s29 SAYGI ve NO FEAR Birlikler Yıkım ve Saldırı Raporları

• bende seni seviyorum yine raporlarınızı bekliyorum chucky onu yıkın hele zevk alalım serverdan

AZ ÖNCE SEN DEĞİLMIYDIN ASKER KONUSSUN DIYEN NE OLDUDA DÖNDÜN :) NEYSE SEVIYORUM SENI AYRILMA BURDAN SEN

Post was edited 1 time, last by TR-Mod: Hesap satımı yasaktır tespiti halinde ceza alırsınız ().

• YAKLAŞIK 4 MİLYON ASKER KESMİŞ BİRLİĞE VARSA ASKERİN KONUŞ GİBİ CÜMLELER KURULMAZ. ASKER KÖYLERİMİZDEN BİRİNE BUGÜN AYNI DAKİKAYA DÜZENLENMİŞ OPERASYONUN RAPORLARI AŞAĞIDA;

CEVAP VERMEYE DEĞMEYECEKLERE RAPORLAR YETER.

CEVABI HAKEDEN, VE ÖZELLİKLE OPERASYONU DÜZENLEYEN ARKADAŞLARA BUGÜNKÜ SAVAŞ İÇİN TEŞEKKÜRLER, GERÇEKTEN İYİ ORGANİZASYONDU. 1-2 TEKNİK HATA YAKALATTI SİZİ.

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

Post was edited 1 time, last by -ARMINIUS-_TR ().

• BUNLARDA GEÇEN HAFTA BUGÜN, FACEBOOK GİBİ ANILARINIZI MI HATIRLATALIM SİZE.

RİCAMDIR, BİRDAHA TROLLERİNİZ DAHİL ARMY ADINI ANMAYIN. OYUN OYNADIĞININ FARKINDA OLAN EKİBİZ BİZ, KIRMAZ DÖKMEZ YOLUMUZA BAKARIZ.

BU RAPOR ASKER KAYBETMEDEN SAYGI BİRLİKLERİNDEN ÇALDIĞIMIZ BÜYÜK ASKER YETİŞTİRME TILSIMININ RAPOR VERMEDEN NASIL KORUNMASI GEREKTİĞİNİN ÖRNEĞİDİR, BİRLİĞİN GİRİŞİNE ÇIKTI ALIP ASIN.

BİDE KOÇSUZ SALDIRI ATILIR MI ARMY'E YAPMAYIN ARTIK BUNU, MULTİNİZ DE OLSA EMEK VERİYORSUNUZ..

GİRİŞ SIRASIYLA;

Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:

Post was edited 2 times, last by -ARMINIUS-_TR ().

• NO FEAR RAPORLARI DA BURAYA İMİŞ, ONDAN DA PAYLAŞALIM AÇTIĞINIZ KONU GEREĞİ SÖZÜNÜZ YERDE KALMASIN HEM DOSTLUĞUNUZ PEKİŞSİN, NO FEAR DAHA ASKERİNİZ OLMADIĞINI BİLMİYOR ÇAKOZLAMASINLAR. SALDIRI VAR MI VAR, YIKIM VAR MI VAR, E RAPOR DA VAR, BUYRUN BU HAFTADAN RAPOR..

BİLSEYDİK ÇARŞAF OLMA İSTEĞİNİZİ, RAPORLARI KAYDEDERDİK..

Post was edited 1 time, last by -ARMINIUS-_TR ().

• BURAYA DA BÜYÜK ASKER BASMA TILSIMININ NASIL ALINDIĞINI BIRAKAYIM GİDEYİM, NATARDA DAHA FAZLA ASKER KAYBEDERİZ DİYE TILSIM ALMADIK!!

ŞAKA ŞAKA İYİSİNİZ, SİZ BİZE BAKMAYIN EĞLENİYORUZ, TURNUVAYA KADAR ISINMA TURLARI, İDARE EDİN:)

• RAPORLARIN HEPSİ SON 1 HAFTADAN, RAPORLAR KISMINDA KALANLARDAN. BİR TANE ÇAKILAN ORDUMUZ VAR 22-4 ORANINDA, ELİMDE YOK, RAPOR GELİRSE ONU DA GURURLA PAYLAŞIRIZ, VARSA SİZDE PAYLAŞIN.

HAFTAYA VAKTİM OLURSA YENİ RAPORLARI PAYLAŞIRIM, İSTEMEZSENİZ PAYLAŞMAM AMA SÖYLEYİN YETER:)

TURNUVAYA 4 HAFTA KALDI, SIKIN DİŞİNİZİ ÇOK ŞEYYAPMAYIN,

HADİ EYVALLAH..

• Birde caps lock kapalı olarak yazarsak daha hoş olacak hem zor okunuyor hem de bağırmak anlamına geldiği için sorun teşkil edebiliyor

• Birde caps lock kapalı olarak yazarsak daha hoş olacak hem zor okunuyor hem de bağırmak anlamına geldiği için sorun teşkil edebiliyor

süper moderatör, sana normal yazabilirim, ancak arkadaşlara artık bağırdığımı göstermek için caps locktan başka çarem yok, yiter daa dedim anlamadılar..

Birazdan gelip senden de rapor isterler zaten basarsın super caps locka:)

• e yani bu muydu

Al bakalım çırak, minik bir mümin latifesi paylaşayım seninle, sen maks bu kadar asker basabiliyosun anıların canlansın:) bugünden rapor..

Köydeki mevcutla bir kilit;

Ve rakibini küstürdükten sonra işini yarım bırakmayan ARMY oyuncusu,

• süper moderatör, sana normal yazabilirim, ancak arkadaşlara artık bağırdığımı göstermek için caps locktan başka çarem yok, yiter daa dedim anlamadılar..
    Birazdan gelip senden de rapor isterler zaten basarsın super caps locka:)

Duyun bu arkadaşı çekiçle vurmayayım kafanıza ayıp daa :evil:

• e yani banene onu anlayamadım benim askerim değil kesilen benim askerim değil kesen sen hiç sırtlan belgeseli izledinmi ben izledim çok aklıma birden siz geldiniz

• Şimdi gelelim bende asker var sanan arkadaşlara :) Merkez ordusu size feda olsun canlarım benim rapor aşağıda

Buyrun kekler burada he bir roma ordusunuda yem ettik zaten vura vura def kalmadı artık sizde lakin bizde ordu bitmez !!
    Kadir abimize teşekkürler..

armınıus nickli army doktoru arkadaşımızın tarlalarının raporu ek mançoları koymuyorum görgüsüzlük yapmayım :)
    birde uğraşmak zor geldi be kardeşim..
    İyi bayramlar kobra arımınus ohhh,

Sıra köyünde 1 tanecik proteryan olan Army savunma komutanında

iyi bayramlar srdl + kaç sıralı kendi yazsın ohhh

Birde diğer bölgede ki değnekçi kardeş vardı sesi çıkmıyor alooo def gönder deff !! Seninkiler silecek

Şimdi birde elime ulaşmayan raporlar var siz bunlarla idare edin bunların boş köylerine giren orduları bulunca atacağım ve sırf beni çakmak uğruna kendi hesaplarının tarlalarından vazgeçen arkadaşlara teşekkür eder cümle army alemine hesap silmelerini tavsiye ederim
    İYİ BAYRAMLAR..

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

Post was edited 2 times, last by Tr_Tiberius ().

• Buda elemeden kalma alışkanlıkları işte yabancılık çekmiyorum orada da Tırsın Ulanın yanlarını çok vurdular

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

• Güzel bak rapor paylaşarak konuşmanıza sevindim, saygı sevgi ayarlarınızı yaptığınız da ve yalan söylememeyi öğrendiğinizde normal olması gereken düzeye geleceksiniz.

2 orduyu yem ettik değil, 2 ordumuz yakalandı çakıldık ama diğer 2 hedefte de başarılı olduk daha doğru olurdu. Yem işini fake ile de yapabilirsin dr:)

O değilde kaldı total 5 ufak ordunuz, işiniz zor:)