Beszélgetés a TT-ről

• Nem sikerült. Ádi, ha valaki kidőlne a csapatból vagy kell az utánpótlás valaki1974 ott volt a tavalyi döntőn is segíteni akart nekem és ezért szeretttem volna neki adni az accomat, ha kell ember utánpótlás szivesen összehozok vele egy virtuális találkozót, egyelőre s1-en elérhető még, meg megadta az ímél címét is. Ha valami van tudom értesíteni. Dobnál egy üzit ha netán ilyesmi történne? Valakinek mondjuk nem kell már az acca, átadná, vagy ilyesmi, és nincs rá ember. tudom nem szedünkfel embereket az utcáról de valaki ott volt Bad csapatában tavaly is köszönöm a figyelmet és tegye magát tönkre a frímél amiért ilyen rossz, és akkor még szépen fogalmaztam... :( :( :(

• Gyevocska nem akarok ünnep rontó lenni de A Fináléról is meg van a véleményem. Megy ott orrba szájba a kihasználás . A magyarok arra nem képesek, hogy összefogjanak. Ott is a pofára nézzünk elv megy. Csabika nem kívánatos , aztán xy nem kívánatos. Nincs a magyarokba összetartás csapat szellem. Például a GOLD osok is mindenkit leköpnek lefikáznak lenéznek holott BOT és pénz nélkül sehool se lennének főleg a nagy arcú Buddyka.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Gyevocska nem akarok ünnep rontó lenni de A Fináléról is meg van a véleményem. Megy ott orrba szájba a kihasználás . A magyarok arra nem képesek, hogy összefogjanak. Ott is a pofára nézzünk elv megy. Csabika nem kívánatos , aztán xy nem kívánatos. Nincs a magyarokba összetartás csapat szellem. Például a GOLD osok is mindenkit leköpnek lefikáznak lenéznek holott BOT és pénz nélkül sehool se lennének főleg a nagy arcú Buddyka.

Csubi megint a hátadra kented a hajnövesztőt ?!

~ ...toyok között király lehetsz, de királyok között csak szajha! ~

• Látom megint sikerült értelmes beszélgetésre visszatérnem :D

S az is látszik, hogy Csabi megint hazudik, szokás szerint. Mivel nincs tisztában a TT finals-on lévő dolgokkal :D Valahogy emlékeztet ez a szóhasználat korábbi kvali és döntőt becsmérlésére...

De amúgy ez egy magyar népi betegség is, mert ha valamihez nem értünk, vagy nem vagyunk benne, akkor minek köpködni rá? Máig nem értem, de hát ez van.

Lesz olyan, hogy értékes vitázásba botlok, ha legközelebb visszanézek? (költői kérdés)

• Ez messze állt a vitatkozástól....

*

Van még olyan egyáltalán aki megy TT-re vagy finálsra tőlünk ? Csatlakoznánk....

~ ...toyok között király lehetsz, de királyok között csak szajha! ~

• Csak megsúgom 3 Finálén is voltam és a survivor medálomat a gólya hozta szerinted? Szerintem meg te nem voltál még Finálén.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)