Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.

• Jasiek zdecydował, że jednak woli grać z Lordem Turkiem, ale nie pisał o tym, bo wiele osób nie chce z nim grać i wstydził się, to dla niego i na jego polecenie zerwał koalicję z resztą polaków.Koalicja to włosi, Lord Turek, nTPl, PRIME i chińczycy, gramy przeciwko reszcie polaków. Cud będzie stał na stolicy Lorda Turka, a na jego szczycie postawimy pomnik naszemu panu i władcy. AVE Lord Turek!

Jak chcesz więcej info to pisz do Ewy, u niej są najświeższe informacje co się dzieje. Nie wiem jak ona to robi, że wie więcej o nTPl niż rada nTPl, bo chyba nie wymyśla... :D

Dziękuję Andrzeju za rzeczowe podsumowanie sprawy. Czyli tak jak winowajcą w grupie KAM był nasz psiak tak i teraz wywija :P

W związku z koalicją chińsko-polską będą jakieś rabaty na aliexpress ? Moja żona jest żywo zainteresowana :)

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374

• W związku z koalicją chińsko-polską będą jakieś rabaty na aliexpress ? Moja żona jest żywo zainteresowana

Będą, do tego zniżki na koncerty Bayer Full w Chinach, ale Świerzyński się zastanawia czy dać 10 czy 15%, po weekendzie ma się wyjaśnić.

• Ja nie rozumiem dlaczego tak dużo poświęca się na tym forum czasu i wysiłku na omawianie planów zakompleksionego i niedojrzałego człowieka.

Nie ma takiej możliwości by LardBobek poprowadził Polską koalicję na MS 2018, większość graczy nie ma do niego nawet szacunku i nie będzie pod jego dowództwem grało bo nim po prostu gardzi. Nie wiem z kim on tam już się dogadywał a z kim nie, ale moje paranormalne umiejętności przewidywania przyszłości mówią mi ze nic z tego nie wyjdzie.

Pisanie na FG jakiś bzdetów ze "jeśli nie on to nie wygramy serwera" jest jałowe i bez celowe, tak samo idiotyczne jest pisanie ze "dowódcy nie trzeba lubić i szanować".

Ja osobiście nawet nie założył bym konta na MS jeśli bym się dowiedział ze on ma mną dowodzić, albo bym szukał takiego sojuszu który by na to się nie zgodził.

• ale kto powiedział że on by cię chciał ? wątpię że chciałby prowadzić koalicję w której skład by wchodził sojusz laleczki/froga - bo to by była masochistyczna misja :) dlatego niech każdy prowadzi swoją rekrutację - ale przy tym niech nie będzie w tym kłamstw :)

uwierz, gdyby laleczka nie pisała bajek o rekordach itp - albo prowadziła nagonkę że turek jest beee bo chce grać z ruskimi (a wyszło na to później kto chce) - to nikt by się was nie czepiał :)
    a że sami próbowaliście zniechęcić ludzi i przekupić ich kłamstwami jak na wyborach, to odwróciło się to przeciwko wam ^^ kto kłamie, ten nie ma argumentów do obrony

reasumując to w czym rzecz?

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

• Neon mam pytanie co masz do sojuszu Froga, bo wydaje mi się iż jest to najaktywniejszy sojusz na tym serwerze?? Artefaktu żadnego nie oddaliśmy nikt nas nie atakuje, tylko my francuzów?:)

• wątpię że chciałby prowadzić koalicję w której skład by wchodził sojusz laleczki/froga - bo to by była masochistyczna misja

chyba sadystyczna

turek jest beee bo chce grać z ruskimi (a wyszło na to później kto chce) - to nikt by się was nie czepiał

Taaa, a świstak zawija w sreberka, wszyscy chcieli grać z Prime, z Chinami też, wy jeszcze Włochów dokładacie bo nie chcecie grać w masówce? To tylko pogłoski bo w sumie nic oficjalnie nie ogłoszone, nTPl też jak mysz pod miotłą siedzi, może coś wyjaśnicie? I nie wal sciemy że chodziło o jakieś spory o dyplomację i inne nacje. Turek nie miał szans być szefem wszystkich szefów więc przekabacił Jaśka i zamiast PL dołożył Włochów, chodzi o to żeby dokopać innym "szefom" z naszego podwórka a nie o jakieś merytoryczne spory. Dziecinne przepychanki i nic więcej, faktycznie chyba lepiej wcale nie grać niż się w tym babrać.

• Turek nie przekabacił Jaśa (z tego co wiem i czytałem na czacie), odnoszę wrażenie że w nTPl jest tylko jeden gracz który "nie wyklucza ewentualnej gry z Turkiem".

no to niech się może ktoś władny z nTPl wypowie i wyjasni co jest grane bo to co poniżej wskazuje że jednak się mylisz

Jasiek + członkowie rady. Nie jak twierdzi Ewa, każdy "ważniejszy" gracz TP (ważniejszy = grał off) :)

• Przykre, zbiera mi się na wymioty, ale jakoś takie postępowanie tego człowieka mnie nie dziwi. Smutne

Turek nie miał szans być szefem wszystkich szefów więc przekabacił Jaśka i zamiast PL dołożył Włochów, chodzi o to żeby dokopać innym "szefom" z naszego podwórka

Wy tak na serio, czy też żartujecie? Bo jakoś dziwnie poważnie.

• To powiem tak między wierszami, że chłopaki sobie jajcują.

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374

• myślisz że frog dogadałby się z turkiem ? może, nie znam go - ale wydaje mi się że mogłoby to się różnie skończyć

Pytanie czy LordT dogadałby się z Frogiem - bo akurat Frog jest niezły w dogadywaniu się natomiast inaczej to wygląda to z drugiej strony;)