLMEYIN DIYE KOYMUYORUMDA

DAĞILABILIRSINIZ