Turek czy wypniesię na Polskę grając w koalce z ruskimi

• Neon nie wszystkie odłamy PE były totalnie złe wasze PE-4 też nie ma zbyt czystego sumienia jak już
    Sprzedaliście dziewczynę ze swojego sojuszu bodajże Czechom aby mieć z nimi napa czy koalkę
    Mogę nawet przypomnieć konto smigol
    A mój sojusz radził nieźle dokładnie PE-14 Omega

• Hmmm poprostu wystawiliście to konto pod rozbiórkę wywalając ją z sojuszu bo zanim do Was trafiła atakowała ich właśnie i na życzenie tamtych została wywalona
    Ogólnie do PE-4 nie mam nic bo odwaliło kawał dobrej roboty ale to jest taka drobna skaza na Was

• Hmmm poprostu wystawiliście to konto pod rozbiórkę wywalając ją z sojuszu bo zanim do Was trafiła atakowała ich właśnie i na życzenie tamtych została wywalona
    Ogólnie do PE-4 nie mam nic bo odwaliło kawał dobrej roboty ale to jest taka drobna skaza na Was

nikogo na życzenie sojuszu z zewnątrz nie wywalilismy co najwyzej jezeli komuś nie pasowała naszą polityką to wyleciał- lub nie zgadzał się z naszym późniejszym podejściem do pe

Ale to chyba zrozumiałe?

• Ogólnie do PE-4 nie mam nic bo odwaliło kawał dobrej roboty ale to jest taka drobna skaza na Was

No, jestes bardzo delikatny. Rozumiem ze kwestia rozlamu to nie skaza. Pe 4 to byl failboat.

A siodmego dnia Bog stworzyl Japonki ;)

• kiedyś było ;) PE ^^ Śmiech na sali jak wyszło

A co Wy macie do PE? Ja grałem zdaje się w PE 15, czy 16, 10 kratek od najlepszego tureckiego offera G0khana i drugiego z najlepszych Hakkana, z którymi nawalałem się pół serwera i do tej pory mam ich w znajomych na FB. Poza tym, że mieliśmy dowódcę, który pushował sobie offa i 3 razy dał sobie go ubić na parkingu, to miło wspominam tamten serwer, zwłaszcza pod kątem działań defensywnych,ale oczywiście do pewnego momentu..
    Czemu przestałem grać na 3 lata? Przez pajaców typu dzisiejszy Turek, którzy żeby leczyć swoje kompleksy wycofali defa z cudu naszych sojuszników i ukradli fundamenty.. Było to obrzydliwe i dlatego Max został zdetronizowany.. Gdyby nie tamten incydent, to była wtedy szansa naprawdę na fajne mistrzostwa..

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.

The post was edited 4 times, last by Freund123_PL ().

• Dla mnie osobiście takim samym ściepem jest SimOn.. Tyle się mówiło, że będzie dowódcą, a zagrał jako farma i wymiksował się z zarządzania, a później jeszcze miał czelność krytykować ludzi, którzy próbowali ogarnąć temat..

A tak przy okazji, słyszałem, że na S29 jakiś kret, który był w radzie sojuszu, wyrzucił wszystkich i przekazał BO przeciwnikom.. Jest to dla mnie nie do pomyślenia i na miejscu tych przeciwników, którzy wzięli BO, włączyłbym kasację i nigdy więcej nie wracał do tej gry. Coś takiego to nie jest gra i robi bardzo dużo złego dla społeczności travianowej..

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.

• Freund fakt iż wycofanie deffa i przejęcie cudu nie było zbyt dobrym pomysłem
    Ale jeszcze gorszym pomysłem było podpisanie koalicji z Turkami
    Zerowało moje konto Turków aż miło wiali z nowy osadami po 200 kratek dalej
    A na dodatek byli bardzo cynicznym sojusznikiem okradali polskie konta w osad i choć jak mówię nie było to etyczne zagranie z cudem to ich nie żałuję

• nikt nikogo na siłę nigdzie nie trzyma tym bardziej jak glownodowodzacy daje tyłka

Witamy w Polsce.

Lampa miał wiele słusznych zarzutów do zarządu PE

Tyle, ze Pe-4 tez mialo swoje za uszami. A rozlam to rozlam, szczegolnie bolesny na takiej imprezie.

A siodmego dnia Bog stworzyl Japonki ;)

• Nie przypominam sobie, żeby po podpisaniu koalicji z Turcją, był jakiś atak z ich strony.. Wcześniej się z nimi laliśmy ostro i wiem o tym chyba najlepiej, bo byliśmy z nimi i Włochami na pierwszej linii frontu. Jeśli jednak zdecydowano na koalicję, to trzeba to uszanować. Jakie znaczenie ma to czyja jest osada cudaczna?? Dla mnie osobiście, żadnego..

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:

• Lorek przynajmniej ten odłam z PE czy sam coś zrobił w przeciwieństwie do wielu innych sojuszy
    Sam musiałem jako jeden z rady rozwiązać PE-9 dowódca porzucił sojusz a reszta oprócz Hiszpana i
    Anki W nie robiła kompletnie nic
    A rozłam powstał dlatego że było ustalone jeszcze przed startem że PE-4 będzie sojuszem offowym lokomotywą polskiej ekipy i miał być ten sojusz puszowany co zostało totalnie olane
    Dlatego Lampa się wściekł i wycofał sojusz z koalicji

• Nie przypominam sobie, żeby po podpisaniu koalicji z Turcją, był jakiś atak z ich strony.. Wcześniej się z nimi laliśmy ostro i wiem o tym chyba najlepiej, bo byliśmy z nimi i Włochami na pierwszej linii frontu. Jeśli jednak zdecydowano na koalicję, to trzeba to uszanować. Jakie znaczenie ma to czyja jest osada cudaczna?? Dla mnie osobiście, żadnego..

tzn pamięć Ci bardzo szwankuje bo zadym o kradzież osad przez Turasów było wiele
    A ich dyplomata jeszcze nawet próbował grozić
    No ale nasz " wódz" zabraniał odbierania osad złodziejom
    A po podpisaniu koalki czasowo nie brałem udziału w radzie

• Aureus, skupiałem się na swoim podwórku i nie patrzyłem za bardzo na resztę, bo naprawdę mieliśmy co robić.. Wiem tylko, że po tym jak poszedł MM, że gramy razem z Turkami, to u nas uspokoiło się kompletnie i nie było ani jednego wybryku z ich strony.. Ciekawe jakby się potoczyły losy tego serwera, gdybyśmy nie buchnęli tej osady cudacznej..

Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE: