Server 2 Wow Raporları

 • Evet arkadaşlar server 2 ınsa planları dun sabah 6 ıtabırı ıle açılmış bulıunuyor. bu konuyu tüm Wowlarda olacak saldırı ve savunma raporlarını atmak ıcın açtım. Bence güzel bır konu olacak :)


  Wow döneminde tüm rakip ve dost birliklerimize başarılar dilerim.


  Hayırlı uğurlu olsun.

 • Teşekkürler kerem sizede başarılar..Dışardan takip eden arkadaşlar için wow durumu aşağıdadır..Toplamda 7 arkadaş arasında kıyasıya bir yarış olacak..7 uykusuz adam... :/


 • Senin isim keremdi herhalde
  bahisleri acalim ozaman sinerjiye yatiriyorum elimdeki son kozlarida suvari ve digerlerine oynayacam


  NEW TRAVİAN ORDER

  COMXTRXTOURNAMENT 2018

 • Son aldığımız duyumlara göre Süvari,Mavi,REST Sinerji karşısında birleşmiş. Sinerjiye yükleniceklermiş..


  REST inşaya ordu vurmuş,arkasından Metal gelip kahramanla almış sonra o da SÜVARİ'ye vermiş inşayı. Yani anlıyacağınız kimin .... kimin .....de belli değil :).


  Zaten bazı ekiplerin karakteri ortadaydı da biraz da olsa şaşırdım ne yalan söyleyim..


  Hak eden kazansın.. Bu kadar oynanan oyunlar boşa çıkar umarım..  Hak edene hakkını veririz!

 • Birleşim o kadar uzun ki tabelaya sığmıyor.. :thumbup: Nasip kısmet bakacaz yolumuza..
 • Zamanlamam mükemmel olmuş ya :D . Bu WOW lardan hangisini yıkınca Süvari yıkılmış olcak hangisinde REST :D. Ya da bunlardan biri kurarsa her ekip WOW kurduk mu dicek?Bu konuda bi açıklama bekliyoruz arkadaşlar. Aydınlatın bizi :D .


  Bakın S4 başlığı altındaki bir konuda bir fikir ileri sürdüm. Gelin bu kapitalist sisteme dur diyelim.. Serverın başından bütün bölgeler birleşsin tek birlik olsun kimse altın almasın altın paralarıyla güzel bi tatil yapalım :D . Bunca zaman harcadığınız altına ,uykusuz kaldığınız gecelere yazık arkadaşlar.. Paraları tatile harcayalım geceleri de discolarda uykusuz kalalım :D :D. S4 de 32 bölgede barış sağlanmıştı S2 rekoru egale ederk 98 bölgede barış sağlayarak travian rekorunu eline aldı. Zaten bundan sonrası benim dediğime geliyor :D. Az kaldı başarıcam bu kapitalist sisteme son vercem :D.  Hak edene hakkını veririz!

 • insan bizide davet eder ayıp değilmi arkadaşlar o kadar hukukumuz vardı.. Natardaki wowumuzu tekrar alıp MMRS yapabiliriz tekliflere açığız.

  Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !  UvBQEW.jpeg

 • Burada bazı isimlerin yazdığı şeyler çok şaşırtıcı. Birliklerin birleşiminden kendilerine pay çıkarıyorlar,garip. :)  Dışardan görenlerde diyecek ki Sinerjiye karşı tüm server birleşmiş falan. Helal olsun adamlara tek başlarınalar falan :)  Ben bir tane resim atacağım, ve üzerinde siz neden bu birleşimin olduğunu anlayabilecek kapasitede iseniz eğer ( Zor ihtimalde olsa ) Buna hak verirsiniz zaten. Server başından beri boş boş oynayan sinerji birlikleri şimdi sanki bugüne kadar savaşmışta tek başlarına mücadele ediyorlarmış gibi izlenimler ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Algı yaratmaya çalışıyorlar, çok garip.  Neyse ben fotoğrafı şöyle bırakayım. Travian tarihinde bir bölgede 4 birlikten fazla birliği olup, 250 civarı oyuncusu olup, wow dönemine girmiş fakat halen savunmada en küçük birliklerin bile önüne geçmemiş bir birlik oluşumdan bahsediyor fotoğraf :)


  Görün bakın kimler savaşmış, kimler yıkılmış, kimler kesilmiş, kimler OYUNUN HAKKINI VERMİŞ!


  Buyrun; 30 Milyondan fazla asker kesimi. Sinerji piyasa da yok :D
  Maşallah maşallah. Adamlar oynamış resmen. Görüyor musunuz Sinerjiyi Büyük birlik doğrusu takdir ettim :D  İyi oyunlar :)

  Dünya da hiçbir millet yoktur ki tarihini anlatırken Osmanlıya temas etmesin.

 • Saldırsaydın arkadaş kabahat bizde mi oldu şimdi..Geçen raporlara baktım bizim arkadaşlar 60 saatten merkezini kevgir etmiş..Sende saldır onlar savunsun..Napak kendi kendimize mi saldıralım..Bastığın 10k asker onada sahip olamamışsın ... 8) Daha kurulduğu ilk yılda yılların birlikleri karşısında saf tutmuş daha ne olsun..Kazanmasakta bu gurur bize yeter...Sende bize bi teşekkür borçlusun bak seni kimlerle barıştırdık :thumbsup:


  Algı falan oluşturduğumuzu yazmışsında neyin algısı vaziyet ortada..4 birlik bize karşı birleşmiş ve ortak isimle devam ediyor..Algı falan yok

 • Saldırsaydın arkadaş kabahat bizde mi oldu şimdi..Geçen raporlara baktım bizim arkadaşlar 60 saatten merkezini kevgir etmiş..Sende saldır onlar savunsun..Napak kendi kendimize mi saldıralım..Bastığın 10k asker onada sahip olamamışsın ... 8) Daha kurulduğu ilk yılda yılların birlikleri karşısında saf tutmuş daha ne olsun..Kazanmasakta bu gurur bize yeter...Sende bize bi teşekkür borçlusun bak seni kimlerle barıştırdık :thumbsup:
  Algı falan oluşturduğumuzu yazmışsında neyin algısı vaziyet ortada..4 birlik bize karşı birleşmiş ve ortak isimle devam ediyor..Algı falan yok

  Ağlayın ağlayın :D az daha ağlayın.

  Dünya da hiçbir millet yoktur ki tarihini anlatırken Osmanlıya temas etmesin.

 • Boş musun boşluğu mu dolduruyorsun ne ayaksın belli değil. Azıcık sakinleş dön arkana ben bugüne kadar ne yaptım ne laf ettim hangi. Laflarımı yedim diye bi düşün sonra al eline klavyeni bi daha yaz. Bir de saldırı sıralamasını atarsan insanlar belki oyunu daha ii yorumlayabilir.


  Birde birlik genel sıralamasını atarsan kimin kaç birliği var kaç oyuncusu var ortaya çıksın. Şu anda birleşimde gözüken rest süvari metal ve mavi sinerjinin kaç katıymış bi bakalım

 • insan bizide davet eder ayıp değilmi arkadaşlar o kadar hukukumuz vardı.. Natardaki wowumuzu tekrar alıp MMRS yapabiliriz tekliflere açığız.

  Çok azlar baya güçsüzler kanka ben başka serverlerdan 7 8 10 15 ekip daha alıp gelecem bu ne böyle haksızlık ama.

  • TR2-Seyis/Nightmareee/TR3- El Profesör
  • [/size]
 • geçtiğimiz s2 nin son düzlüğünde D.E.M birliğinin dağılmasıyla ortaya çıkan KURTLAR bu serverki adıyla SİNERJİ birliği wowun mutlak favorisi.
  geçen s2 de sinerjinin potansiyeli herkes tarafından görüldü ve tartıldı. bu s2 nin başında sinerjinin bölgesinde sadece EFELER vardı. bunun 2 sebebi var bence ;
  1- sinerji bölge hakimiyeti savaşından kaçınmak
  2- herkesin antipatik ve ahlaksız oyun anlayışı sebebiyle süvari birliğine odaklanıp o bölgeye ve etrafına yığılması.


  efeler de hiç de boş oyuncular yoktu hatırladığım kadarıyla. erken 2-3 opla efeler dağıtıldı ve sağlam üyeler sinerjiye katıldı.


  sinerji savaşmadı değil bence olay. sinerji rakipsiz bırakıldı. şimdi herkes hatasını anladı birleşmeye, kendi fikirleri dahilinde oyunu kazanmaya çalışıyor ama iş işten geçti bence :D ahmet hoca ve ayaz abi hem eşsize hem wowa dünyanın defansını şimdiden yığmıştır zaten.
  görece sıkıcı bir bölge safhası geçirdi sinerji ama bu onların elinde olan bir olay değil.napsın adam -/- den +/+ ya gelip istatistik mi kassın?


  güzelmiş valla hem adamlardan kaçacak delik ara sonra '' sinerji savaşmadı biz savaştık yıprandık. '' . benim eleştirim kişisel hedef gözetmiyor. mavi,metal,rest hepsine.


  rest başkanı deniz abi beni arayıp bu süvari ne karaktersiz birlikmiş . kontes nasıl biridir diye kime sorsam küfür ediyor. kim kazanırsa kazansın bunlar sv kazanmasın diyordu. mavinin ve metalin bakışı az çok belli. tutku abla ve mehmet abi ile çok mücadele verdik. kerem , burak ve veysel abi ile de. şimdi noldu da travian tarihinin en antipatik en sevimsiz ekibi ile böyle bir birleşme yapıldı bilmiyorum.
  ama sv yi bırakmama rağmen görüşüm hala aynı süvari kazanmasın . hak eden kazansın.


  #GoSinerji

 • Açıkçası ben ne olursa olsun böyle bir yol tercih etmezdim .Bu sene pek görev yapmadığım için WoW cu da olmadığım için yönetimim tarafından alınan karara saygılı olmak durumundayım.

  Anlaşmanın ayrıntılarını bilmiyorum.Sanırım 3 wow da ayrı ayrı yükselecek ama aralarında saldırı yapılmayacak .
  Geçen sene bütün saldırılar bize gelmişti .Bu sene de bütün saldırılar sanırım Sinerji ye gidecek .Mantıklı.En cok def Sinerji de olacaktır.


  Sinerji yatmayıp 10m ++ def hazırladıysa eşşiz mimarla birlikte güzel bir bitiriş yapabilir.Ellerindeki silahları görmedik ama bitiremese bile kimin bitireceğine karar verecektir.Herkese hayırlı olsun.

 • Saldırdın da savunmadılar mı? Böyle boş boş konuşacağına saldırıp kesseydin savunmalarını.Aylarca SÜVARİYE demediğiniz kalmadı şimdi 'Ama onlar savaşmadı' diyip bütün söylediklerinizi yutup birleşme yaptınız.


  Kimse kendi davranışlarına başkalarının yaptıklarını bahane etmesin. Herkesin kendi düşünceleri kendi fikirleri var, senin fikirlerin,davranışların başkalarının yaptıklarına bağlı ise durum vahim. Herkes kendi karakteri ile oynar bu oyunu..  Hak edene hakkını veririz!