Daruji/Vyměním zlatky

• Ahoj, mám na emailu 2461 zlatek z SK serveru, které již nevyužiji a rád bych je někomu daroval, nebo vyměnil za zlatky na jiném serveru.

Tady je screen z e-mailu, pokud budete mít někdo zájem, nebo budete vědět o někom kdo by je chtěl, tak sem pište svůj skype, nebo discord a domluvíme se nějak. :)

• ahojky sice vubev nevim jak se to dela, ale narazila jsem tu na to a kdyz chces darovat budu rada, je moznost podminek? Hraju travian czx server 3 speed a kupuju zlatky, takze by se hodili, prosim pisni treba na meil cvrdlinka@seznam.cz,jsem sice na ceskym servru, takze nevim jestli to pujde a nebo kdyz se nijak neapojime tak mobil 724411140 Pavla, diky

• ahojky sice vubev nevim jak se to dela, ale narazila jsem tu na to a kdyz chces darovat budu rada, je moznost podminek? Hraju travian czx server 3 speed a kupuju zlatky, takze by se hodili, prosim pisni treba na meil cvrdlinka@seznam.cz,jsem sice na ceskym servru, takze nevim jestli to pujde a nebo kdyz se nijak neapojime tak mobil 724411140 Pavla, diky

Promiň, ale jak píše Cisa, tak bohužel tyto zlatky nejdou převést na jiný server než na slovenský s koncovkou travian.sk. :(

• Ahoj,

Bohuzel ti nemohu nabidnout zlatky na jinem serveru obzvlast ne takove mnozstvi, tak se chci zeptat jestli jsou stale k mani a zdali by jsi byl ochotny mi je darovat.

Pokud ano, tak bych byl rad kdybys me kontaktoval na muj email: l0x1@seznam.cz