Server 2 Wow Raporları

• S2 ahalisi tekrar tartışmaya gerek yok bi muttefiklik yaptık. Karşımızda ise tam anlamıyla bir müttefik yoksa bile bütün hepsini ortak bir kümede rahatlıkla toplayabiliyorduk. Oyun bitmiş hala aynı tartışmalar =)

Gelen giden wow orduları na bakın ittifak içinde gelenleri çıkartın saldıran savunan olarak ayırın ittifak olanlar ve kesişen küme içinde olanlar asagi yukari eşit.

Aksaklıklar oldu önüne gecemedigimiz olaylar oldu bedel olarak hesap sildik. Hesap silene kadar da hem Rest e hem Hüseyin abiye çok yardimimiz olmuştur. Zamanında yazmıştım eğer Wowu Rest kurarsa kendimi kurmuş saymam muttefikimiz kurmuş derim diye. Sözüm aynen geçerlidir.

Iyigeceler ;)

@Razor The Turk yeni bir KK hazırlıyoruz yazdım seni :D .

• Serverın bana göre en değerli oyuncusu Hello World. Oyumuda ona verdim. Ama şu süvariden rekor ordu basıp mavi wowunu 97 den sıfırlayanda seçilebilir. Yaptığı hareket dogrudur yanlıştır tartışılır ama rekor orduyu bastı adam ve 97 den sıfırladı wowu

Ne reloru la kim kırdı rekoru ben görmedim :D

Hak edene hakkını veririz!

• nasıl yok kanka 429k tokmak 110k toyton basmış. Daha büyük ordu basan çıktı mı ? :O

ohoo sen baya fransızsın.

Versiyon T4.4 Normal Server

CERMEN

En fazla vuruş gücü
    Emperor of HZZ (MÜFREZE BİRLİKLERİ)

Tokmak Sallayan
    Emperor of HZZ (643706) (MÜFREZE BİRLİKLERİ)

Balta Sallayan
    Bayburtlu_69 (351969) (SİNERJİ BİRLİKLERİ)

Toyton
    SEK (152248) (MÜFREZE BİRLİKLERİ)

Koçbaşı
    SEK (47160) (MÜFREZE BİRLİKLERİ)

Mancınık
    [b]Bayburtlu_69 (25868) (SİNERJİ BİRLİKLERİ)[/b]

• Dolar kuru falan hesaba girince 100 altın 100 TL olacak yakında,biriktirmek lazım :D

No_Cry'ın elinde patlayan ittifaklığı dışında elinde ne var ? İttifakların yarısı oyuna küsüp sildi,kalan yarısı da birbirini yıktı :D

@'zekiLiseli_TR üzücü..
    Şöyle bir detay var :) ben kimseye Aras link attı.. şuna oy atın dedi... bla bla birşey söylemedim.. bir tane ss gösterecek delikanlı varsa buyursun yüzüme vursun :)
    sadece turkey'in whatsap grubunda no cry için gelen fanatik mesajları görünce diğer adayların ne yaptığını bilmeden gözü kapalı oy atmanın komik olduğunu söylemişimdir yakın çevreme..
    ben hello world'e oy verdim.. oda orduyu muhafaza etme durumundan kaynaklı..

s4 Jumper

ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

oXgQXo.gif

Hedefinde kalite varsa elbet bir gün karşılaşırız.

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• serverın the besti olarak cesikaya verdim oyumu bence en cok hak eden oydu. Bidahaki serverda yine aynı ekipteyiz kısmetse hazırlan şimdi. Bu svden daha heyecanlı olmasını umuyorum

TT (Grup D ) ---> Magnes
    Speed 3x --->> Lets Play /// Watch And Learn