BH oficjalnie na MŚ i poza EMŚ

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Witam

Chciałem poinformować, że BH nie zagra na eliminacjach, ale na MŚ oczywiście już tak.
    Zagramy we współpracy z resztą polskich ekip. Osiągnęliśmy już porozumienie z większością bo ta większość również nie szuka podziałów, ale chce dążyć do wspólnego celu czyli wygranej poprzez dobrą zabawę.

Oficjalnie mogę potwierdzić, że przekierowałem większość osób do sojuszu Froga, z którym graliśmy ostatnie MŚ reprezentując jeden z jego odłamów - PS W.
    Oczywiście każdy ma możliwość spróbować swoich sił gdzie indziej i nie przekreślam jakiejkolwiek frakcji. Każdy w rzeczywistości powinien wybrać sam, tak aby czuł się w takiej ekipie jak najlepiej i dobrze się bawił.

Mam nadzieje, że na eliminacjach większość z Was zdobędzie wejściówki na MŚ oraz że większość z Was zagra na totalnym luzie w tym ciężkim okresie wakacyjnym.

Życzyłbym sobie i całemu polskiemu travianowi, żeby coraz mniej było przekrzykiwania się kto jest lepszy, kto jakich to rekordów nie posiada czy która frakcja jest lepsza od pozostałych.
    Od siebie i całego BH życzę wam powodzenia i budowania wyłącznie dobrych relacji między sobą.

Pozdrawiam
    Dastan

• Będziemy walczyć ! :)

S7PL 2008 Szymczaak008

SPEED 2010 Szymczaak008

2014 TS3 PL Szymczaak008

2015 TS4 PL Szymczaak008

2017 TS4 PL Szymczaak008

2018 TS1 Szymczaak008 TOP4

2019 TS1 LatajacePajace

2020 MS LatajacePajace

2020 EMS LatajacePajace