Multihunter / MH

• Hello

I am writing problem about Mh.
    He banned me and my dual for no reason and note says multi account. I have been waiting for almost 24 hours and it seems our mh is useless or using his power. How could i get him respond quicker or get it sorted out? Our server is baltic speed and it is low population one. So i don't understand how we are left like that.

Tere

Kirjutan kuna Mh on mind mängust eemaldanud.
    Ta likvideeris mind mängust eile kuskil 16.00-17.00 ja kirjutasin kirja 17.30. Ta oli kibe käsi mind mängust eemaldama aga praegusel hetkel ta ei reageeri minu kirjale, et teada saada mix ta oma otsuse nii tegi. Sooviks teada saada miks multihunter võib ära eemaldada mängust mängijaid, kes ei ole üle ühegi reegli astunud? Mängin ise väikese rahva arvuga serveris ja tundub, et meid on unarusse jäetud multi hunteri poolt

• For now it has passed over 24 Hours and no response but when we send in game messages response is MH will respond in 24 hours.

Nüüdseks on möödunud 24 tundi ja ikka veel pole vastust. Kui me saadame mängusiseseid sõnumeid siis öeldakse, et vastatakse 24 tunni jooksul.

• Multihunterite ja mängusisese klienditoe töö on vabatahtlik, Travian games üldine reegel on vastata küsimustele 24t jooksul, aga meil ei ole töötajaid, kellel on lepinguga määratud vastutus olla 24/7 saadavaks.

Enamus balti serveri multihunteritest on leedu, kiirem viis vastust saada on kas kirjutada inglises keeles või kirjutada siin mulle - ma viibin foorumis päris palju aega ja võin vajalikke inimesi häirida, kui on vaja.

• See on lahendatud konto vabastamisega ja vale süüdistus. Ühesõnaga mh kasutas enda võimu ära ja tegi ostjale liiga !

This problem was false solved and MH used his powers for his own good!!