Offtopic

• q2w3e4 wrote:

3Bit s7-en nyomod?
    Ha igen akkor ezen a néven?
    Mert ha igen akkor fentvagy az msn-men.
    És ráadásul ott szövink is van a klánjaink között.
    De ha nem akkor ne is vedd figyelembe a hsz-mat.

Nézd meg az aláírását..

• Köszi boci,nem is láttam.
    Üdv 3bit,szövetséges klán vezetője(?)

• q2w3e4 wrote:

Köszi boci,nem is láttam.
    Üdv 3bit,szövetséges klán vezetője(?)

Üdv, te ki lennél? :)

Bocival meg 5ösön vagyunk 1 kláncsaládban :lol:

• 3bit wrote:

Üdv, te ki lennél? :)

Bocival meg 5ösön vagyunk 1 kláncsaládban :lol:

Velem nem. s6-on játszom csak. De tudom, hogy valaki a nevem alatt nyomja ott.

• rockerboci wrote:

Velem nem. s6-on játszom csak. De tudom, hogy valaki a nevem alatt nyomja ott.

Ja tényleg...ahogy a helyezéseket elnézem 1 csere mehetne 8)

• 3bit wrote:

Ja tényleg...ahogy a helyezéseket elnézem 1 csere mehetne 8)

Hanyadik?

• Pogi01 wrote:

Hanyadik?

S5
    2815. rockerboci

S6
    9. rockerboci

• Boci...ez durva,elmennyünk hozzá elbeszélgetni? :twisted:

• Egyre nagyobb arcuk van.
    Látnád a városunkat mennyien vannak.

• q2w3e4 wrote:

Egyre nagyobb arcuk van.
    Látnád a városunkat mennyien vannak.

Hol laksz? Nálunk is vannak páran... Furcsa, mikor egyedül jön velem szembe annyira lapul a falhoz, hogy alig veszem észre mikor meg jönnek 4-5-en akkor már van szája meg pofája amiből vissza lehetne venni egy lapáttal...

• q2w3e4 wrote:

Meghalt egyik volt klántársam :(

Részvétem.

pogi: A legszebb az, hogy a "magyarok" ha látnak egy olyat, hogy vernek egy honfitársukat basznak segíteni!

• Köszönöm Boci.

Pogi: Egy kis városban Békés megyében.A kilétemet nem fedném fel,azért ez a nevem is:)
    Amúgy igen nem segítünk egymásnak,de valahol igen;)
    A városomban nem egyszer fenyítettük őket :)

• Elmesélném a sztorit ami a suliban történt.

Elmaradt a média óránk ezért valami helyettesítő tanár jött be. (Média terem a földszinten van az osztályunk az emeleten.)Ezért fel kellett mennünk az osztályba. Haverom még elment a klotyóra ezért megvártuk. megyünk fel a lépcsőn mikor jönnek le -tudod kik- és szó nélkül fejbe vágta a haveromat. Na az fogta magát és elkezdte ütni -tudod kiket-. Mi oda mentünk szétszedtük őket. Mi voltunk 3-an ők 6-7-en. De ezt elviseljük, de az, hogy 3 tanár simán végig nézte + a fél suli és SEMMIT NEM CSINÁLTAK az felidegesített minket. Aztán bementünk a z igazgató helyetteshez és csak annyit kaptak hogy ne csináljanak ilyet még egyszer. De majdnem mi kaptunk intőt! De ezen kívül voltak még "érdekes" dolgok, de azokról nem tudok írni mivel nem voltam ott személyesen.

• rockerboci wrote:

Elmesélném a sztorit ami a suliban történt.

Elmaradt a média óránk ezért valami helyettesítő tanár jött be. (Média terem a földszinten van az osztályunk az emeleten.)Ezért fel kellett mennünk az osztályba. Haverom még elment a klotyóra ezért megvártuk. megyünk fel a lépcsőn mikor jönnek le -tudod kik- és szó nélkül fejbe vágta a haveromat. Na az fogta magát és elkezdte ütni -tudod kiket-. Mi oda mentünk szétszedtük őket. Mi voltunk 3-an ők 6-7-en. De ezt elviseljük, de az, hogy 3 tanár simán végig nézte + a fél suli és SEMMIT NEM CSINÁLTAK az felidegesített minket. Aztán bementünk a z igazgató helyetteshez és csak annyit kaptak hogy ne csináljanak ilyet még egyszer. De majdnem mi kaptunk intőt! De ezen kívül voltak még "érdekes" dolgok, de azokról nem tudok írni mivel nem voltam ott személyesen.

mindenhol ez megy

• "A Dicső 100 Napos Visszatérés"

na jó nem, vagyis reméljük több lesz 100 napnál....regelek a speedre, meg majd egy normálra is ha indul végre egy...
    jön valaki régi spanjaim közül most speedre?

Um meg Cystemet nem elűztük?..most megint hány anti gall,román ellenes hszbe fog ez nekem kerülni, hogy ujra legyen annyi hszem mint régen?

Hé Tomi-é te nem nyoomsz másik online stratégiát is?