----- MŚ ROSJA 2018---- bo nie samym travianem człowiek żyje

• Stawiam na Niemców lecz kolwiek Brazylia ma dobrą pake teraz i też mogą się liczyć i to bardzo. Polska moim zdaniem ćwierćfinał

• Polacy nie wyjdą z grupy, bo choć na papierze są w tej grupi najlepsi, znowu powiąże im nogi i skończą najwyżej na 3 miejscu. Chętnie zobaczyłbym w finale Anglików, ale nie maja niczego co dawałoby im na to szanse. Wg mnie mistrzami zostaną Brazylijczycy.

• Polacy nie wyjdą z grupy, bo choć na papierze są w tej grupi najlepsi, znowu powiąże im nogi i skończą najwyżej na 3 miejscu. Chętnie zobaczyłbym w finale Anglików, ale nie maja niczego co dawałoby im na to szanse. Wg mnie mistrzami zostaną Brazylijczycy.

na papierze to raczej Kolumbia :P
    z grupy pewnie wyjda ,bo pozostala dwojka przecietna ale to max co ugraja
    a mistrzem niemcy

• Stawiam na Brazylie, albo Francje jako zwyciezcow ;) Neymara typuje na króla strzelców.

Jesli chodzi o Polakow, to wydaje mi sie ze z grupy wyjdziemy, za Kolumbia. Pozniej to już decyduje czesto dyspozycja dnia, wydaje mi sie że zarowno Anglia jak i Belgia bedą do przejscia. Na papierze wygladamy slabiej, ale mamy lepszy kolektyw.

Jesli wygramy grupe, a Anglia bedzie druga to zagramy z nimi w Moskwie. Taki scenariusz kibicowsko to bylaby petarda ;)

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• na papierze to raczej Kolumbia :p z grupy pewnie wyjda ,bo pozostala dwojka przecietna ale to max co ugraja
    a mistrzem niemcy

Wg ostatniego rankingu fifa, czyli papieru, jesteśmy na 8 miejscu, Kolumbia na 16, Senegal na 27, a Japonia na 61. Wiec nie wiem o jakim papierze piszesz.
    A prawda jest taka, że i Kolumbia i Senegal to drużyny, które spokojnie mogą złoić nam tyłki i to dość ostro. Senegalczycy nas zabiegają, maja kim atakować i kim bronić, jedyny słaby punkt to bramkarz. Z meczu z Senegalem wyjdziemy zmęczeni, podłamani porażką i trafimy na mocnych, rozbujanych po zwycięstwie nad Japonią Kolumbijczyków. Będziemy zestresowani, zmęczeni, bez pomysłu i znowu będzie w plecy. No i na koniec może, ale też nie koniecznie, w meczu o honor pokonamy, choć bardziej skłonny jestem twierdzić, że zremisujemy z Japonią.
    Ja rozumiem postawę życzeniową, optymistyczne podejście, ale czy aby na pewno są ku temu podstawy?
    Chciałbym, żebyśmy wyszli z grupy, chciałbym żebyśmy dotarli jak najwyżej, nawet do finału, ale mierzmy siły na zamiary. Oczywiście to jest sport, może się okazać, że Senegalczycy będą mieli słaby dzień, a nam za to wszystko będzie szło jak z nut i wygramy, poczujemy wiatr w żagle i niesieni falą pierwszego sukcesu wygramy z Kolumbią.
    Wolę być jednak miłe zaskoczony, niż rwać włosy z głowy i czuć ogromne rozczarowanie. Dlatego spodziewam się naszej drużyny na lotnisku Chopina 29.06.

• ten caly ranking fifa to mozna sobie wyrzucic na smietnik :D nie oddaje realnej wartosci zespolow

senegal ma moze i indywidualnie lepszych grajków ale jako zespól jest dosc przecietny , pod wzgledem organizacji gry i dyscypliny taktycznej to chyba najgorsza w teorii ekipa w naszej grupie
    smiem twierdzic ze bedzie to najłatwiejszy dla nas mecz w tej grupie , o ile nie spala sie mentalnie przed

• ten caly ranking fifa to mozna sobie wyrzucic na smietnik :D nie oddaje realnej wartosci zespolow

senegal ma moze i indywidualnie lepszych grajków ale jako zespól jest dosc przecietny , pod wzgledem organizacji gry i dyscypliny taktycznej to chyba najgorsza w teorii ekipa w naszej grupie
    smiem twierdzic ze bedzie to najłatwiejszy dla nas mecz w tej grupie , o ile nie spala sie mentalnie przed

Oczywiście, że można wyrzucić, choćby dlatego, że wyprzedzamy w nim Kolumbię.
    Sęk w tym, jeśli się nie spalą, a jak się spała, to po zawodach.