Beszélgetés a TT-ről

• Nem sikerült. Ádi, ha valaki kidőlne a csapatból vagy kell az utánpótlás valaki1974 ott volt a tavalyi döntőn is segíteni akart nekem és ezért szeretttem volna neki adni az accomat, ha kell ember utánpótlás szivesen összehozok vele egy virtuális találkozót, egyelőre s1-en elérhető még, meg megadta az ímél címét is. Ha valami van tudom értesíteni. Dobnál egy üzit ha netán ilyesmi történne? Valakinek mondjuk nem kell már az acca, átadná, vagy ilyesmi, és nincs rá ember. tudom nem szedünkfel embereket az utcáról de valaki ott volt Bad csapatában tavaly is köszönöm a figyelmet és tegye magát tönkre a frímél amiért ilyen rossz, és akkor még szépen fogalmaztam... :( :( :(

• Gyevocska nem akarok ünnep rontó lenni de A Fináléról is meg van a véleményem. Megy ott orrba szájba a kihasználás . A magyarok arra nem képesek, hogy összefogjanak. Ott is a pofára nézzünk elv megy. Csabika nem kívánatos , aztán xy nem kívánatos. Nincs a magyarokba összetartás csapat szellem. Például a GOLD osok is mindenkit leköpnek lefikáznak lenéznek holott BOT és pénz nélkül sehool se lennének főleg a nagy arcú Buddyka.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Gyevocska nem akarok ünnep rontó lenni de A Fináléról is meg van a véleményem. Megy ott orrba szájba a kihasználás . A magyarok arra nem képesek, hogy összefogjanak. Ott is a pofára nézzünk elv megy. Csabika nem kívánatos , aztán xy nem kívánatos. Nincs a magyarokba összetartás csapat szellem. Például a GOLD osok is mindenkit leköpnek lefikáznak lenéznek holott BOT és pénz nélkül sehool se lennének főleg a nagy arcú Buddyka.

Csubi megint a hátadra kented a hajnövesztőt ?!

• Látom megint sikerült értelmes beszélgetésre visszatérnem :D

S az is látszik, hogy Csabi megint hazudik, szokás szerint. Mivel nincs tisztában a TT finals-on lévő dolgokkal :D Valahogy emlékeztet ez a szóhasználat korábbi kvali és döntőt becsmérlésére...

De amúgy ez egy magyar népi betegség is, mert ha valamihez nem értünk, vagy nem vagyunk benne, akkor minek köpködni rá? Máig nem értem, de hát ez van.

Lesz olyan, hogy értékes vitázásba botlok, ha legközelebb visszanézek? (költői kérdés)

• Csak megsúgom 3 Finálén is voltam és a survivor medálomat a gólya hozta szerinted? Szerintem meg te nem voltál még Finálén.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Csak megsúgom 3 Finálén is voltam és a survivor medálomat a gólya hozta szerinted? Szerintem meg te nem voltál még Finálén.

Akkor ezt csak úgy itt hagyom, hogy emésztgesd:

Travian Tournament 2018/2019 Finals Top 100 pop

Kis segítségként a 61. hely.
    S rajtam kívül még egy magyar került be a top 100 popba.

S ezen az se változtatott volna, ha nem töröl az a kb 1500 játékos a 2 rollback miatt. Mivel azelőtt is top 100-ban voltunk.

S tisztában vagyok azzal, hogy bárki tud popmatyizni, nem kell hozzá nagy tudás se, s olyan sok arany se (3000 aranyat vettem összesen a szerveren). De ez is közrejátszott abban, hogy befejezzem. Mivel ebből is jól látszik, hogy ez egy gyenge döntő volt. Középmezőnyös játékosként nem szabadott volna a top 100-ba bepopolnom magam. S szerintem sokan érteni fogják, hogy miért is van ez.

Akik még játszanak, azok érezzék jól magukat!

• Ouch...

31.865-ös pop általában nem középjátékos. Az általam látott szervereken top10-es tag.

Persze, hogy hol a határ, ahhoz látni kellene a teljes listát. Ökölszabály: felső: top 20%, alsó: bottom 50%, a közép a kettő között.

• Véleményem szerint, a finals évről évre veszti el az érdeklődését. Ebből ki lehetne hozni sokkal többet, és jobbat, de valami mégsem úgy működik, ahogy kellene. Nem mindenkinek jön be az ottani meta, pl. én sok évvel ezelőtt játszottam egy finalson, 70 klános EU szövetség volt, egy 4 klános orosz szövetség ellen. Eseménytelen szerver, a legnagyobb érdekesség az volt, hogy 'akkoriban' rekord védelmet rakott össze az EU szövetség, de hát... annyi klánnal ?! A másik érdekesség talán az volt, hogy már majdnem vége volt a szervernek, mikor az arabok behúzták a saját csodájukat.... ^^

Mohan, ez finals, itt azért más az átlag, mint egy nyári huxon. 5k játékos volt egyébként.

• Első s3.hu (normál sebességű) szerver: győztes csodában 26 millió védő, 40 klán által támogatva. Ugyanez a társaság, ha ugyanúgy lett volna a TT-döntőn, 3* annyit is betolhatott volna (azóta +40% a termelésen, TT kétszeres sebességű). (Akkoriban, a búza fogyása nem mehetett 8,akárhány millió fölé. A hibát csak a lebegőpontos tárolás bevezetésével lehetett javítani, amire aligha kerülhetett sor.) Szóval, így 100 milliót is simán elhiszek.

Igen, más az átlag, még azonos típusú szerverek esetén is. Plusz, ide kvalifikálnia kellett magát az embernek, elvileg a középmezőnybe is letolódhatott egy olyan ember, aki a saját világában felső kategóriásnak számított.

Ráadásul a Travian világában erősen torz az eloszlás a normálhoz képest, a felső osztály aránya akár a 30%-ot is meghaladhatja. A középosztály kárára. A felső osztály gond nélkül lehetett ezres létszámú - de az 1500 sem lehetetlen.

Csak azt akartam ezzel kihozni, hogy Brian egyáltalán nem középmezőnyös játékos, kőkeményen a felső ligában játszik/játszott.

• Mert tele van pénzzel és van bőven ideje és energiája erre a játékra. tudod vannak itt melosok 3 müszakban családdal több gyerekkel akik nem tehetik meg, hogy éjjel nappal itt kockuljanak és vagyonokat költsenek a játékra. Persze úgy könnyű jónak lenni ha a másik ember játékába bele szól állandóan a nagy betüs élet.:::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nem Brian érdemeit szeretném kisebbíteni ezzel, de szerintem a popból felesleges levonni, hogy ki a felső liga... :)

• Alighanem igazad van, a támadó- és a védő pontok jobban mutatják a játékos eredményét.

Ugyanakkor, a népességi adatokban is lehet nézni, kinek hogy sikerült, a Travian is leginkább ezt támogatja. És azért a 61. hely az 5.000-ből bőven a felső liga felső fele. Legfeljebb azért érzi magát közepesnek, mert nem az élbolyban van, hanem az üldöző bolyban. Lenne még hova előre mennie.