TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

• Tavşan gider ekine kulakları dikine euzubillah din elden gittiaz heyecan çok iş hamam tası gümüşten yeni geldim işten bunu bana öğreten senin o hahahaha

bu kadar komik olmayı nasıl başarıyorsun aklım almıyor.

Fools like me, who cross the sea
    And come to foreign lands
    Ask the sheep, for their beliefs
    Do you kill on God's command?

• Şu kuzey batıdan neden rapor gelmiyor en çok kesimin olduğu bölge :):)

Kestikleri casusu mu atsınlar :D

311oqd0.gifdgj5ds.jpg

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

TRX - Maranga28

TT Turnuva Maranga28 - Zürafa Kafası

• Arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ediyorum. Natar yağmalarken bile haftalık ortalama 3 4k saldırı puanı kasılıyorken bu yağmadaki 1. zat-ı muhterem oyun başından beri toplamda 1400 saldırı puanı kasmışken bu yağmayı nereden nasıl ve hangi yolla yapıyor. Hadi yapıyor yapmasına neden acaba müdehale etmiyor sayın multiler? Çok garip gerçekten...

• Arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ediyorum. Natar yağmalarken bile haftalık ortalama 3 4k saldırı puanı kasılıyorken bu yağmadaki 1. zat-ı muhterem oyun başından beri toplamda 1400 saldırı puanı kasmışken bu yağmayı nereden nasıl ve hangi yolla yapıyor. Hadi yapıyor yapmasına neden acaba müdehale etmiyor sayın multiler? Çok garip gerçekten...

multihunterlar müdahale edince de boykot filan yapıyorlar bunlar. yok efendim taraf tutuyor, yok efendim bende hile hurda olmaz filan. hepsi profesyonel bunların sen anlamazsın yorma kafanı.

• multihunterlar müdahale edince de boykot filan yapıyorlar bunlar. yok efendim taraf tutuyor, yok efendim bende hile hurda olmaz filan. hepsi profesyonel bunların sen anlamazsın yorma kafanı.

Yok işin kötüsü anlıyorum nasıl yaptıklarını. Anlamasam koymaz bu kadar. 1 ay sonra ordu bastık biz diye gerine gerine dolaşırlar forumda rapor falan atarlar.

• Yok işin kötüsü anlıyorum nasıl yaptıklarını. Anlamasam koymaz bu kadar. 1 ay sonra ordu bastık biz diye gerine gerine dolaşırlar forumda rapor falan atarlar.

kanka geçen sene top 10 daki en fazla yağma yapan 2. birlikten daha fazla yağma yapan bir eleman vardı. xD

• Best Of Cermen mi?

Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
    Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
    Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

• Ayni birlikteyiz ve kimg imoteph her tarafi yagmaliyor. Sayfa full onla dolu :) gunahini almayin bence.

kankacım 2 sene boyunca bu türlü abidik gubidik işlerin kralı bir arkadaş ile ortak olarak oynadım. ondan yani nasıl yapılır edilir biliyoruz az-çok.

• oyun basinda actiklari yagma koyleri tek tek eninde sonunda kitlenecek merak etmeyin. multiye sikayet edersek ara ara ilgilenirler. normal bir sekilde o yagmayi yapamayacaklarini herkes biliyor.

• oyun basinda actiklari yagma koyleri tek tek eninde sonunda kitlenecek merak etmeyin. multiye sikayet edersek ara ara ilgilenirler. normal bir sekilde o yagmayi yapamayacaklarini herkes biliyor.

kanka fuat avni misin? yoksa cia filan mı?

• kankacım 2 sene boyunca bu türlü abidik gubidik işlerin kralı bir arkadaş ile ortak olarak oynadım. ondan yani nasıl yapılır edilir biliyoruz az-çok.

bilmiyorum dostum ilk defa bu oluşumda oynuyorum sadece gordugumu soyledim adam cidden her yana yagmaya çıkıyor:)

• bilmiyorum dostum ilk defa bu oluşumda oynuyorum sadece gordugumu soyledim adam cidden her yana yagmaya çıkıyor:)

kankacım tüm haritaya yağma atıyorum ama sen 11 milyar milyon milyar kaç tane hammadde çıkmıyor.

• Adam senin 3 katından fazla yağma git gel yapıyor :) dakika başı

311oqd0.gifdgj5ds.jpg

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

TRX - Maranga28

TT Turnuva Maranga28 - Zürafa Kafası

• herkes herkesin nasıl yağma yaptığını biliyorda,

sorun şurada ;
    Sevgili pek değerli çok mantıklı ileri zekalı multihunter kural ihlali yakalayamamasına rağmen hesabı kitleyip abuk sabuk "sığınak kuracaksan hesabı açarım" gibi absürd şeyler yazması ,

almanca bilmiyoruz diye nedir bu luzumsuzluk ?

Merak etmesin öğrenicem be devir bitecek gençler :D

hayır kural ihlalini yakalarsan kes cezayı , memleket gibi işliyor buralarda :rolleyes:

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Emekli bir noob..

Abigor - AT KAFASI - AT ın İntikamı - Apocalypse Now

• canım haftada 30 milyon yağma yapıyorsun, bas sende sığnak nedir yani? xD

• Adamsın deniz :) sök şu almancayı

• Adamsın deniz :) sök şu almancayı

lan oğlum, çok yakışıklıyım tüm kızlar yanımdan geçince dönüp popocuğuma bakıyor. çok rahatsız oluyorum. uffff yhaa.