TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • eğleniyor muyuz gençler ve ehtiyarlar:):)

MASTERS TEAM
    POWER

lan olum bizim birliğin yönetici kısmındaki en genç kişi 42 yaşında. lövlsldlaldllaldldlspdlpakdlakds.

Fools like me, who cross the sea
    And come to foreign lands
    Ask the sheep, for their beliefs
    Do you kill on God's command?

• kelmangeeeeeeee kakooooo kakoooo şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo. hahahahahahha

• kelmangeeeeeeee kakooooo kakoooo şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo. hahahahahahha

önce güldüm sonra bastım eksiyi.

• kızlar alın bakın size ne buldum:

“Turkey political opportunities are heavily loaded against those who are simultaneously intelligent and honest.”

ama konuyla ne ilgisi var onu bulamadım.

• bu hababamlar baya tırt mı yoksa bana mı öyle geldi? adamlar patır kütür vuruyor bu hababamlar anca adamsan merkeze gel, biri bir günde 23 tane ally atar. ally’de küfür eder banlandıktan sonra yok efendim ben küfür etmedim filan.

ilginç yani. hayır, güzel yaz 40 tane yaz. türk milliyetçisi adam 5 tane kelimeyi yan yana getiremeyince komik oluyor, gözlerim kanıyor. yapmayın la böyle şeyler.

Hababamı hiç tanımadığın çok belli oluyor :) Birkaç güne sıfırlamaya başlarlar fırtına öncesi sessizliktir bu

Valiente - Sonya - K&B -

• Hababamı hiç tanımadığın çok belli oluyor :) Birkaç güne sıfırlamaya başlarlar fırtına öncesi sessizliktir bu

aynen knk başlarlar

• Tavşan gider ekine kulakları dikine euzubillah din elden gittiaz heyecan çok iş hamam tası gümüşten yeni geldim işten bunu bana öğreten senin o hahahaha

• At kesenler birliği

311oqd0.gifdgj5ds.jpg

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

TRX - Maranga28

TT Turnuva Maranga28 - Zürafa Kafası