Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+

• @LaleczkaVooDoo_PL Jeżeli dobrze pamiętam to na ostatnich eMS przez 3/4 serwera "płakałaś", że nie poszłaś na inną ćwiartkę niż pozostałe PS, pisałaś że na ćwiartce z samymi Turkami byłaby świetna zabawa. Teraz jak masz taką możliwość ponownie idziesz na ćwiartkę z resztą polskich ekip :huh: a Turek, który robi dokładnie to co Ty chciałaś zrobić, ale hmmm zabrakło odwagi, negujesz go :huh:

... ludzie najchętniej słuchają "własnej prawdy"... :love:

• Nawet nie bede komentowala tego jazgotu. Jak masz jakies merytoryczne uwagi czy komentarze chetnie sie odniose, tylko nie wiem czy bedzie dane mi sie kiedys takiego dnia doczekac.

Latka lecą, nie da się ukryć :)

A co do Waszej strategii na eMŚ, to jestem pełen uznania i podziwu :) Życzę Ci, żebyście skończyli dokładnie tak samo jak założony przez Ciebie sojusz E&T (z dopiskiem prawdziwe) na s1, który się powoli kończy :) Również był na +/+, więc kto wie, kto wie :)

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.

• A kto gra na którym koncie? :)

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.

• Ty pewnie grasz na koncie "Pozdrawiam"? :D
    Swoją drogą to wcale mnie nie dziwi, że akurat Zborekk się nie ukrywa z tej całej Waszej trzody :)

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:

• Swoją drogą to wcale mnie nie dziwi, że akurat Zborekk się nie ukrywa z tej całej Waszej trzody

A jakie to ma znaczenie, kto jaki ma nick na ems, skoro nasza ekipa przyszła tutaj po wejściówki. Niektórzy po prostu chcą mieć jakiś śmieszkowy nick inni wolą standardowy, z którego są znani.

P.S. Pochwalisz się, na którym koncie klikasz?

• Od razu napinki :) Zapytałem "tak o" i nie było w tym pytaniu ukrytego dna :)
    Grałem pod różnymi nickami, ale jeśli już grałem, to nigdy nie ukrywałem mojego nicku.

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:

• W każdym żarcie jest odrobina prawdy :D

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:

• Chyba mnie z kimś pomyliłeś :)
    Odpowiadając na drugą część Twojego wpisu - nie będę rejestrował konta na kolejnym serwerze tylko po to, żeby rozszyfrowywać Wasze nicki. Spytałem z czystej ciekawości, ale skoro tak trudno odpowiedzieć, to wycofuję pytanie :)

Uhmmm brak ukrytego dna. Możesz ten kit sprzedawać dzieciakom
    Już sama forma pytania sugeruje drugie dno
    A co do napinki wybacz nie ma z kim :whistling:

Jesteś w błędzie. Na samym początku tego wątku wymieniali kilkanaście osób, teraz ta liczba spadła do 4 i po prostu chciałem się dowiedzieć kto się wykruszył.

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:

• Jesteś w błędzie. Na samym początku tego wątku wymieniali kilkanaście osób, teraz ta liczba spadła do 4 i po prostu chciałem się dowiedzieć kto się wykruszył.

Po 1 nie wszyscy, których wymieniłem grają, o czym z resztą wspominałem, po 2 nie ma potrzeby, żeby amby robiło 11 osób, bo tak naprawdę wystarczy jedna, ale że to eliminacje, które i tak olewamy z definicji to robią 4.

• Po 1 nie wszyscy, których wymieniłem grają, o czym z resztą wspominałem, po 2 nie ma potrzeby, żeby amby robiło 11 osób, bo tak naprawdę wystarczy jedna, ale że to eliminacje, które i tak olewamy z definicji to robią 4.

Wystarczy jedna? :D Polska reprezentacja nie wystawi więcej niż 60 kont na eliminacjach?! :)

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE: