Składki na ambe u froga i laleczki - jakie koordy?

• witam, kolega chciałby pomóc w składkach a nie wie gdzie, bardzo proszę o podanie namiaru na wsie - chętnie on i może ktoś jeszcze pomoże

Wiadomość którą uzyskałem:

Wie ktoś w jakiej osadzie robią składki na ambę? Chciałbym wysłać trochę surowców

myślę również że przydałoby się wysłać na wszystkich serwerach massa poprzez naszą kochana administrację o treści POMAGAM z koordami potrzebujące wioski ... niech każdy Polak zrobi konto na ems i pomoże! W koncu to reprezentacja

• ahahahhaha, eeeeeeeejjjjjj... aaaaaaahahhahahah, bo bana dostanę na fg ;D

wiem, że to Twoja strategia - w ten sposób chcesz się mnie pozbyć, bo już tylko 2900 postów mi brakuje, żeby Cię pobić w spamowaniu!

• O matko na każdym kroku każdy sobie próbuje dogryzać i doczepić... Zakładanie specjalnego tematu aby dowalić komuś szacunek 2 tematy to za mało? Ja nie rozumiem co za cel macie ludzie w dogryzaniu polska ekipie polskiej ekipie???? Turek idzie z ludźmi zagrać super niech zagra życzę mu jak najlepiej Frog i Jank zbierają też super powodzenia. Może po prostu dajcie każdemu zagrać swoje i na koniec serwer po oceniajcie co kto zrobił źle... Zamiast w jakimś chociaż najmniejszym stopniu spróbować współpracować to lepiej wyzywać się na forum próbować wyśmiać drugiego super gratulacje za takie pomysły... ŻĘNUA :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

• Chyba lepiej wcześniej wiedzieć, że się coś robi źle, a nie po serwerze i całe szczęście, że jest to robione publicznie, bo powtórzyłaby się sytuacja tak jak z cudoffami na ostatnich mś.

To prawda, ale potrzeba w 3 wątkach ten sam temat poruszać??

• Sracie się o każdą rzecz, którą robicie inaczej w swoich kręgach. Weźcie ludzie zajmijcie się swoimi sprawami. Skoro rzekomo nie współpracujecie to po jaką cholerę jeszcze próbujecie "pomagać" "doradzać" ?

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• Może i ambasada w pierwszych dniach nie jest priorytetem, ale policzcie sobie czy ktokolwiek na dłuższą metę odczuje ubytek godzinnej produkcji ( i nie gadajcie, że to po prostu zużyta surka, która mogłaby być wykorzystana na pola - po prostu policzcie ) . Myślę, że decyzja o budowie amby była podyktowana tym, że jest faktycznie lato i nie wszyscy z prawami do massów są online w siedmiu czy tam sześciu odłamach. Poprawi się szybkość informacji i tyle. Nie ma tu drugiego dna i powodu dlaczego była ona budowana ( przynajmniej według mnie )

Zresztą FL-X4 ( latynosi? ) też mają ambe na 20 i nikt pewnie o tym tam nie trąbi na parenaście stron spamu i nie wypisuje oszczerstw na temat dowódców.

Zostawcie to w spokoju i oceńcie jaki skutek będzie w późniejszym czasie.

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• czy ktokolwiek na dłuższą metę odczuje ubytek godzinnej produkcji

Na pewno każdy z anarchy wysłał te godzinną produkcje i wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni i żadne konto nie stoi w tyle z rozwojem wobec innych. Ta amba to jest największa inwestycja jaką świat widział.

Zresztą FL-X4 ( latynosi? ) też mają ambe na 20 i nikt pewnie o tym tam nie trąbi na parenaście stron spamu i nie wypisuje oszczerstw na temat dowódców.

Ale co kogo interesują latynosi. Jak chcą marnować surke na ambe na 20lvl to ich sprawa i strata, ale dlaczego mają to robić Polacy?

• Czasem składka na maszyny jest potrzebna, a że Ty tego nie ogarniasz po tylu latach gry, to mi się nawet nie chce tłumaczyć dlaczego.

Serio? Tak, czasem skladka na maszyny jest potrzebna. Tyle, ze Pani od Was napisala o skladce na maszyny w pewnym kontekscie, okej Buku Traviana?

A siodmego dnia Bog stworzyl Japonki ;)