Sva pitanja u vezi Traviana

• Ovdje pitajte ako vam nešto nije jasno. Prije postavljanja pitanja molim da potražite odgovor OVDJE za t3 verzije i OVDJE za t4 verziju igre. Ukoliko ne nađete odgovor na vaše pitanje, postavite ga ovdje, pa će neko iz tima pokušati da što brže pronađete odgovor i rješenje.

• Vrećica lopova, dakle ovih 10% bonusa djeluje samo na vojsku s kojom je heroj ili za cijelu vojsku?

• Namjeravao sam uzeti jedan 15c u blizini, drugi igrac stigao je do njega prije. Htio sam ga katati, ali je dobio ban, i pod njim je vec cca 1 tjedan. Ima li neki period nakon kojeg ako se igrac ne javi MHu brisete nalog ili takvo sto?

• Jedno pitanje.

Zasto nema Bajramskog primirja nije bilo ni za prosli evo ni za ovaj..sta je u pitanju.????

• Zbog tehničkih problema nije moguće postaviti primirje, ne samo bajramsko, nego i bilo koje drugo, ako se problem ne ukloni, primirja neće biti ni sa božić, možda čak ni za novu godinu. Programeri TG-a rade na otklanjanju problema, ne postavljamo mi primirje, nego TG, tako da mi radimo sve što je u našoj moći, a to je da vas obavijestimo.

• Kada se resetuje statistika tj. kada se dobijaju medalje :) kojim danom i u koliko sati sad sam medju top 10 ali brzo bi me mogli prec pa zato pitam tek poceo igrat :) prije 3 dana xD valjda mi se blizi medalja :)

• Kada se resetuje statistika tj. kada se dobijaju medalje :) kojim danom i u koliko sati sad sam medju top 10 ali brzo bi me mogli prec pa zato pitam tek poceo igrat :) prije 3 dana xD valjda mi se blizi medalja :)

Nedjeljom u ponoc.Nova sedmica-nova trka za medalje :)

• Daj ba ljudi sta je ovo , 99 puta sam se registrovo na 99 emailova i nece da mi jebeno posalje aktivaciski kod na email :SSS, mislim na novi server koji je poceo, probo sam, gmail. yahoo, outlook svee zivo i nigdje jebenog emaila, dok vidim da broj clanova na serveru raste ?!, jel to neka prevara il sta vec :S

• Mene zanima naseljavanje u sivoj zoni. Pokusala sam naci medju odgovorima ali nisam uspjela. Ako moze neko objasnjenje koliko gradjevina ruse, da li natari napadaju samo gg ili i suporte koji se izgrade u sivoj.. :)