Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.

• Pytanie czy LordT dogadałby się z Frogiem - bo akurat Frog jest niezły w dogadywaniu się natomiast inaczej to wygląda to z drugiej strony;)

wiesz jeżeli jest szef koalicji to on tak naprawdę zarządza - osoby pod nim muszą się do niego dostosować wykonywać polecenia i pilnować swoich graczy :) nie ma co gdybać jak do tego nie doszło

:D:D:D

• myślisz że frog dogadałby się z turkiem ? może, nie znam go - ale wydaje mi się że mogłoby to się różnie skończyć

Ale ja nie piszę teraz o dogadywaniu się z turkiem tylko ty wyśmiewasz się z sojuszu froga. Dlatego zadałem pytanie na jakiej podstawie tak uważasz, bo ten sojusz robi największą robotę na serwerze.

• Nie wiem Trojus czy zauważyłeś ale neon ma pretensje do wszystkich sojuszy i nie pasuje mu żaden oprócz Turek. Tak że wypowiedziami neona nie ma się co sugerować.

• słuchaj Turek, zachowujesz sie jak dzieciak w piaskownicy, dorośnij bo nie mogę patrzeć na te Twoje smarki.

Czytaj Ruda, zachowujesz się jak stara, rozgoryczona baba w domu starców, zaparz sobie melisy, bo nie mogę patrzeć na to jak się denerwujesz z powodu tego, że mam rację, jeszcze zawału dostaniesz przez forum gry internetowej, a nie chciałbym mieć Ciebie na sumieniu.
    Niedawno dawałaś mi złote rady dotyczące tego jakie są cechy dobrego dowódcy, a na kursie dobrego polityka nie uczyli Cie, że się w taki sposób nie dyskutuje?

mogłam 200 razy na emeryture isc sobie

No mogłaś i teraz też idziesz, czaisz, że nie ma różnicy?

teraz nie biore odpowiedzialnosci za nic o co nie bede poproszona a nawet poproszona nie zawsze się zgodzę bo np wybiore kąpiel w jeziorze jak dzis niż siedzenie w grze

Czyli wcześniej nie mogłaś wybrać np. kąpieli w jeziorze, bo ktoś stał z pistoletem przy Twojej głowie i Ci zabraniał?

Do tego nie trzeba byc oficjalnie szefem i nigdy nie pisałam ze nim jestem - zawsze nazywałam się liderem TP i tak sie też czułam.

No to skoro nigdy nie byłaś oficjalnie szefem, a teraz znowu nie jesteś to nic się nie zmieniło jeśli chodzi o Ciebie, bo rozumiem, że lider to taka funkcja mentalna, żeby przypisywać sobie sukcesy, a w razie porażki nie brać za to odpowiedzialności. Teraz Jasiek jest "samodzielnym" szefem, a mimo wszystko nadal z Tobą wszystko konsultuje.

Wydmuchaj nos i odpacykuj się ode mnie bo nie zamierzam zmieniać ci pieluchy ani wychowywać.

Lider, polityk, a nie potrafisz nawet normalnie dyskutować i brak merytorycznych argumentów zastępujesz takim czymś. Rysiu Petru nie byłby dumny.

Neon mam pytanie co masz do sojuszu Froga, bo wydaje mi się iż jest to najaktywniejszy sojusz na tym serwerze?? Artefaktu żadnego nie oddaliśmy nikt nas nie atakuje, tylko my francuzów?:)

Trojus, mam pytanie, jakie to ma znaczenie, że sojusz Froga jest najaktywniejszy na tym serwerze w kontekście gry na mś? Znaczna część osób gra na tym serwerze tylko po wejściówkę, którą obecnie zapewnia 850 popa, więc ten serwer chyba nie jest najlepszym wyznacznikiem czegokolwiek.

Pytanie czy LordT dogadałby się z Frogiem - bo akurat Frog jest niezły w dogadywaniu się natomiast inaczej to wygląda to z drugiej strony;)

Dlaczego twierdzisz, że z mojej strony to inaczej wygląda? Pomijając fakt, że z zagranicznymi sojami dogaduje się bez żadnego problemu to nawet z Jaśkiem się potrafiłem dogadać (a to, że potem zaprzeczył swoim własnym słowom to przecież nie moja wina). Na razie poza pijanym Arkiem Grootem, który nie wiedział co pisze nikt się do mnie w sprawie współpracy nie odezwał. Frog mnie poprosił przed eliminacjami czy możemy iść z dala od sojuszy PL, bo się nas boją, więc sobie poszliśmy na drugi koniec ćwiartki - bez żadnego konfliktu czy spin.

chodzi o to żeby dokopać innym "szefom" z naszego podwórka a nie o jakieś merytoryczne spory

Po co mam kopać leżącego? Przecież sami się cały czas kłócicie, atakujecie, nie macie pomysłu na grę, obgadujecie się i dogadujecie z innymi sojami za plecami koalicjantów. Tak wygląda obecnie koalicja PL, z którą ja nie mam nic wspólnego. Fajnie, że niektóre konta czy odłamy pokazują się z dobrej strony na eliminacjach, ale co z tego skoro jako całość leżycie?

może coś wyjaśnicie?

Ja Ci wyjaśnię - nie czerp wiedzy dotyczącej traviana od Laleczki, ani nie wierz ślepo we wszystko co tu jest napisane na forum, bo pewnie się nie domyśliłeś, ale np. taki Altheo wszystkie obrazki sobie wymyślił sam i nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości.

• Jasiek zdecydował, że jednak woli grać z Lordem Turkiem, ale nie pisał o tym, bo wiele osób nie chce z nim grać i wstydził się, to dla niego i na jego polecenie zerwał koalicję z resztą polaków.Koalicja to włosi, Lord Turek, nTPl, PRIME i chińczycy, gramy przeciwko reszcie polaków. Cud będzie stał na stolicy Lorda Turka, a na jego szczycie postawimy pomnik naszemu panu i władcy. AVE Lord Turek!

Jak chcesz więcej info to pisz do Ewy, u niej są najświeższe informacje co się dzieje. Nie wiem jak ona to robi, że wie więcej o nTPl niż rada nTPl, bo chyba nie wymyśla... :D

Jasiek zerwal polska koalicje bez powodu - tzn powodem bylo to, ze wspolny dyplomata - Kostek, zamiast zdawac relacje z rozmow wszystkim dowodcom, w imieniu ktorych sie wypowiadal, zdawal tylko Jaskowi, no i Dacia w odpowiedzi na propozycje wspolnej gry na MS chciala tylko TP "po starej znajomosci", bez reszty polskich sojuszy.
    Po tej informacji, jaka Kostek uzyskal od Daci, Jasiek zerwal koalicje z polskimi sojuszami i podjal rozmowy z Dacia. Tyle wiedzielismy.

W temacie gry TP z Wlochami (czyli z Turkiem) pisali akurat gracze TP, nie z rady. Jak pytalam PZM-a, to tego nie potwierdzil, nie potwierdzili rowniez Wlosi.
    Co robi rada nTPl, to akurat nas guzik interesi, niech robi, co chce, wystarczy, ze po umowieniu sie z nami bez zadnego powodu ze strony innych dowodcow zdecydowali sie grac przeciwko reszcie polskich sojuszy, bo dogadywanie koalicji z naszymi przeciwnikami, w ktorej nie ma miejsca dla reszty polskich sojuszy jest jednoznaczne z gra po przeciwnej stronie barykady.
    A prowadzenie dyplomacji za plecami innych sojuszy, w imieniu ktorych sie dziala, zostawie bez komentarza.

Pisanie cynicznych postow nie zmieni faktu, ze ten kto podjal taka decyzje jest najbardziej nie fair czlowiekiem na zblizajacych sie ems, pomijajac juz niepowazne zrywanie koalicji z Polakami, bo zwyciezca ostatnich MS zaproponowal miejsce u siebie w koalce.
    Moglismy wspolpracowac, jak na ostatnich MS, tym bardziej, ze sa opcje dyplomatyczne, jakie pozwolilyby naszym sojuszom grac po 1 stronie barykady, nie musicie sie podczepiac jak fredzle pod faworytow, Wasz wybor - powodzenia.

• Wiekszosc graczy nie przejmuje wsi 50 pop-a. Skoro jedna dziewczyna przejela, dlaczego piszesz, ze jest to "nowy styl graczy Anarchy"? Ty rowniez jestes 1wszy raz u nas jak i ona, a jednak nikt nie pisze, ze obrzucanie blotem swojego sojuszu to "nowy styl Anarchy", bo jak widzisz nikt z sojuszu poza toba nie obrzuca.

potwierdzam slowa turka. Tak bylem pijany.

Ps. Lalka kiedy mnie odblokujesz na skype bo chcialem pogadac o naszej przyszlosci :)

Jak bez glupot i na trzezwo to zaraz. ;]

• "Skoro jedna dziewczyna przejela, dlaczego piszesz, ze jest to "nowy styl graczy Anarchy"?"

nie wiem czy jedna dziewczyna i jeden facet, czy to były dwie dziewczyny, bo nie doczytałaś, pewnie z braku czasu :)
    gdybyś przeczytała dokładniej, to napisałem w poscie, że kilka dni wcześniej ktoś mi napisał podobne pw o zdjęciu z LG po przejęciu osady 41 popa.

nie twierdziłem, że to nowy styl anarchy-znów nie doczytałaś :) a pytałem czy to nowy styl anarchy.
    widzisz róznicę?
    pewnie nie :) widzisz tylko swoją boskość :)

• "nie musicie sie podczepiac jak fredzle pod faworytow, Wasz wybor - powodzenia."
    Ciekawe ciekawe nagle okazuje jakby to Anarchy robiło łaskę TP że zagra z nimi na MS
    Ego Lalki jednak ciągle rośnie!!!
    Ps. Jak zwykle trolle ruszą z unlikach ostatnio to nawet lecą po postach nie związanych z nimi
    Muszą mieć straszny ból czterech liter :thumbsup:

• Dla Lalki nie jest zbyt ważne co napisałeś w poście , ważne jest że padło słowo kluczowe dla niej czyli akurat tutaj Anarchy
    I już jesteś tym który
    a) robi tutaj gówno burzę
    b) tym który obrzuca błotem nieskalane Anarchy
    :thumbsup::thumbsup: