Kas žada eiti žaisti TT

• laba diena
    jo startuosiu su ne didelia chebra,daug girdetu zaideju bus pas mus
    komandoi tikuosi kitoi puseja bus garbingu priesu kad butu raundas
    idomus gal rusai nores revanso,svarbu fermu butu,mekstu farmint
    povalio
    geros dienos

• laba, dena, kAzInO,.

der galvojeme bet ko nepriemsim,, turetute, irodyti esentis patikemas ir gerbtinas zaidejes bej preeiti patikrinima

laba diena, iSmaukyt

nias moteras esi turbut kaska, neprotingo, pasekei

• Daivos ne Daivos, pasiimkit ir susiburkit savo komandą, visada pilna būna žaidėjų, bet išsibarstote po visus regionus, organizacijos 0. Kad ir dabar kaip teisingai pastebėjo kolega, dviese diskutuojate ir sugebate skirtingas koordinates nurodyti kur registruojates :osd: .

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Daivos ne Daivos, pasiimkit ir susiburkit savo komandą, visada pilna būna žaidėjų, bet išsibarstote po visus regionus, organizacijos 0. Kad ir dabar kaip teisingai pastebėjo kolega, dviese diskutuojate ir sugebate skirtingas koordinates nurodyti kur registruojates :osd: .

Gerb. Jofke,
    visada laukiame jūsų organizacinių gebėjimų apsireiškimo. Kuriose koordinatėse registruojamės, m? :)

Current servers: Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

Past servers: MC Eiaiestyi comx2

• Gerb. Jofke,visada laukiame jūsų organizacinių gebėjimų apsireiškimo. Kuriose koordinatėse registruojamės, m? :)

Gerbiamas raidžių rinkiny,

deja, aš tik stebėtojas, žaisti neplanuoju, bet kiek žinau +/- neblogas regionas :asd: .

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Gerbiamas raidžių rinkiny,
    deja, aš tik stebėtojas, žaisti neplanuoju, bet kiek žinau +/- neblogas regionas :asd: .

Tai stebėti galima ir vadovaujant aljansui. :yy:

Current servers: Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

Past servers: MC Eiaiestyi comx2

• Tai stebėti galima ir vadovaujant aljansui. :yy:

Tai prašom parodyti pavyzdį :wall: .