BINGO!

• Uwaga, rozpoczynamy zabawę w Bingo!

Zasady:

Poniżej widzicie planszę z wydarzeniami, które mogą się zadziać na forum. Waszym zadaniem jest wykazać się czujnym okiem i szybką klawiaturą.

Gdy któreś z tych wydarzeń faktycznie będzie miało miejsce, musicie zakomunikować o tym fakcie w tym wątku i zamieścić link jako dowód. Następnie prowadzący grę (czyli ja) zaznacza kratkę na planszy dla tego uczestnika. W przypadku gdy kilka osób wskaże to samo wydarzenie wygrywa ten, który był najszybszy.

Uczestnik gry nie może zgłaszać własnych postów.

Za każdą kratkę uczestnik dostaje 1 punkt. Za każde 3 w linii poziomej lub pionowej dostaje dodatkowe 3 punkty, a za każde 5 w linii dostaje dodatkowo 5 punktów.

W zabawie udział biorą wyłącznie wątki z działu Tournament 2018 (z wyłączeniem tego) i tylko posty opublikowane już po rozpoczęciu zabawy.

Jeszcze taka uwaga odnośnie kratek typu "Ktoś dostał co najmniej 5 polubień": gdy ktoś dostanie np. 15 polubień, to nie można odznaczyć 5, 10 i 15 na raz. Jak ilość polubień posta przekroczy 9, to odznaczamy kratkę "...10 polubień", jak przekroczy 14, to "...15 polubień" itd.

Gra kończy się gdy wszystkie pola zostaną odznaczone (wtedy wygrywa osoba z największa ilością punktów), lub gdy jakiś uczestnik zaznaczy aż 6 pól w linii (wtedy wygrywa on, pozostałe miejsca liczone wg. punktów).

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne :)

Nagrody

1. miejsce - bon na 100 zm do wykorzystania na domenie PL i specjalna sygnaturka wykonana przeze mnie.

2. miejsce - bon na 50 zm do wykorzystania na domenie PL.

3. miejsce - bon na 30 zm do wykorzystania na domenie PL.

P.S.

Na chwilę obecną wyczerpały mi się sensowne pomysły na inne wydarzenia, więc z chęcią przyjmę Wasze pomysły na PW aby zabawa (jeśli w ogóle Wam się spodoba) nie skończyła się na jednej planszy. W takim przypadku mogą one też oczywiście dotyczyć mnie.

Plansza:

The post was edited 4 times, last by Pan Grzybek ().

• Regulamin zaktualizowany. Nagrody dodane dzięki uprzejmości naszej złotej CM :)

• BINGO!
    5 dislajkow
    BINGO!

Wygrałem? Jako nagrodę wybieram nr telefonu do Luizy.

W zabawie udział biorą wyłącznie wątki z działu Tournament 2018 (z wyłączeniem tego) i tylko posty opublikowane już po rozpoczęciu zabawy.

Tego nie było kilka minut temu, szybko sie zasady zmieniają.

P.S.
    Fajnie Grzybku ze chciało ci się to zrobić.
    P.S.2 do usunięcia

• Punkt o tym że ten wątek nie bierze udziału był akurat w regulaminie od samego początku.

• Trochę na wyrost, bo to nie są cytaty wprost z forum, ale niech będzie :)

• Szczerze - wymysliles bardzo fajną zabawę, ale są w niej wady - udostępniłeś te kwadraciki :p
    Poprzedni post przyjąłeś na wyrost bo forum ucichło.
    Ja np. nie dodam wiecej mema z papiezem zeby ktos nie dostal punktu. Będe liczył slowa w postach, oraz filmu w propagandzie tez nie dam.
    Tu nie chodzi o nagrody xD
    jesli kafelki bylyby ukryte, ale zapisany caly sens konkursu i ty bys je odkrywal - kto by dal posta z 500 slow, kto dostanie lajki, kto napisz 1000 post etc. choć to z drugiej strony cięzkie, bo te autorskie musialby zniknąc....

• Szczerze - wymysliles bardzo fajną zabawę, ale są w niej wady - udostępniłeś te kwadraciki :p
    Poprzedni post przyjąłeś na wyrost bo forum ucichło.
    Ja np. nie dodam wiecej mema z papiezem zeby ktos nie dostal punktu. Będe liczył slowa w postach, oraz filmu w propagandzie tez nie dam.
    Tu nie chodzi o nagrody xD
    jesli kafelki bylyby ukryte, ale zapisany caly sens konkursu i ty bys je odkrywal - kto by dal posta z 500 slow, kto dostanie lajki, kto napisz 1000 post etc.

Dziękuję i przyznaję, że gra rzeczywiście może mieć wady, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości te wady wyeliminować.

Jednak jakbym zrobił jak piszesz, to musiałbym czytać i uważnie analizować każdy jeden post samemu i na dodatek reagować dosyć szybko. Może jakbym miał kilka osób do pomocy, to by to było do zrobienia, ale mi nikt nigdy nie chce w niczym pomagać...

Też jak jest to odkryte to gracze mogą oczekiwać np. na tysięczny post i się ścigać kto pierwszy o tym napisze. Jakbym ja to robił, to gracze też mogliby się w to w ogóle nie zaangażować, bo to by się działo poniekąd obok nich i bez ich udziału ;) Oczywiście konkurs ma wady o których piszesz, ale zobaczmy na razie jak wyjdzie :)

Jak zawsze jestem otwarty na uwagi.

• BINGO

laleczka napisala post na ponad 300 słów

Dziękuję i przyznaję, że gra rzeczywiście może mieć wady, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości te wady wyeliminować.
    Jednak jakbym zrobił jak piszesz, to musiałbym czytać i uważnie analizować każdy jeden post samemu i na dodatek reagować dosyć szybko. Może jakbym miał kilka osób do pomocy, to by to było do zrobienia, ale mi nikt nigdy nie chce w niczym pomagać...

Też jak jest to odkryte to gracze mogą oczekiwać np. na tysięczny post i się ścigać kto pierwszy o tym napisze. Jakbym ja to robił, to gracze też mogliby się w to w ogóle nie zaangażować, bo to by się działo poniekąd obok nich i bez ich udziału ;) Oczywiście konkurs ma wady o których piszesz, ale zobaczmy na razie jak wyjdzie :)

Jak zawsze jestem otwarty na uwagi.

Problemu są do rozwiązania, jeśli są ludzie którzy w sposób obiektywny są w stanie po debatować nad ich wadami, co na tym forum zdarza sie bardzo rzadko :) Coś o tym wiem, bo sam tworzylem konkurs i bardzo trudno było znaleźć chętnych to jego oceny a tym bardziej merytorycznych uwag.
    masz racje ze analiza wszystkich tematów przez ciebie, bądź kilka osób byłaby bardzo uciązliwa... moze rozwiązaniem byłoby kilka ukrytych pól, które zostaltyby odkrywane w ramach jakiś mini konkursów? ewentualnie wszytskich, którzy sa na polach - tj. np. mnie turka zborka, lalki burzy etc. wykluczyc z gry, ale kto by wtedy grał? :p

• Jakby kafelki byly zakryte, to Huragan moglby kantowac, dopasowujac tresc kafelkow do tego, co ktos napisze w poscie.

Moj post 300 + nie powinien sie liczyc, bo sie dogadaliscie z Turkiem, ze mnie sprowokujecie, on umiesci w naszym temacie ten manifest bufonady, Ty zgarniesz punkty, a nagroda sie podzielicie. ;]
    Poza tym 300 slow to zadne wyzwanie dla mnie, za nisko mnie Huragan oceniles. ;/

• Jakby kafelki byly zakryte, to Huragan moglby kantowac, dopasowujac tresc kafelkow do tego, co ktos napisze w poscie.

Moj post 300 + nie powinien sie liczyc, bo sie dogadaliscie z Turkiem, ze mnie sprowokujecie, on umiesci w naszym temacie ten manifest bufonady, Ty zgarniesz punkty, a nagroda sie podzielicie. ;]
    Poza tym 300 slow to zadne wyzwanie dla mnie, za nisko mnie Huragan oceniles. ;/

Coś ty ewka, konkurs to konkurs - bylby obiektywny - a jeśli nie - wierzysz że żodyn z trolli by tego nie wylapal?

Nawet jesli to prawda i cię ktokolwiek sprowokowal to tylko i ylacznie dlatego bo jestesmy wspaniali. Weź mnie sprowokuj zebym odpowiedzial ci memem z pamieżem :P
    A po za tym (tak jak piszesz)... nagrody są tutaj symboliczne i raczej nikt dla nich nie bedzie zabijał, ja nepewno chciałbym fajną zabawę doświadczyć - tak samo jak w propagandzie :)

• Tylko to nie 1 zdanie, ale nawiazanie do fragmentu formularza odnoszacego sie do gry na koordach, gdzie bedzie aktywna walka.
    Czyli dyskusja - Turek dyskutuje z nasza ankieta w temacie tego, czym jest centrum, a nawet proponuje swoja definicje tego miejsca na mapie.

• Krucyfiks :/

ej, ale nie obrazaj, dobra?