• Kaip cia yra kad tie kur eina vieni ir grynai uz lietuva jau pirma diena po vengru sparnu lipa?

Plius turiu klausima: pas jus yra nors kiek smegenu? Ikurti 4 kaimai, vienas 150/-150, kitas 50/-150, kitas 40/-70, ketvirtas 9/0, ka jus cia bandysit daryt? Per 150 langu deffa metyt? :D:thumbup:

The post was edited 1 time, last by Sk1 ().

• Įžymusis "lietuviškas patriotizmas" tęsias mažiau nei parą nuo servo pradžios , o vėliau visos "didžiosios ambicijos" išnyksta kaip dūmas))

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

• Kaip nekeista matyti jus vel tusciazodziaujant, :) nieks nenori prasideti su jumis vel rasinetis, niekam neidomios jusu kvailos snektos, :) o kad, uz multu slepiasi jusu ruseliai visiem aisku, :) beto ponia ,Daiva, niekas nesake kad, mes be sajungu zaisime ;) taigi issigalvoti nebutus dalykus, kad tik prisikabinti yra zemas lygis. Lai leiskime darbams kalbeti uz mus pacius. :)
    PEACE

The post was edited 2 times, last by MRHexud ().

• Kaip nekeista matyti jus vel tusciazodziaujant, :) nieks nenori prasideti su jumis vel rasinetis, niekam neidomios jusu kvailos snektos, :) o kad, uz multu slepiasi jusu ruseliai visiem aisku, :) beto ponia ,Daiva, niekas nesake kad, mes be sajungu zaisime ;) taigi issigalvoti nebutus dalykus, kad tik prisikabinti yra zemas lygis. Lai leiskime darbams kalbeti uz mus pacius. :)
    PEACE

Žinoma tuščiažodžiauju, na argi galėtų būti kitaip? :D TT 2018 Group A Visiems faktai akis bado, tik ne jums.
    Būtų labai malonu, kad jūs su mumis nekalbėtumėt , bet va kalbat ir kalbat , paskui bėgat skųstis.
    Kaip jūs "NEŽADĖJOT" kurt sąjungų visi matė praitoje temoje. Eilinį kart ir vėl apsimelavot. Tik tiek. Dėkui už dėmesį.

Images

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

The post was edited 1 time, last by gaja ().

• Kaip cia yra kad tie kur eina vieni ir grynai uz lietuva jau pirma diena po vengru sparnu lipa?

Plius turiu klausima: pas jus yra nors kiek smegenu? Ikurti 4 kaimai, vienas 150/-150, kitas 50/-150, kitas 40/-70, ketvirtas 9/0, ka jus cia bandysit daryt? Per 150 langu deffa metyt? :D:thumbup:

Nieko tu nesupranti čia gerai yra..
    130/-40
    40/140
    140/-140
    130/-180

Tie 400 laukeliu atstumas gi nieko nereiškia Lietuviams

• Laba diena,

tik norėjau paklausti,dėl ko jūs kažkokias nuoskaudas ar kažką laikote? Mes lygtais nesikišame į jūsų žaidimą,tai kodėl jūs taip daug dairotės į svetimą daržą? negi tokie mes įdomūs,kad kiekvieną žingsnį sekt ir komentuot norisi? :)

• bac ataskisiu i tavo klausima , neturi ka veikti ir raso nesamones , nekreipkite demesi ir viskas bus gerai :D prasides karai bus matyti kaip Daivos gauja su cerberiu pagalba ar LTU su vengrais , ir kurie nugales pazesim , nes pagal daivos kalbas kiek supratau cerberiukai su daivos komanda eis ant musu :D

• reikes issivalysim, maziausiai jum rupeti turi. palinkesiu daugiau proto tik tau, nes matau liezuviu tik megsti malti ir kibti prie zmoniu, iskeldamas savo galva.

• Kam tie asmeniniai izeidinejimai? As ant nei vieno jusu neesu pasakes kad tu durnas, o jus tik taip galit kovot? Mano nicka zinot, visada gi galit nugriaut mane uz mano kalbas, bet kazkaip nei vienas neateina. Nugriaukit mane uz mano zodzius

The post was edited 1 time, last by Sk1 ().

• Nuejo chebra pabandyt, tegul bando, bet jau ne vienas matau kad jiem niekas nesigaus :D :D :D

Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos