Server 2 Wow Raporları

• :D Yıkılmak mı ? 0 lanmak mı? WOW yıkılsın nabım ben 100 kere yıkıldım .. :D

Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI :evil:
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Baylar ve bayanlar, herkese iyi geceler dilerim. Bildiğiniz gibi wowu çalınan bir topluluk olarak çok bezmiş durumdaydık neyse ki Süvari Birliği - Kadim Dostlarımız- oyuna birazcık enerji ve heyecan kattı. Canı gönülden kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletmek istiyorum. @hello world_TR dostumuza 70 küsür organize saldırı çıkıldı. Elimizden geldiğince korumaya çalıştık ama gelen ordular büyüktü zor bir durumdu. Tam bu noktada Ali ağabeyim tecrübesini konuşturarak hesabın tüm yan köylerinden feragat etti. Bu sayede korumak istrdiğimizi koruduk. Defans da emeği geçen herkese canı gönülden bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Fazla bekletmeden haydi raporlara.

1-) SALAVAT-GETİR

2-) Çok saygı duyduğum isimlerden biri, güzel insan Bukefalos

3-) Oyunculuğu ile gönlüme taht kuran bonservisi için ter döktüğüm çekirge misali zıplayan PUSAT

4-) Pek tanımıyorum.... Tamam tamam hiç tanımıyorum elinize sağlık efendim quidqurse

5-) Bu mesajın assolisti kapanış raporumuz sevgili Muallim Süvari...

BİTTİ Mİ BİTMEDİ! ARAYA GİRMEYİNİZ EFENDİM...

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

Post was edited 2 times, last by Tony Stark: Hakaret ().

• 1.5 2 güne toparlanır hüseyin abi altından yana sıkıntı yok cok şükür yagma desen sen kadar olmazsada var birşeyler :)

illaki toparlanır da hani askeri çekmek falan yağma atmak tılsım almak hazine basmak sanmıyorum 2 gün ama azimli adamsın yaparsın sen kardeşim :) yine de eline sağlık iyi raporlar :)

• Rejiden polemik çıkarmamam için uyarıldım. Neyse lanet olası rejiyi boşverin raporlara devam edelim.

6-) ÇAYLAK SÜVARİ arada bir tadımlık yapmış meze niyetine teşekkür ederim.

7-) Efra24'ten güzel bir ordu açığı kapatmış gördüğüm kadarıyla...

8-) Bunu yanlışlıkla atmışlar sanırım. Melihh

9-) Bana böyle ordular ile gelin. Tebrikler CEVHER SÜVARİ.

10-) Geçen birinci ordunun sahibi Tombik Süvari. Kendisinden özür diliyorum iyi ağırlayamadık. Sonraki sefere inşaallah.

• saldıran herkesın emegıne salgık sadece 2 ordu geçtı bırazdan bır rapor daha atacaktır @Regnum koy bu ordularla zaten sıfırlanıcaktı alıyıde bu stratejık hamlesınden dolayı tebrık ederım.

cok guzelk ordular cakıldı.

• Tüm raporları attığımı sanıyordum "Bunu neden atmadın?" diye mesaj geldi şu 3x10=30 parmak ile yönetilen, Süvari arkadaşları unutmuşum. Karşınızdaaaaa ee şey zaten hepiniz bu yüce hesabı tanıyorsunuz. Onlar kendilerinin ifadesiyle mikkemmel üçlü... Daha iyi bir yan ordu beklerdim dile kolay 200 küsür gündeyiz...

Post was edited 1 time, last by TR-Mod ().

• Tüm raporları attığımı sanıyordum "Bunu neden atmadın?" diye mesaj geldi şu 3x10=30 parmak ile yönetilen, hain, düzenbaz, hırsız, Süvari yalakası arkadaşları unutmuşum. Karşınızdaaaaa ee şey zaten hepiniz bu yüce hesabı tanıyorsunuz. Onlar kendilerinin ifadesiyle mikkemmel üçlü... Daha iyi bir yan ordu beklerdim dile kolay 200 küsür gündeyiz...

senin olmayan karakterine laf soylemicem burdaki ordumuz yagma yaptigimiz ordumuz yagma koylerine savunma atarak bizi durdurmaya calistiginiz ordu onurlu ordumuz olarak dusunuyorum bundan 1 hafta önesi 50 k tokmak 5 k toytonumuzu kayip verdirerek bizi durdurmaya calistiginiz ama pes etmedigimiz + bu orduyla cok yere op yaptik eger yatirsaydik suanda tek kisla tek ahir ile 300 k lik bir wow ordusu daha olurmus bizim amacimiz bunu elden cikarmak artik cok guzelde kesim yaptigimizi dusunuyorum op yapan arkadas en son tombik suvari arkasina op dosememizi istedi biz ama merkez ordusu oldugu icin 1 sn one aldik iyiki almisiz tombik ordusu suanda parcalanmadi ayakta + 7 k mancomuz vardi 5 k si geri donmektedir biz ne kadar ordu oldugu onemli degil ne kadar kestigimiz önemli oldugunu dusunuyoruz gerisi size kalmis.

DOMBIRA-No_Cry