Raporty Off

• Nie mogę podać ceny bez konsultacji z Waszymi szefami, bo potem ktoś napisze, że wpływam na graczy z PNT, chociaż moje wpływy wynoszą zero
    A swoją drogą byłoby dobrze mieć jakieś nagrody dla wybitnych Polaków na MS, bez względu na to gdzie ktoś zagra

• heniu miałeś cudownego nauczyciela od matematyki i deff A od czytania miałeś kogoś? Wróć do posta ze zdjęciem i przeczytaj sobie bo jeszcze nie daj boże zajmie Ci czytanie ze zrozumieniem tyle co macsowi blad w obliczeniach :rolleyes: A przecież nie jesteś bele plackiem bo uczył Cię profesor :D

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

[align=center]
    [align=center]
    [align=center]

• Trzeba się wystrzegać na MS, bo będą klepać co najmniej dwa cud offy na konto. Aż strach pomyśleć, że wpadnie jeden prawie 1kk off, a za nim kolejny 1kk off tego samego gracza.
    Najlepiej chyba będzie nie stawiać cudaka, bo nie będzie szans dobić do 100 poziomu. Rozwalą

Przecież jest napisane"conajmniej 1 cudoff" to skąd Ci wzięły 2 i więcej? Coś się heniu zakręciłeś. A co do TP, to zapewne niektórzy odeszli na emeryturę, ale są i tacy co wrócili po 2-3 latach do grania i zasilili z powrotem TP.

MŚ12-MSE, MŚ13-TP O, eMŚ14-TP O, MŚ14-TP O, ts5-#REKT TP
    Gracz + skill < Gracz + skill + push

• Aż w morde jeża 3 offy i dużo monet żeby można było konto off robić i do tego 24/24 siedzieć , a kiedy spać o kupce i siusiu już nie wspomne.

Panie tak nie da rady 8|

• Pnt sponsoruje nocniki i pampersy . A do tego 2 razy dziennie pizza lub kurczak do wyboru Ale musisz siedzieć 24h na koncie przez 6 miesięcy.

• No i zmieniono to, czego chyba nie powinno być, ale i tak mam zachowany oryginał. Kto widział, ten widział, kto nie widział nie zobaczy i po temacie

• Dawaj ten oryginał to się wszyscy pośmiejemy z tego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Turek oszuście na pewno zmieniłeś ankietę szczególnie na zdjęciu które zrobił heniu niezły z Ciebie haker jak Tiger bonzo :D

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

[align=center]
    [align=center]
    [align=center]

• Już półtorej tygodnia od zakończenia serwera, czyli idealny czas na wrzucenie rapków :p

Choć dla większości EMŚ jak można było przeczytać na FG były nudne, dla mnie były ciekawe i zabawa była przednia ;-), czas koło szarej mijał głównie oprócz akcji sojuszowych na przejmowaniu wiosek i przy okazji wybijaniu pomniejszych ilości deffa.

Oto mapka która przedstawia przejete i utrzymane do końca wioski(czerwone kropki), szału nie ma ale satysfakcja jest, wioski COQ-ów i Dacii w 99% pewnie :P, przejete i pozostawione lub oddane innym przez konta baniaque, Marius, NikogoTuNiema i dawpes.

Udało się wyeliminować pare offików i szrocików oraz przejąć jakże cenny artefakt (Amfora Mgły), Offówka Mamby została przejęta w akcji sojuszowej, na tamten moment było na niej 40k centa, 22k EC czyli całkiem sporo
    opis akcji - Raporty Off

Na offówce Unknowna był nękający okolice offik, który udało się wyeliminować przejmując offówke, właściciel wiedział, że nie wybroni to poleciał rozbić się na wioskę baniaczków, potem niestety wioska została zgruzowana przez oddalony o 4 pola offik COQów i sam dokończyłem dzieła zerując ją, bo nie opłacało się nic innego.

Raport z przejęcia, Offik na sandałku było bardzo mało czasu na reakcję

i parę rapków z końca gry na pamiątkę ;-)
    Czyszczenie przy przejęciu

OH na sandałku

Kolejny Off/Deff Hunt tej samej nocy ;-)

Wtopka przy przejęciu

Uwalnianie croppa :D

Ostateczne uwolnienie

Serwer jak już wspominałem bardzo fajny dla mnie, szczególne podziękowania kieruje dla Zentsa i Jaśka, za pomoc w szkoleniu offa ;-) Oczywiście dla Ewy za Talizman, na tych koordach posiadanie talizmanu to był miodzik no i całemu Anarchy za cały serwer, Dandragowi, Wróblom, Lolkowi, Sebie, Prostemu, Virusowi, Swiezakom, Mariusowi, NikogoTuNiema itd. trudno wszystkich wymienić :-) Sojuszowi POLSKAAA, Gemini za niezawodny deffik, Marcinowi za zainteresowanie, Bartkowi za gigantyczne graby i całej reszcie za pomoc ;-) Oczywiście znajomym z innych sojuszy Tyrusowi, Met, Tomkowi(XDDD), Kotom, za pomoc na samym końcu ;-)
    No i oczywiście dla neisi z konta baniaque, z która najlepiej mi się grało, będzie mi brakować tych akcji sąsiedzkich ;-).

Życzę powodzenia wszystkim na MŚ.

• Wszystko fajnie i pięknie... ale od kiedy to amfora mgły jest 'cennym' artefaktem? :/

Udało się wyeliminować pare offików i szrocików oraz przejąć jakże cenny artefakt (Amfora Mgły), Offówka Mamby została przejęta w akcji

A nie, przepraszam... przecież to ironia, o ja głupi ;/ X/ Głupi ja, głupi ja jej chłop

• Nagabon z COQ miał Amfore na offówce/szrotówce, trzeba było ja przejąć przed przejęciem wioski, miał tam szrocik z 10-15k na tamten moment, specjalnie bym po to nie leciał ;-)

• Nagabon z COQ miał Amfore na offówce/szrotówce, trzeba było ja przejąć przed przejęciem wioski, miał tam szrocik z 10-15k na tamten moment, specjalnie bym po to nie leciał ;-)

Nie widzę różnicy w zwykłym przejmowaniu osady, a osady w której znajduje się amfora. Ataków idzie tyle samo, wodzów idzie tyle samo. Defa trzeba rozwalić tak czy siak. Oprócz rezy rozwalasz tylko skarbiec, którego amfora nie broni i zgarniasz artka w 1 ataku. Wszystko jest tak samo, oprócz tego, ze musisz miec wolny skarbiec na 10, zeby wziac arta i nie zapomniec rozwalić skarbony.