Duże święto i bonus 5% przy przejmowaniu

• Witam,

mam pytania odnośnie bonusy 5% przy przejmowaniu osad jaki daje duże święto.
    1. Czy jak mam 3 wodzów/hersztów/konsuli w fali ataku (administratorów) to bonus przy przejmowaniu wynosi 5% czy 15%?
    2. Czy bonus ten liczony jest dla wszystkich administratorów którzy idą w pojedynczym ataku (tzn w ramach ataku w 1 fali idzie 1 administrator i dostaje 5% bonusu, w drugiej fali idzie kolejny administrator i też dostaje 5% bonusu).

Jeżeli w 1 sytuacji bonus wynosiłby 5% to warto dawać administratorów w różnych falach.

• zadowolenie jest obniżane losowo (z zakresu widełek dla danego hirka)
    czy te 5% to poszerzenie "widełek" (wzrost tylko górnej granicy), czy przesunięcie ich (wzrost dolnej i górnej granicy) ?
    jak jest aktualnie? w jednej fali idą 2-3 hirki - losuje każdemu z osobna czy wszystkim taką samą wartość?
    kiedyś losowało jedną wartość dla wszystkich, potem każdemu z osobna, a jak jest aktualnie?

• dzięki za info

czasami jak się puściło dwóch gadulców to obniżało o nieparzysty procent, ptyałem, bo ostarnio wszystko miałem podzielne przez 2 lub 3
    jest to o tyle istotne, że jak losuje oddzielnie to bardziej uśrednia i trudniej trafić max lub minimum zbicia zadowolenia - czsasmi może to być istotne przy nawrotce gdy jest dylemat czy np. z kolejnej wiochy słać jeszcze jednego gadulca

• chytry dwa razy traci
    Wysyłałem zawsze jednego więcej niż potrzeba zkalkulatora
    Wszystko zależy od ilości atakujących osad
    Jak chciałem coś przejąć a off czyścipch sie przebił ratunku dla tej osady nie było

Widocznie miałeś cieniutkich przeciwników.
    Zawsze jest ratunek i zawsze jest sposób. Ale do tego potrzebna jest aktywność.