Přebírání vesnice-zástup

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • Ahoj, mám otázku:


  člen aliance, který měl u mě zástup, pak jsme ho vyhodili, a já bych teď chtěl jeho vesnici. jak dlouho musím čekat? našel jsem dobu dva týdny, ale nevím jestli je to pro normální server nebo speed.


  Díky


  TS20 FaS


  Kentán

 • Z žádných zdrojů se mi nepodařilo dohledat, že by se na antipushing/anti-conquer protection měly vztahovat upravené časy, jako tomu je u ostatních věcí na speedech. Ještě jdu hledat a mezitím ti třeba odepíše někdo, kdo s tím má osobní zkušenost.


  EDIT: Je to tak, nehledě na rychlost serveru, je to stále 14 dní.

  AA_SMOD_Sig.png

  Post was edited 1 time, last by Cisa ().

 • @lopik Je to uvedeno v pravidlech/Answers, takže, z mého pohledu, není co vysvětlovat.
  Tady není filozofický klub, abychom se dohadovali, proč to je udělané tak nebo onak.
  Pokud tě to i přesto zajímá, kontaktuj vývojáře.

 • Antipushing na druhou stranu nema s herni mechanikou nic spolecneho, je to pouze system proti podvadeni. Neni vazan nijak na rychlost serveru ale na rychlost realneho sveta.
  Proc to tak je neni nutno vysvetlovat, aneb je to podobny dotaz jako "proc ptaci litaji?" anebo "proc na olympiade nedavaji trest za doping pouze na tyden kdyz je ta olympiada jen dva tydny?" anebo "proc na speedu nejsou denni ukoly 3 krat denne?" anebo "proc na speedu jednotky nestoji jen tretinu?"...