Seznam serverů

• Zdravím,
    Je možné někde dohledat seznam serverů na platformě travian legends? Bohužel jsem proměškal start cz3 a teď absolutně nevím, zda další server s normální rychlostí bude cz4 nebo jiný. Stačí mi v podstatatě i odpověď:”heleď do měsíce spustíme další normální server...”.

Pokud jsem dobře hledal, tak cz4 je už travian kingdom s nočním klidem.

Díííky moc za odpověď!

• Nove servery se oznamuji na foru tady: Informace o serverech

Normalni servery se restartuji cca s dvoumesicnim odstupem (plus minus nejaky ten tyden), cili dalsi normalni server bude odhadem tak za 4-6 tydnu (ale jde skutecne jen o odhad, zadny plan k dispozici nemam).

Legends a Kingdoms jsou dve zcela samostatne hry, takze cz4 v Kingdoms nijak nesouvisi s cz4 v Legends.

• @Buckyx s tim nemohu souhlasit, podivej se prosim presne na typy serveru a rozestupy mezi kazdym z nich. Normalni servery nebyly spousteny naraz. A take neni pravda, ze dlouho nic...

• dovolím si nesúhlasit :) .....momentálna odmlka pre prípravu nových národov medzi speed servermi a týmto specialom bola relatívne dost dlhá :) ...takze teraz to bolo dlho nic :P :)

Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

• SocrateS, tak laskave vysvetli to "vsetky servery spustia naraz a potom dlho nic", kdyz tedy s tim tvrzenim souhlasis. Ze od normalnich serveru oddelujes speed je tvoje osobni vec, ale Travian nemuze bezet jen na speed serverech, kazdy ho nechce hrat