Yılların KÇ'si PP oldu !

• dün server 3te bir şey gördüm arkadaşlar yılların kç pp oldu
    taklamakan ve ekibini yılların kçsini bünyesine katıp pp yaptıkları için tebrik ediyorum :thumbup:

• dün server 3te bir şey gördüm arkadaşlar yılların kç pp oldu
    taklamakan ve ekibini yılların kçsini bünyesine katıp pp yaptıkları için tebrik ediyorum :thumbup:

Yılların KÇ si yine yılların KÇ sidir. Değişen birşey yok. Manipülasyon içn bu tür söylemleri doğru bulmamakla birlikte bu saaten itibaren herşeyimiz birdir. WOW u kazandığımızda WOW da KÇ ismi olacağı için 1 birlik kadrosuyla KÇ yi yılmadan devam ettiren oyuncularınıda ayrıyeten tebrik ederim.

hipeROCKtif

s1 - GECE
    Turnuva - COF
    s3 - PERFECT

• daha çok sıfırlanma korkusu sarıyor sanki s3 ü ne güzel bir kelime ya sıfırlandı sıfırlanıyorlar sıfırlandılar sıfırladık aklıma gelen tek şey
    bu ders ney ?
    sıfırcı hafize nin dersi :D

• daha çok sıfırlanma korkusu sarıyor sanki s3 ü ne güzel bir kelime ya sıfırlandı sıfırlanıyorlar sıfırlandılar sıfırladık aklıma gelen tek şey
    bu ders ney ?
    sıfırcı hafize nin dersi :D

İşte bu yüzden köy reislemeyi sevmiyorum. Direk sıfırlamayı seviyorum :D

hipeROCKtif

s1 - GECE
    Turnuva - COF
    s3 - PERFECT

• sen bi nickini ver hele oyundaki italyan isi bos bos yazma heryer anca lakirti oyun sonuna kadar devam edin sen ve abilerin

KILIÇ_KIRAN :D:D:D:D işin espirisi .........başarılar bu arada

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR

TRAVİANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• de hiperaktif sende hfzdin hesabını parayla aldın emeksizce multilerinle hava mı atıyorsun

Sende al elını kolunu baglayanmı var sankı bır tek bunu hıper yapıyorda kalkmış luzumsuzca laf olsun dıe bıseyler yazmıssın havlu atmak ıstıorsan sunucuya beklerız

KILIÇ_KIRAN :D:D:D:D işin espirisi .........başarılar bu arada

Mahmut hıkmet abı nın cok sevgı 2683 tarlaları gitti gordunmu rapor attım :D

• de hiperaktif sende hfzdin hesabını parayla aldın emeksizce multilerinle hava mı atıyorsun

HfzD!N dediğin adam ortağım. Ayrıca canın bi hesap almak isterse bayramda gel yanıma öp elimi vereceğim bayram harçlığıyla sende bi hesap al :D

hipeROCKtif

s1 - GECE
    Turnuva - COF
    s3 - PERFECT

• yenı konu actım p.power saldırı savunma raporu gir bakda begenecenmı hıkmed abıyede haber ver gelsın senlık oldu bu sabah :DD

gördüm raporları saldıran savunan arkadaşları tbrk ederim..bol rapor atsın taraflar göz zevkimiz olsun

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR

TRAVİANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN