Kur yra auksas?

• Vienas Travian žemių valdytojas buvo sužavėtas Karžygio nuotykių, kuriuos jis skaitė senose knygose, ir davė jam idėją. „Man iš tiesų reikia tokių žmonių savo tarnyboje“, – pagalvoji jis. – „Kodėl nedavus panašių užduočių tam, kad galėčiau atrasti protingiausią žmogų ir patraukti jį į savo pusę?“
    Taigi, jis sukūrė pirmąjį galvosūkį ir nusiuntė šaukliui, kad visur apie jį praneštų.

Raudona skrynia Mėlyna skrynia Žalia skrynia
    Aukso nėra mėlynoje skrynioje. Aukso nėra šioje skrynioje. Auksas yra šioje skrynioje.

Čia yra 3 skrynios. 2 iš jų yra tuščios, o vienoje yra aukso, kurį kelinu atiduoti protingiausiam ir laimingiausiam iš mano žmonių. Bent vienas iš teiginių ant šių skrynių yra teisingas, ir bent vienas iš teiginių yra klaidingas. Kur yra auksas?

Bendra konkurso informacija

Pradžios data ir laikas 2018-06-05 – 11:00
    Pabaigos data ir laikas 2018-06-11 – 11:00
    Nugalėtojai paskelbiami 2018-06-12
    Nugalėtojai išrenkami Atsitiktinai išrenkami iš visų teisingai atsakiusiųjų
    Prizas 3 x 50 auksinių
    Auksinių kuponai galioja tik LT bendruomenėje
    Auksinių kuponai galioja iki 2019-12-31
    Kad galėtumėte laimėti, būtina Parašyti savo vartotojo vardą žaidime ir serverį, kuriame žaidžiate, toje pačioje žinutėje kaip atsakymas.

Atsakymus rašykite šioje temoje spausdami mygtuką

The post was edited 3 times, last by Shanti ().

• Raudona skrynia.

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Raudona skrynia. Kazbars. LTX