KÇ Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Arkadaşlar Bizler Oyunu Travian tr3 bu siteye girerek oynuyorduk. Perfectler orada yoklar heralde fake bile çıkamıyorlar ama anladığım kadarıyla onlar oyunu https://wbb.forum.travian.com bu sitede oynuyor.Çok baktım burada oyuna giriş yapamadım nerden yapılıyor bilen var mı ?

Bu gönderinin altında KÇ birlikleri saldırı ve savunma raporları paylaşılacak.

Gereksiz yorum yapılmamasını önemle rica ederim.Zira diğer konularda yeterince gereksiz ve boş yorum yapılıyor,Okuyun yazılanları hakaret etmek istiyorsanız gidin kendi yerinizde birbirinize hakaret edin.

Hazırsanız gerçekleri gün yüzüne çıkaracak raporları eklemeye başlıyıcam.

DİPNOT:Onlarca rapor vakit olmadığı için burada paylaşamayacağız ama elimizin altındakileri buraya atacağız.Zira hepsini atmasakta serverda ki ortamı bu raporlarla anlayabilecek kapasiteli takipçilerimiz var.

• He biz yıkarken onlar armut mu topluyor ?

hayır tabi ki 1-2 yan köyümüze geldiler çaktık.

ama hakkınıda yiyemiyeceğim 2-3 tane yan köy yıktılar yalan değil..

Rakipler aramızda ki fark

biz ilk köylerimizden merkez yıkıyoruz.Onlar merkezlerinden ilk köylerimizi bile yıkamıyorlar.

• Saldıran ve savunan ekiplere tebrikler

Umarım Oktay hiçbir hesabın yan köyüne gidilmeden, aradaki mücadele devam eder.

Sadece s3, since bilmem kaç 8|
    2018- Bennadas

• güzel raporlar tebrikler

• Tebrik ederim güzel raporlar umarım az dalasma çok raporlu bı konu olur başarılar dilerim

Bullets Do Not Show Respect After Guns Are Pulled

The post was edited 1 time, last by FABE ().

• Şurda ki yalana bir bakar mısın şurdaki manipulasyona bir bakar mısın. :)

Kardeşim 1 mesaj önce paylaştıgın raporda bu köyden yıkım yapıyorsun, ama asker köyüne gelince yan köy oluyor :)

Bırakın bu işleri :)

• TR2-Seyis/Nightmareee/TR3- El Profesör
    • [/size]
  • Raporlar için tebrik ederim.

Bir sorum olacak KÇ ve PP neden bölündü ?

Kç PP nin bölünmesinin sebebi kısaca özetleyecek olursak şu,

pp birlikleri kç birlikleri ile bir birleşme yaptı.Birleşmede Kç oyuncuları başta ben isim değişikliğine karşı çıktık.Ama genel başkanımız paylithlkp aydın abi ben konuştum isimleri komple değiştiricez kç pp olacak bütün isimler dedi.Biz genel başkanı adının önünde genel başkan yazıcak diye seçmedik ne derse ne yaparsa kendi sözümüz kendi hareketimiz olarak göreceğimiz için seçtik.Ve aldığı karara saygı duyduk ve kabul ettik.

ama takla makan adem verdiği sözü tutamadı birlik oyuncuları isim değişikliğine karşı çıktı oda değiştiremedi.Ben ironi yapıyorum herhangi bir birliğin genel başkanı olsam başka bir birliğe insiyatif kullanıp bi söz verdiysem ve sözümü tutamıyor oyuncularıma söz geçiremiyorsam ya çıkar söz verdiğim isimle bir birlik kurar gelmek isteyen gelsin derim.Yada hesabımı siler giderim.Ama hiç birini yapamadı.

Aydın abi 48 saat süre verdi isim değiştirin diye.Biz değiştirmeyeceklerini biliyorduk ben olsam 48 saat vermezdim hemen değişiyor mu değişmiyor mu diye sorardım.Ama o yüzden ben genel başkan değilim :)

Yani herşeyi kitabına göre yaptık 48 saatin sonunda değişmeyince 49. saatte saldırıları çıktık.

Bölünmenin sebebi bu.Bölünmede denemez doğru kelime ayrılma.

DİPNOT:KALABALIK OLMAK GÜÇLÜ OLMAK ANLAMINA GELMEZ.BİZ BUNUN SIKINTISINI KÇ OLARAK YILLARCA YAŞADIK.BAŞARIYI GETİREN ŞEY KOORDİNELİ OLMAKTIR.BUNUN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ GEÇEN SEZON AVENGERS BİRLİĞİNİN BAŞARISIYLA GÖRDÜK.(HER NE KADAR SEVMESEMDE)

• Rakibinize koçbaşı basmasını öğretin hocam suru alamamış bile demek bilgileri 0 acemilerle kapısıonuz tebrikler