Offtopic

• Nem ettem, nem ittam az utcán kóboroltamElvették a lábamat, én mégsem sírtamÁtvertek a jó barátok, de üres zsebbel is bírtamDöngöltek a dagonyában, én mégsem sírtamMegvillant egy kicsiny fény, pedig alig láttamAláztak, mocskoltak én mégsem sírtamKőbánya nagy iskola volt, mankó lett a szárnyamA napra nem engedtek, én mégsem sírtamMennyi szó, oh, mennyi emlékMennyi hazugság, oh, mondd mennyi lesz mégS mennyi szép, mit szívemben őrzökAdja meg Úr, amennyi volt régAnyám így mondta, királyfi lettélKöszönöm anyám, mert szerettélAmit lehetett mindent megírtamNéha nagyon fájt, mégsem sírtamTalán volt egy könnycsepp, egy ravatalnál álltamRadics Bélát temettük, egyszer akkor sírtamMég messze volt a hajnal, de sokáig ott álltamLábam lassan a földbe süllyedt, de mégsem sírtamAz országút várt engem, bírtam, ahogy bírtamElgázoltak sokszor, de mégsem sírtamMennyi szó, oh, mennyi emlékMennyi hazugság, oh, mondd mennyi lesz mégS mennyi szív, mit szívemben érzekAdja meg Úr, amennyi volt régMennyi szó, oh, mennyi emlékMennyi hazugság, mondd mennyi lesz mégS mennyi szép, mit szívemben őrzökAdja meg Úr, amennyi volt rég

Bocsi ezt akartam másolni... Félrenyomtam. :)

Ez most ,hogy jön ide?:::D Én nem panaszkodtam csak feltettem egy kérdést, hogy ki a sz@rt érdekel mivel villognak a GOLDosok és nyali körük. Nem vagyok kiváncsi a harci linkjeikre se mekkora Janik a magyar szervereken én arra reagáltam és nem panaszkodtam.

Erre csak annyit mondhatok, ők is csak emberek Csaba. Sok ember mint te vagy én, mindnek megvan a maga baja, mégis mit gondolsz mennyi elkeseredettség kell ahhoz hogy legnagyobb győzelmed az lehet amivel itt villoghatsz, Nem tudom elképzelni, én nem... De adok egy zenét, és legalább öt percet hallgass bele mielőtt elítélnéd...

https://www.youtube.com/watch?v=H66BgQAbwU8

• És ez ki a szart érdekel????

mi az hogy ez ki a szart erdekel? en a travian forumon osztom meg egy traviannal kapcsolatos kepet amire valoszinuleg minden traviant szereto jatekos kivancsi lehet :) esetleg magadtol kellene megkerdezni hogy te miert vagy meg mindig itt :) ennyire negativ embert aki evek ota rombolja ezt a kozosseget mar reg ki kellett volna zarni :) ez a hosszaszolasod is jol mutatja hogy te semmi mast nem tudsz csak fikazni es rombolni ezt a kozosseget

• mi az hogy ez ki a szart erdekel? en a travian forumon osztom meg egy traviannal kapcsolatos kepet amire valoszinuleg minden traviant szereto jatekos kivancsi lehet :) esetleg magadtol kellene megkerdezni hogy te miert vagy meg mindig itt :) ennyire negativ embert aki evek ota rombolja ezt a kozosseget mar reg ki kellett volna zarni :) ez a hosszaszolasod is jol mutatja hogy te semmi mast nem tudsz csak fikazni es rombolni ezt a kozosseget

Csak a GOLDosokat fikázom és nyali körüket.Ti vagytok azok akiket már rég ki kelett volna innnen zárni

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Egyik fülén be, a másikon ki... Miért kell folyton csalódnom, pedig nem várok mást csak azt hogy jobb önmagad légy... :(

Figyi én nem azért regisztrálok be, hogy ne érjek el semmit se. És sajnos ezek miatt a csaló emberek miatt nem ér el senki semmit se a játékba.Te mit értél el???? Semmit se. Akkor minek véded őket? Ha jól tudom egyik s1en pont a Vikingekbe voltál mikor szoptatok miattuk. Ott is ment ezerrel a BOT és script. Csak hát ez az Adminokat nem érdekli amig veszik a sok aranyat. Aki meg nem tud aranyakat venni az itt tudom nem kívánatos sajnos.::( Régen jó volt ez a játék. Sokkal ferebb volt minden. Most már az összes szerveren mindig csak ugyanazok a gazdag emberek érvényesülnek. Ja nem tetszik nem kell játszani aha 12 év után ezt a választ kapom a arcomba. Ahelyett, hogy kapnék arany oklevelet, hogy kitartottam eddig. A németeknek engem már rég ki kelett volna tüntetniük. És nem állandóan zárolni meg büntetni.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Figyi én nem azért regisztrálok be, hogy ne érjek el semmit se. És sajnos ezek miatt a csaló emberek miatt nem ér el senki semmit se a játékba.Te mit értél el???? Semmit se. Akkor minek véded őket? Ha jól tudom egyik s1en pont a Vikingekbe voltál mikor szoptatok miattuk. Ott is ment ezerrel a BOT és script. Csak hát ez az Adminokat nem érdekli amig veszik a sok aranyat. Aki meg nem tud aranyakat venni az itt tudom nem kívánatos sajnos.::( Régen jó volt ez a játék. Sokkal ferebb volt minden. Most már az összes szerveren mindig csak ugyanazok a gazdag emberek érvényesülnek. Ja nem tetszik nem kell játszani aha 12 év után ezt a választ kapom a arcomba. Ahelyett, hogy kapnék arany oklevelet, hogy kitartottam eddig. A németeknek engem már rég ki kelett volna tüntetniük. És nem állandóan zárolni meg büntetni.

Az a semmi amit elérek nekem elég soknak tűnik. mutatok egy képet ha engedi ez felrakni. Én nem azt mondom azok nem voltak hibásak, akik akkor ott voltak, ők is hibásak voltak én is hibás voltam, de valaki eszembe juttatta hogy ez még nem ad okot álltalánosítani, vannak szemét játékosok a goldban, de vannak tök normális játékosok is, ahogy mára már mindenhol igy van, semmiben sem különböznek a travi többi söpredékétől és krémjétől, én csak ezt akartam mondani...

• Az a semmi amit elérek nekem elég soknak tűnik. mutatok egy képet ha engedi ez felrakni. Én nem azt mondom azok nem voltak hibásak, akik akkor ott voltak, ők is hibásak voltak én is hibás voltam, de valaki eszembe juttatta hogy ez még nem ad okot álltalánosítani, vannak szemét játékosok a goldban, de vannak tök normális játékosok is, ahogy mára már mindenhol igy van, semmiben sem különböznek a travi többi söpredékétől és krémjétől, én csak ezt akartam mondani...

Jól van ilyen nekem is volt. Oké akkor ezután nem játszok többet. Mert nekem már ez a z játék nem ez volt ami most van és ha erről van szó akkor már nem fogok azért szenvedni , hogy űén legyek az atyaúristen.-::( Úgy unom már ezt. Goldosok ..... meg a ... játékotokat.::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

Post was edited 1 time, last by Gyevocska_HU ().

• Jól van ilyen nekem is volt. Oké akkor ezután nem játszok többet. Mert nekem már ez a z játék nem ez volt ami most van és ha erről van szó akkor már nem fogok azért szenvedni , hogy űén legyek az atyaúristen.-::( Úgy unom már ezt. Goldosok basszátok meg a hülye játékotokat.::(

Csak élnénk már meg hogy tényleg eltűnsz...Annyiszor hallottuk már ezt tőled de sajnos mindig csak ígérgeted.

Én sem értem miért nincs kizárva az ilyen ember a fórumról.

• Csak élnénk már meg hogy tényleg eltűnsz...Annyiszor hallottuk már ezt tőled de sajnos mindig csak ígérgeted.

Én sem értem miért nincs kizárva az ilyen ember a fórumról.

Hozza a kommentszámot. :D Gondolom egyébként mentális beteg, inkább csak sajnálom hogy nincs pénze kiváltani a gyógyszereket hogy kicsit az állapotán javítson.

• Hozza a kommentszámot. :D Gondolom egyébként mentális beteg, inkább csak sajnálom hogy nincs pénze kiváltani a gyógyszereket hogy kicsit az állapotán javítson.

Nem mentális beteg vagyok hanem csak simán nem vagyok normális. Így születtem.:)

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)