CZX

• Totéž. Člověk čeká na restart serveru několik měsíců, když už se konečně dočká, vstane dřív na avizovaný start serveru, tak jsou opět nějaké problémy bez jakéhokoli vysvětlení-.-

• ten Travian tým je vážně neschopnej. Restart speedu byl o x týdnů později, než měl být a ještě, když to spustí, tak ani po tolika letech, neumí zprovoznit registrace :-).

• Podla ludi co su online a co sa striedaju(staff online) vyzera ze maju nejaky vacsi problemik..ale ako si napisal akakolvek odpoved by bola dostacujuca... a je to smutne veru :(

• Tak pro mně je to už třetí problém v řadě (vlastně 4. ale na americkym serveru i tak hraju dál, tak ho nepočítam) . Předtím to byl servr ts20 a ještě před tim na mezinárodnim speedu. Tam sem sice neměl žádný problém, ale ostatní prý měly a tak sem se po celodenním klikání dozvěděl že se servr bude restartovat. A když sem druhej den zakládal znova tak sem problémy pro změnu měl zas já, ale to už nikdo neřeši a novej restart neproběh. Fakt supr!

Na americkym servru taky měli problém a bylo hlasování zda restartovat či ne. Já byl pro, ale přehlasovali mně. Měl sem opět ze začátku problém ale i tak sem tam založil 2. ves jako 7. na servru i bez zlatek a počátečníma potížema a taky sem si trochu chrupnul :-)

Pointa je v tom že od tý doby co není možná předregistrace mají velké problémy se spouštěním všech servrů a nedělaj nic pro změnu. Tenhle krok vpřed byl vlastně krokem vzad a měli by se nad tim vážně zamyslet a to rychle, než i lidi co to ještě dneska hrajou, kvůli problémům úplně zapomenou na to že nějakej travian existoval. Dost smutný.

• Mno, na restart jsme čekali déle, než obvykle, tak už se to o jeden den nepodělá. Chápu, že jsou všichni nadržení klikat, ale na druhou stranu, co je pár hodin v životě člověka... jděte raději ven, relaxujte, dokud se sem nepřižene vichřice a blesky.

• Vazeni hraci,

omlouvame se za potize pri registraci. Na reseni pracujeme. Bohuzel je v Nemecku svatek, takze zakladni support nemuze vse vyresit promptne.
    Uvazuji o tom pozadat o uzavreni serveru a odstartovani v jiny den pote co se problem vyresi. Muzete se k tomuto navrhu zde v tematu vyjadrit.

Prosim o trpelivost a zustanme slusni.

• Já jsem určitě proti restartu, přijde mi to nefér, protože já tu poctivě čekal od 10:00 a celou dobu kontroloval, kdy to začne. Díky mé kontrole jsem to zjistil pár minut po startu, tudíž se moje čekání vyplatilo a to mi přijde fér. Ti , co chtěli, vydrželi a podle mě by za to měli získat tuto odměnu, nedostali jsme přeci něco, co nemohli mít všichni. Kdyby všichni poctivě kontrolovali jako já, mohli začít taky brzo. Kdyby se registrace pustila jen někomu, potom bych hlasoval pro restart, teď ale, kdy se to odemklo všem ve stejnou dobu ,jsem pro pokračování serveru :-).

The post was edited 1 time, last by flexin ().