Informacyjnie co do startu TP na MŚ 2018

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Witam,
    w różnych tematach wiele osób zastanawia się czy ruszy TP. Ten post jest po to aby rozwiać wszelkie wątpliwości.
    TP zamierza startować na finałach MŚ. Udziału w eliminacjach jako TP brać nie będziemy ( wakacje, TP, Travian - te słowa są sprzeczne ze sobą ), lecz wielu graczy będzie się grać tylko po wejściówkę w tym czy innym sojuszu. Zapewne zajdzie trochę zmian kadrowych, lecz idea i wielu weteranów/emerytów pozostaną niezmiennie.
    Głównymi założeniami jest świetna zabawa i wygranie serwera. W pojęciu wygranie serwera mam na myśli stworzenie realnego planu przed serwerem, dzięki któremu można osiągnąć cel ( są to wszystkiego rodzaju sprawy jak : kadra, cud offy, artki itd. Jeśli okaże się, ze do zrealizowania głównego celu tj. postawienia cudaka na 100 poziom potrzebna jest koalicja z inną narodowością to taka opcja będzie rozważana ).
    Jeśli chodzi o wszystkie sprawy związane z finałami to jesteśmy otwarci na propozycje, zero uprzedzeń. Ankiety rekrutacyjne itd. pojawią się po zakończeniu ems - bliżej finałów. To tyle ode mnie :)

Udanych eliminacji i wakacji. /Jasiek

Ixodes Ts5 - Rekt // Ixodes Ts3 - ? // Rudy 102 - eMS 2017 // Złe Psy - MS 2017/18

• Uczyli mnie kiedyś, że mądry lider ksztalci swoich następców - czuję sie właśnie jak mądry lider - bo nastepcy mają w sobie to co ważne do gry - dystans do siebie i do gry, życzliwość, wysoką jakość gry i jasno okreslone cele. Trzymam kciuki i cieszę się, że Jasiek podjął się wyzwania - naszą radę ma zawsze. Myślę, że Jasiek ma w sobie też coś czego mi brakowało - zdolnośc tworzenia koalicji z polskimi ekipami.

Kochani - oddzielnie jesteście silni - razem możecie zdobywać świat - tego Wam życzę

Kostek na ostatnich ms trenował dyplomację i bardzo dobrze się w tym sprawdził - mam nadzieję, że dalej się będzie tym zajmował - bo mądry lider kształci liderów ;) a u nas zarówno Zed jak i morii sobie z dyplomacją świetnie radzili i nie sądzę, by nie użyczyli dobrych rad i kontaktów - swoim.

Polish Hussars

• Ciekawe ciekawe :)

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj

ts1 - Bartek&Darek

ts1 - Tecumseh
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374

• Oby ten projekt Wam się udał. Trzymam za Was kciuki. Powodzenia.

Po słowie KOCHAĆ, najpiękniejszym słowem jest POMAGAĆ ♥♥♥

• Z racji, że nie jesteś Jaśku uprzedzony to istnieje szansa by spróbować podjąć (ostatni raz :P ) współpracę choćby na szczeblu dowództwa ?

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj

ts1 - Bartek&Darek

ts1 - Tecumseh

• Z tym że jest maly problem.
    Wiem jak Kasia gra i jak Ty grasz.
    Tak mniej więcej 10 x gorzej i 10 x z mniejszym zaangażowaniem.
    Gdyby Kasia miała zamiar robić pf dla Ciebie to nie będziesz w stanie zgrabic tych surowcow

• Z tym że jest maly problem.
    Wiem jak Kasia gra i jak Ty grasz.
    Tak mniej więcej 10 x gorzej i 10 x z mniejszym zaangażowaniem.
    Gdyby Kasia miała zamiar robić pf dla Ciebie to nie będziesz w stanie zgrabic tych surowcow

A ja z Jaśkiem w GB grałem raz i nie mam nic do zarzucenia jego grze. Najlepszy offowiec z jakim współpracowałem :)

• ruda i tak zostawisz stery ? 0 wtracania? :D:D :D

0

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj

ts1 - Bartek&Darek

ts1 - Tecumseh